şeh-i Muhabbete Hoşgeldiniz...

Kızlar şükür kavusturana..aaa özledim valla.
Wavycim hadi bakalım inşallah olumlu sonuclanır hep iyi düşün mujdeyı beklıyoruz kısa zamanda..
Ravzanurcum valla gırıyorum bende ara sıra bakıyorum kımse yok. Diğer yerlere bakıyorum ama ınan arkadas edınmedım bende..
Ee sız ılk goz agrılarımsınız..
Bızımde doktora gıtmemız lazım ama bı turlu gıdemedık her ay bısey cıkıyo delı olcam.arabamız arızalandı 3.000 masraf cıktı gecen aydan berı onu toparlamaya calısıyoruz falan aman zamanımı gelmedı anlamıyorum..ınsallah en ksıa zamanda gıdıcez sıze yazarım doktorun ne dediğini
eşimde yuvarlak hücre ve lökosit sayısı fazlaya heralde ilaç kullanması gerekecek..hayırlısı inşallah
atatanem batuşu öp bizim için kocaman.

işte oğluşum kızlar

akmex9.jpg

w800.png

ay ay ayy ata tanem kizzzz bu dunya lar tatlisi prens senin mii yaaaaaa:emir_bebek:cokkk datluuuuuu yaaaaa kizz kime benziyo buu baba ya enzemiyoo anneye deee allahim sagliokli omurlerr versinn yarimm analiabali huzurluu yillarr gecirinn olusunuzllaaa:nazar:

atatanem canım allah nazarlardan saklasın maşallah yeğenimize. ay valla katalogtan fırlamış gibi tü tütü maşallahh:))

kizlarr uzgunum ama ben daha bu topige bisey yazmakk istemiyorumm .. cunkuu hergun bakiyom ariyomm cokk zorlaniyorumm acaba biri bisey yazmismi diyee ama herkezz girip girip bisey yazmiyoo bile bence kaptilmasindan yanayimm. herkese hayati boyunca mutluluklarr diliyorumm egerr bir haberr alirsamm sizden cevaplandiririm yokksa bisey beklemiyorum artikk

ravzanur canım küsme yaa:KK43:(
kıslar mart 4 te tüp bebeğe başlıyoruz. uzun protokol uygulanacak. lucrinle başlıyoruz .adetten sonrada yumurta geliştiricilere başlıcaz. ayy neden bilmiyom sanki ilaçları boşa aldım bu ay hamiş kalcam gibi geliyor. züğürt tesellisimidir nedir:)) yada çok sıkı çalıştık bu ay ondan mı acep:KK70: atatanem senin gibi yaptım hep yastık koydum. valla ilşkiden bişey anlamadım bu ay:))
benim için dua edin canlarım..
öpüyorum hepinizi

ben ara ara bakıyorum. yazılan bişey olmayınca çıkıyorum yazılırsa cvp yazıyorum. tek başıma yazıp durmak istemiyom. seni anlıyom yani:KK43:(

atatanem maasallah cok tatlııı gözlere bak ayyy pekde sertiz.allah sağlıkla analı babalı büyütsün.
ravzanurcum küsme ne olur demekki hepimiz birbirimizden bekliyoruz bakıp bakıp kapatırsak tabi yazan olmayınca kimse girmiyomus gibi görünecek. o zaman anlasma yapalım herkes girdiğinde yazsın. öptüm seni:)

wavy cim allah yardımcın olsun.inşallah o sürece gerek kalmadan hamile kalırsın. bendede hala tık yok. bakalım bizim araba arıza yaptı cok masraf cıkardı falan derken bi türlü maddi durumu ayarlayamadık inşallah bizde bu ay gideceğiz.

hepinizi cok seviyorum öptümmmm:asigim:

şekerler nabersiniz. yine baktım kimse yazmamış ben yazayım bari dedim.
yarın doktora gidiyorum. ultrosonla bakacaklar sonra lucrine başlıcam allahın izniyle.
dualarınızı esirgemeyin.
hepinizi öpüyorum...

şekerler nabersiniz. yine baktım kimse yazmamış ben yazayım bari dedim.
yarın doktora gidiyorum. ultrosonla bakacaklar sonra lucrine başlıcam allahın izniyle.
dualarınızı esirgemeyin.
hepinizi öpüyorum...

hadi bakalım cnm hayırlısı inşallah ilk denemenizde olur. bizde haftaya doktora kesin gidiyoruz allahtan bişey çıkmaz ise bu sefer. bu sitedeki maya tüp bebek merkezi var ordan ücretsiz ilk görüşme için aradılar ama bu hafta sonu eşim çalıştığı için gitmedik. sonrası yine ücretli aslında gitmekde istemiyorum.kendi doktoruma gitmek istiyorum. hemde keseme uygun olacak kendi doktorum ay allahım ne zor işler sen bizlere yardım et lütfen. tez zamanda miniklerimize kavusalım. sizleri öpüyorum kızlar.:asigim:

canlar ben lucrine başladım bugün 3 .gün. allahın izni ile adet olursam haftaya yumurta geliştiricilere başlıcaz.
dualarınızı esirgemeyin. öptüm hepinizi

bu arada hani kimse yazmasada yazacaktıkkaydirigubbakcemile

canlar ben lucrine başladım bugün 3 .gün. allahın izni ile adet olursam haftaya yumurta geliştiricilere başlıcaz.
dualarınızı esirgemeyin. öptüm hepinizi

bu arada hani kimse yazmasada yazacaktıkkaydirigubbakcemile

CNM BENIM İNŞALLAH HAYIRLI HABERİNİ ALIRIZ. DİKKAT ET İYİ BESLEN. KALBİNİ FERAH TUT SAKIN ÜMİTSİZ OLMA. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
BİZDE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAŞI DOKTORDAN RANDEVU ALICAZ. İNŞALLAH BENDENDE GÜZEL HABERLER GELİR AYY NEYLE KARSILASICAM COK MERAK EDIYORUM.:eek:

canlarimm bubusum wavyimm dualarimm sizelerle hadi mart ayi patlamasi yaparmisizz simdii

amin inşallah cnm sağlıkla olsun inş. sendende haberler bekliyoruz sen de anlat ne durumdasın denemelere devammı doktora falan gıdıyomusun. cnm öpüyorum cok:1hug:

kızlaaar napıyonuuuz inşallah tedavileriniz enkısa zamanda sonuç verir güzellerim.ben pek giremiyorum girsem de yazamıyorum benim oğlan şu sıralar biraz huysuzlanıyo dalamıyo uykuya 15dk da uyanıyo.ondan yazamıyorum kızmayın sakın.allah izin verirse sizde görceniz bebekle zor oluyo nette çok takılamıyosun:))hepinizi çok seviyoruuuuz teyzelerinin ellerinden öpüyor oğluşum.kendinize iyi bakın.buarada ravzanurcum herseferinde bu başlığı aramana gerek yok.yokarıda kullanıcı paneli var oraya bak zaten bu başlığa her yeni yazı yazıldığında orda burası otomatikman çıkıyo.yada abone olduğum linklere tıkla kullanıcı panelinden bu başlığı görürsün orda.

İYİYİZ CNM İŞTE GÖRDÜĞÜN GİBİ DOKTOR FALAN UĞRAŞMAYA BASLADIK INSALLAH HAYIRLISI OLUR. SENIDE ANLIYORUZ CNM DERT ETME SEN. KOLAYLIK DİLERİM SANA ÖPTÜM:teselli:

bubuş canım bak sitede maya tüp bebek merkezinin bölümünde okudum. sana linkini vereyim. sende ankaradasın belki işine yarar. üyelere indirim yapılıyormuş. normal devlet memuru gibi yani raporlu gibi fiyatlardan yararlanabilyiormuşsun.yazıyı kopyalaıyorum sana:)) inşallah yanlış anlamamışımdır da işine yarar:):asigim:

Yıllarca çocuk sahibi olmak için çaba harcayan anne adayları, umutlarınızı yeniden yeşertecek bu haber sizi de anne yapabilir.

Maya Tüp Bebek Merkezi, engelleri aşıp biran önce anne olmayı hayal eden web sitesi üyeleri için önemli bir ayrıcalık başlatıyor.

mayatupbebek.com adresinden Maya Fırsatlar bölümüne tıklayarak üye olan çiftlere, raporlu hastalara uygulanan bedel üzerinden (Sağlık Uygulama Tebliği tüp bebek tedavisi bedeli ve devlet tarafından belirlenen katkı ve katılım payları dahil) tüp bebek tedavisi uygulanıyor. Kampanya ile çiftler, güncel tedavi fiyatları ile kıyaslandığında ortalama % 50 oranında bir avantaj sağlamış oluyor.

Bu uygulama 16 Mart - 30 Haziran 2009 tarihleri arasında tedaviye girecek Maya üyeleri için geçerlidir.

Maya Tüp Bebek Merkezi, üreme konusunda problem yaşayan anne baba adayları için soruna yönelik tedaviler uyguluyor ve alternatif öneriler sunmaya devam ediyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/maya-...z/261763-mayadan-uyelerine-ozel-kampanya.html

cnm benim sağol düşündüğün için.
geçen gün aradılar oradan ilk danısmanlık ücretini almadan görüşmeye çağırdılar peki dedim sonraki muayene ücretleriniz nedir? 200 tl dediler her gidişin için benim şimdi gideceğim doktor 100 tl ve referansları da kuvvetli yani ona bi gitmek istiyorum maya tüp bebeğe gidip sonra gidememktense buna gidiyim sürekli olsun diyorum.
çünkü bu doktorun anlaşmalı olduğu hastanede özel çok iyi ve evime çok yakın.
ne bileyim çokda ciddiye almadım. biraz fazla sömürüyolar gibi geliyo bana yani genelde burası çok iyidir belki ama bu doktordan alacağım elektriğe bağlı belki daha sonra giderim.
ankarada o kadar fazlaki tüp bebek merkezleri hepsinede bak süper ama sonuçlar hüsran bide benim şu anda tüp bebek olacak bi durumum yok daha yumurtlama takibi bile yapılmadı bana eşiminde sonucunda lökosit yüksek çıktı ilaç kullanması lazım vs. yani biz daha çok başındayız aslına bakarsan öyle bi merkeze gidip o psikolojiye girmek istemiyorum.

eee senden nbr tatlım nasıl gidiyor ilaçlar falan..anlatsana o süreci zormu??
allah tüm isteyenlerin kalbine göre verir inşallah.öptüm hepinizi:dance:

canım haklısın size tüp bebek gereksiz. eşin ilaçlarını kullandıktan sonra inşallah şu lökosit düzelir ve gelsin bebişler:)
benim tedavi son hızla sürüyor.. lucrin kullanıyorum hala dozu yarıya indi. yumurta geliştiricilerede başladık. bugün 3. yü vuracağım. iğneleri kendim vuruyorum kalçadan istemedim bide her gün nerde vurdurcam derdi olacaktı. biraz yakıyor dozu yüksek olduğu için ama ben nelere katlandım bunada katlanırım diyorum:) çarşamba kontrolüm var bakalım yumoşlar ne durumda olacak inşallah ilaçlar güzel etkilerde bir sürü sağlıklı yumoşum olur. 7 gün daha bu iğneleri kullanacağım. eğer istenildiği gibi olursa heralde 10 gün sonra falan yumurtalar toplanır. hayırlısı allahtan. biz elimizden geleni yapıyoruz.eğer buda olmazsa vardır bunda da bi hayır diyip herşeyi kendi haline bırakacağız. allahım hakkımızda hayırlısını versin..
hepinizi öptüm kocaman a.s.

canlarimm bubusum wavyimm dualarimm sizelerle hadi mart ayi patlamasi yaparmisizz simdii

amin canım benim. sağol güzel dileklerin için.
sen naptın çalışmalara devam mı? binşallah hepimiz bu ay hamiş kalırız. zaten 3 kişi kaldık. kesinlikle şeytanın bacağını kıracağız inanıyorum ben. öpüyorum canım..

Atatanem canım senin önceliklerin çok farklı oldu canım. yeğenimiz bizden önce gelir. sen iyi ol yeğenimiz iyi olsun yeter bize arada bi ses ver yeter bize.
öptüm kocamanından..

X