Şeffaf Oda 2.Hafta Konuğumuz "aSkiTo" -Buyrunuz Onu Tanıyalım :)

kapanmamışş hanı kapatıydınn şimcik neden kapatmadğını sorayım barii:)?

askito bugun ne giydin topiginde seni hergun farkli bir kiyafetle goruyoruz. bu kadar cok kiyafeti nerde tutuyorsun?

ne sen sor ne ben söyleyim..
keske yatakodasini komple raflarla döseyebilme sansim olsaydi..

kimisi dolabimda.. kimisi yatak altinda.. kimisi kilerde karton iclerinde..
koyacak yer bulamiyorum..
simdi diceksin.. giymediklerini ver muhtac birine, rahatla..
giymedigimde yok ki :roflol:

tamam cnm :)) kilitle topigi ..:)

tükkan kapanmışş:) koltuğun hayırlı olsun şekercimmm soruların çoğu sorulmuş ben bişi demıyomm senı seveyommmmm...

bende seni seviyommopuyorumnanaktan

saol bebeğimm sende en az benim kadar gıcıksın:) üstüme alındım ama bana dedin galiba dimi:))

yok canim olurmu öyle sey..
ben öyle ortaya seyttim :)) sen neden üstüne aliniyon :teselli:

bu saatte kahve ikram edilmez ..

uyku hapi ikram edeyim size

ama sadece 1 tae alin. yarin gecede lazim olacak sempatiksalakcinni

kısaca difolunnnn yazsanda olur hayatımm ben alınmam hahahha:)))

aboww aşkummmm beni sevimisinnn halaaa:)))

nıye sevmimkii bir konu hakkında çeliştik diyee sevmeyecekmıyırımm senııı sen sevmisin galiba çatlaKKK ..

BİZİM SEVGİMİZZ GÖRÜMLÜK DEĞİL ÖMÜRLÜK KIZIMMMdelikafaduldendelikafadulden

kısaca difolunnnn yazsanda olur hayatımm ben alınmam hahahha:)))

SORULARINA BAYILDIM BU ARADAA DÖKTÜRMÜŞSÜNNN.. BUARADA TAM BENI SEVIMNIZIN DIYE SORACAKTIM HILMIŞE BI BAKTIM SEN YAZMIŞSINNN..alsanaalsanasmile

ben en son 2 hafta önce alisverise son verdim.
sonrasinda 2 kere ciktim .. en az 5 parca daha aldim..eyvahedigeldismile
umutsuz vaka..

SORULARINA BAYILDIM BU ARADAA DÖKTÜRMÜŞSÜNNN.. BUARADA TAM BENI SEVIMNIZIN DIYE SORACAKTIM HILMIŞE BI BAKTIM SEN YAZMIŞSINNN..alsanaalsanasmile

NEBİÇİM MESAJ BU YAAA ÖGG GELDI ŞU KARININ YAZILARINDAN ARTIK BIDE ANLASAKK DEDIĞINI DUYA GIBIYIM SİBOŞŞŞ:roflol::roflol:

canım benimmm.. neyse hala seviyosan seni düelloya davet ediyorum o zaman:)) tartışmamıza kaldığımız yerden devam edelim:)) düşününce benim haklı olduğumu anlamışsındır zaten eminim hahaha:)) sevindiim gördüğüme yarın arıcaktım seni:) zıt noktalar olabilir ama dostluklar bakidir.. neyse kızın topicini işgal etmeyelim:) muckssss

ben en son 2 hafta önce alisverise son verdim.
sonrasinda 2 kere ciktim .. en az 5 parca daha aldim..eyvahedigeldismile
umutsuz vaka..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bayan olmak cok zor gorunce dayanamiyorsun hadi bunuda alim hadi sunuda diye diye birsuru birikiyor sempatiksalakcinni

kizlar rahat olun .. kendi topiginizmis gibi kullanin :))) gariplerim benim :roflol:

mirayhale ..öyle walla cnm..
annem her geldiginde makyaj dolabima bakip ic geciriyor.. burda bir servet yatiyor diye..
al al bitmiyor.. her hafta yeni bisiler cikiyor :))

NEBİÇİM MESAJ BU YAAA ÖGG GELDI ŞU KARININ YAZILARINDAN ARTIK BIDE ANLASAKK DEDIĞINI DUYA GIBIYIM SİBOŞŞŞ:roflol::roflol:

yok valla demedimm:)) ne dediğin gayet açık ve net.. ben ne mesajlarını gördüm seninn ibranice yazılmış, bu öz türkçe olmuş hayatım no problemm hahhaha:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…