Seherim mi önce doğuracak yoksa Civcivmi??

Seherimizmi Civcivimizmi önce doğuracak??sizce.....

• Kuzucuklarına Seherim önce kavuşur

OY: 18 66,7%
  • Yok minik Gazelcik kesin önce gelir

OY: 3 11,1%
  • Bunlar kesin aynı gün doğurur :D

OY: 6 22,2%
  • Civcivimiz mayısta anca doğurur :D

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    27
  • Anket Kapalı .
gazelım prensesım zamanını beklerde bu anası dayanamaz gıdıp aldırır bence,aynı gun dogurma ıhtımalımızde cok yusekB[/B]

valla şimdi gülerken ne Seher ne Civcv ben doğuracam.Kızlar bunlar aynı gün doğurur bak bide merak etmesinleeeeeeer nisan sonunu bulur aslında bunlar ama seherin dr aceleci bide onu napcaz.Şeniz:mymeka::teselli::içelim:kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

ay bitek benmi civciv diyorum :)))) kizlar siz bu civcivi tanimiyorsunuz yaaa :)) ona kalsa bugun dogurcakti :))) Allah'tan doktoru yüz vermiyor :))))

delikafaduldendelikafadulden bak hayatım gerçekten o konuda çokk haklısın heriff çok rahat yaa artık kendi halime bıraktı beni adam resmen şiddetli sancın olmadıkça bana gelme diyecekkk delikafaduldendelikafadulden

Anladım canım. İşin şakacı bunlar. Hayırlısı ne ise o olsun canum benümmmm a.s. Sağlıkla alalım inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza :Saruboceq:

öyle tabi tatlım bugünlerin tadınıda böyle şakaya vurup çıkartalımmm...herşeyin başı sağlık zamanı geldiği zaman zaten kimse tutamaz ..Allahım sağlıcakla kucağımıza aldığımız günleri göstersin gamyoncuiremsu

gazelım prensesım zamanını beklerde bu anası dayanamaz gıdıp aldırır bence,aynı gun dogurma ıhtımalımızde cok yusekB[/B]

evet yokk len bende bekliyorum bak okadar ilacı boşamı içiyorumm sizde amma haksızlık ettiniz bana hee Çok üzgünüm çoook

ama seninle aynı gün dr kontrolum var herif o tarihte büyük ihtimalle yatırabilir bencede delikafadulden

delikafaduldendelikafadulden durrr kıs sen sıranı beklee acelen nee :mymeka::mymeka::mymeka:

cıvcıv hatunu bak ben yaklasıyom kuzulara kaybetcen sen anketı hehehe

delikafaduldendelikafaduldenlen kazanmak isteyen kimmm :mymeka::mymeka: seninki iki tane müsade edelimde benimkinden önce gelsinler dimi bacımmm delikafadulden

ama aynı gün ihtimalimizide unutma delikafadulden:jeyyar::jeyyar:

ikinizde geç kaldiniz artik :))) 2. ve 3.lüğe oynayin :))) benim hala ümidim var hülyadan yana :))))

kızlar seheride civcivide tanımıyorum ama içimden geleni söyleyim seherrrrrr doğurucak

ay kızlar yeni görüyorumsırnaşık şey bide ciddi ciddi anket yapmışsınız ee benim oyum sehere olucaktı ama ikisi aynı andada doğurabilir kaydirigubbakcemile3 bu gidişledelikafadulden

ay kızlar yeni görüyorumsırnaşık şey bide ciddi ciddi anket yapmışsınız ee benim oyum sehere olucaktı ama ikisi aynı andada doğurabilir kaydirigubbakcemile3 bu gidişledelikafadulden

:roflol::roflol: accukta gülelim dimiiiiiiiiii :roflol::roflol:

2.liğide kacirdiniz gördünüzmü :)))) artik 3.lük için yarişcaksiniz benim oyum hala hülyadan yana :))))))

ikinizde geç kaldiniz artik :))) 2. ve 3.lüğe oynayin :))) benim hala ümidim var hülyadan yana :))))

canım saat farkıylada olsa senin yüzünü kara çıkarmayaya çalışacam delikafaduldendelikafadulden

delikafaduldendelikafadulden senin gibi düşünenler bildi bacımmm delikafaduldendelikafadulden
gördünüz mü işte, aynı gün doğuruyor bu kıskançlar:roflol:

delikafaduldendelikafadulden

He he he ben bildim ben bildim:roflol::roflol:

ayy ben bu gece gülmekten doğurmasam iyidir hee delikafaduldendelikafadulden

su dogum saatlerini bi ögrenelimde bakalim kim önce dogurmus :))) kesin hülya saat farkiyla geçer :) hala ümidim var :)

yok canım saat farkıyla semra önce doğurmuş, hülya hasetinden çatlamıştır kesin:roflol:

delü karularrr semra beni solladı :))) benim doğum saati 11.45 bacummm :)) tubişim üzgünüm tatlımm seni mutlu edemedimmm (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…