şekeri yüksek çıkan arkadaşlar diyetine tamamen uyuyor mu?

Evet canim dogru anlamissin anne karninda bebek sekere alisyo ve dogunca ayni seker oranini alamadigi icin dusuk seker sorunu olabiliyo bebekte.

Sadece tatlilari yememekle olmuyo canim herseyde var cunku.Doktorun verdigi liste hicte abartili gelmesin canim inan bana bende seker aleti var bir muz yediginde yada biraz diyetin disina cikinca hemen sekerim firliyo.Eger ben dikkat etmezsem Allah korusun bebegimde sorun cikabilir dogumda tehlike olabilir.Sonra sirf bogazim ugruna bunlar olursa Allah korusun hic affetmem kendimi vicdan azabi mahfeder beni.Ben bana duseni yapiyorum gerisi Allaha havale.Sende dikkat et azcik canim zaten ne kaldi sunun surasinda.Bebeklerimiz herseye bedel degilmi?

canannur bende sınıf öğretmeniyim.bu gün kar tatili yapıldı ne güzel öğretmen olmanın faydaları:teytey:

Cnm,ben abartı derken çok fazla mı yiyecek var demek istemiştim:)
Haklısın onlar için herşeye değer.Ben öğün atlıyordum,ta öğlen kalkıp,gece uyuyamayınca,ama artık çok dikkat edicem,saat 8 ve ayaktayım:)

Kar tatili durumlarında hamileler,kalp hastaları ve engelliler de tatil yapıyormuş,annem söyledi,Tv de izlemiş.

Bugün ölçüm yaptırdım.Açlık 89, 2 saat sonra tokluk 95.
Nasıl rahatladım anlatamam:)Çok şükür.

benim sülalem şeker hastası...
hatta rahmetli babamıda bu yüzden kaybettim..:senağlama:
şeker hastalığı zor benimde yüksek çıkıyordu ama hamileliğimi öğrendiğimden beri daha dikkat ediyorum ama benimki aksine üzüldüğüm zaman fırlıyor...
herzaman dikkat etmek lazım ama bazen ipin ucunu kaçırdığım zaman çok oluyor((
inanınki kendimi düşünmüyorum sadece bebeğime birşey olur korkusu yaşıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…