seker yüklemesinde ne kadar ücret ödediniz

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar 27 haftalık hamişim önümüzdeki hafta seker yüklemesi yapılacak ikili üclü testlerde oldugu gibi fiyatlarda ne kadar fark var merak ettim ne kadar ücret ödediniz

merhaba canım bende 29+2 haftalık hamıleyım şeker yuklemesını saglık ocaklarında yapıyorlar yanı aıle hekımlıgıne gıt onlar sana eczaneden glıkoz aldırıyolar onun da fıyatı 1 tl başkada para vermıyorsun yanı allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın

benimki 29 + 4 de yapıldı glikoz filan istemediler içirmediler de tok karına gittim . 5 lira aldılar hastanedee

kızlar ne kadar sürüyo bu işlem.şimdi önce kan alıyolar sonra şu şekerli su içiliyo sonraki kanı ne kadar zaman sonra alıyolar.bide ben 22 haftalık olunca yaptırcam erkenmi

sadece şeker için eczanaye para ödedim 1 tl o kadar.aç yada tok yapabiliyorsun bunu şekerli suyu içtikten 1 saat sonra tahliller yapıldığı için miden bulanabilir aç karna tokda yapabilirsin dedi doktor ama dayanabileceksen aç yaptırsan daha iyi olur dedi

çok fazla bi ücret aldıklarını zannetmiyorum
akademide bi çok test mua. ücretinin içinde çünkü

hem her doktor şeker yüklemesi istemiyo bu yüzden kafamıza göre sağlık ocaklarında yaptırmak gereksiz ve belkide zararlı
ne yapılıyosa doktor kontrolüde olmalı

Öyle şey mi olur nasıl yükleme yaptılar peki alalla .Biraz tuhaf geldi bana...

oldu walla. 26. haftada konrole gittiğimde 1 ay sonra gel dediler. çok kilo almadığım için böyle yaptılar sanırım. ama daha önce 24. haftaydı sanırım sağlık ocağında da yapmışlardı görümcem ebe o zamanda glikoz içirmediler direk kan aldılar
böyle yaptığına göre doktorun bi bildiği vardır sanırım sonuçta kaç sene eğitimini almış

Son düzenleme:

hiçbir şey içirmedilerse yükleme yapmamışlar demekki sadece şeker ölçümü yapmışlar

adı üstünde şeker yüklemesi vücuda yükleme yapılıp şüphelerin doğruluğuna bakılıyor

yüklemeye çok gerek yokmuş demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…