Seherim mi önce doğuracak yoksa Civcivmi??

Seherimizmi Civcivimizmi önce doğuracak??sizce.....

• Kuzucuklarına Seherim önce kavuşur

OY: 18 66,7%
  • Yok minik Gazelcik kesin önce gelir

OY: 3 11,1%
  • Bunlar kesin aynı gün doğurur :D

OY: 6 22,2%
  • Civcivimiz mayısta anca doğurur :D

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    27
  • Anket Kapalı .

burcuuu

O 62 kg geri gelecek :)
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
6.173
57
Kızlar bildiğiniz gibi 15 nisanda seherimin bebişleri sezaryenle kavuşuyor anneciğine, öte yandan civcivimizde gazelim 15 gün daha sabretse diyor, sizce hangisi önce doğuracak??

:roflol::roflol::roflol: burcucum çokk güldürdün beni saol yaa :roflol::roflol:

ama ben oyumu seherimden yana kullandım ona sezeryan tarihi vermiş olsada dr u bence ikizler tarih marih dinlemeyecek delikafaduldendelikafadulden

benim Gazelide kimse mayısa kadar tutamaz valla nisan ortasına bile zor tutuyoruz delikafaduldendelikafadulden

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:
ay ilahi kızlar allah iyiliğinizi versin e mi....
:roflol::roflol::roflol:
oyladım gerçi ama bence birsen sizden önce doğurur valla

ayyy kızlar cok guldum şımdı gulmekden gelcek kuzular

ben seherim diyorum civcivim de mayıs başı gibi bence

Harbi delisiniz siz ya ne güldüm valla Allah canınızı almasın :roflol: :roflol: :roflol:

Ben oyumu Seher'imden yana kullandım. Bu Gazel böceği benim kız gibi şakacı. Nisan sonu gibi gelir diyorum Şeniz

:roflol:delisiniz siz valla hamilelik yaramadıı:roflol::roflol:

Bende oyumu seherimden yana kullandim ama, icimden ayni günde dogurabilirler diye de gecirmedim degil hani:)

pınar bacımm benimde sezeryan olacak allah kısmet ederse 15 20 nisan arası düşünüyorduk ama sancılar arttığı için dr un hiç ozamana kadar ümidi yok o yüzden net tarişh vermiyor malesef :)) yani nisan sonuna kalmaz bacımm :))

Anladım canım. İşin şakacı bunlar. Hayırlısı ne ise o olsun canum benümmmm a.s. Sağlıkla alalım inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza :Saruboceq:

ay bitek benmi civciv diyorum :)))) kizlar siz bu civcivi tanimiyorsunuz yaaa :)) ona kalsa bugun dogurcakti :))) Allah'tan doktoru yüz vermiyor :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…