ŞEHİTLERİMİZ İÇİN 70 .000 SALÂVAT OKUYALİM

500 tane salavat aldım Rabbim tüm şehitlerimizin ruhları Şad olsun geride kalan ailesine sabırlar Yar ve Yardımcıları Allahü Teala olsun bu Vatanı bölmeye çalışan her kimse kan gölüne döndürmek isteyen zalimleri gözü dönmüş kafirleri ve kimin bu katliamlarda parmağı varsa bütün belalar şerrler kendi üzerlerine olsun Rabbim Kahhar ismi ile perişan eylesin bu mübarek Cuma gecesinde bütün hayırlı dualarımız kabul olsun amin amin amin

500 tane salavat aldım Rabbim tüm şehitlerimizin ruhları Şad olsun geride kalan ailesine sabırlar Yar ve Yardımcıları Allahü Teala olsun bu Vatanı bölmeye çalışan her kimse kan gölüne döndürmek isteyen zalimleri gözü dönmüş kafirleri ve kimin bu katliamlarda parmağı varsa bütün belalar şerrler kendi üzerlerine olsun Rabbim Kahhar ismi ile perişan eylesin bu mübarek Cuma gecesinde bütün hayırlı dualarımız kabul olsun amin amin amin
Ağzına yüreğine sağlık neguzel de yazmissin
Kendi başlarına dönsün destek verenlerde onlardan dabile bile destek olup askerimize polisimize masum insanları şehit ediyorlar ve onlarda buna destek veriyor birtek tetiği pimi cekmiyorlar lanet olsun bu güzel cuma hurmetine rabbimiz askerimizi polisimizi korusun AMİNNNN insallahhhh

Canım benim okuyacagin salâvat için allah razı olsun Allahım kabul etsin inşallah

Son düzenleme:
X