Şeffaf Oda 2.Hafta Konuğumuz "aSkiTo" -Buyrunuz Onu Tanıyalım :)

ay sürekli makyajlarını takip ettiğim
pc başına, ayna ve makyaj malzemelerimle oturup, onunu gibi makyaj yapmaya çalışıp, kendimi palyançoya çevirdiğim askitoya sorumu soracağım ben ....delikafadulden:jeyyar:

çocuğun sana " anne bebek nasıl yapılır ?" sorusunu yaparsa ne yanıt verirsin?:CüvCüv:

enee şok oldum :1shok: babaanneye hürmetler de ne bilim yorum yok :dance:
:hulya:

evlendiğine hiç pişman oldun mu ?
eşin kaçıncı flörtündü?
hiç aldatıldın mı?
:1ninca:
esim ilk askim..
aldatilmadigimi umuyorum :))

vee hiç aldattın mı :1ninca:
eşin olarak değil,hayatın boyunca şeklinde soruyorum.
nayirşakkıdı

merhaba:KK3:
tanışmıyoruz ama ben de soru sormak istedim:kedi:
kızınız olmasını istiyorsunuz sanırım(inş. sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize:Saruboceq:), kızınız olursa aklınızda bir isim var mı?
bir de söylemeden geçemedim makyaj topiğinizde gördüm birara saçlarınız bakırmış sanırım çok yakışmış sizekaydirigubbakcemile5
tesekkür ederimmopuyorumnanaktan
isim konusunu az önce cevapladim.

off iyi ki aklıma gelmiyor dedim
resmen patlattım soruları hee:roflol:

he valla. hemide damardan giriyon :KK1:

Çalışırken birisi fotoğrafınızı çekse nasıl görünürsün?
Stresli ve gergin
İyice yıpranmış ve çok yorgun
Yoğun ama enerji dolu

:hulya:

esim ilk askim..
aldatilmadigimi umuyorum :))

nayirşakkıdı

tesekkür ederimmopuyorumnanaktan
isim konusunu az önce cevapladim.

he valla. hemide damardan giriyon :KK1:

aa ama bi tanesini atlamışsınn
evlendiğine hiç pişman oldun mu dediydimmkaydirigubbakcemile2

telefonunun markası nee :kedi:
Sony Ericsson W595 .. pembe bayanssulusmile

ben yazarken sorulmuş:KK1:
o zaman değiştireyim
oğlunuz olursa düşündüğünüz bir isim var mı?

hee onuda civapladim yukarda :))

ay sürekli makyajlarını takip ettiğim
pc başına, ayna ve makyaj malzemelerimle oturup, onunu gibi makyaj yapmaya çalışıp, kendimi palyançoya çevirdiğim askitoya sorumu soracağım ben ....delikafadulden:jeyyar:

çocuğun sana " anne bebek nasıl yapılır ?" sorusunu yaparsa ne yanıt verirsin?:CüvCüv:

hehe ciddimisinzemuszemus

anne bebek nasil yapilir diince aklima, gecenlerde ogluma kitap bakarken gözüme takilan..
4 ya$ grubu icin yapilmis Bebek nasil yapilir kitabini görüp aha böle oldum:1shok:
kitapta cizgi karakterlerle anne babanin cinsel organlari ve seks pozisyonu vardidelikafadulden
bence bu avrupalilar olayi iyice abartmislar..

cocugum bana bu soruyu yönelttiginde kac yasinda olmasina bagli.
cok kücükse leylek hikayesini anlatirim :))
ya da her halukarda bisiler uydururum sanirim. bu konularda pek genis degilim CADIARZU

uykudan bayılıyorum yarın okurum cevsaplarını kusura bakma sabah cadı beni ayağa dikecek mucuk

asla yiyemem, içemem dediğiniz yiyecek ve içecekler var mı?

raki.. icemem heralde..
ho$ alkol kullanmiyorum uzun zamandir zaten :)

Kurbaga bacagi ve salyangoz :roflol:
tabii bunlar Fransiz mutfagina ait ..
türk mutfagindan.. bamya asla yiyemem..

batıl inançların var mı? neler?:uhm:

birinin elinden kesici birsey almam.
aldiysamda üstüne tükürürüm :roflol:

önmden siyah kedi gecerse sacimi cekerim.

mezarligi elimle göstermissem parmagimi isiririm..

daha varda aklima gelmiyor.

Çalışırken birisi fotoğrafınızı çekse nasıl görünürsün?
Stresli ve gergin
İyice yıpranmış ve çok yorgun
Yoğun ama enerji dolu

C diyorum kaydirigubbakcemile2

aa ama bi tanesini atlamışsınn
evlendiğine hiç pişman oldun mu dediydimmkaydirigubbakcemile2

perdo cnm. evlendigime Pisman olmadim.. ama biraz daha bekleseydik , belki maddi acidan daha yararli olurdu o zamanlar.

en sevdiğin ve en sevmediğin ev işi nedir?

en sevmedigim ev isi : ev isi
nefret ediyorum ev isinden..

uykudan bayılıyorum yarın okurum cevsaplarını kusura bakma sabah cadı beni ayağa dikecek mucuk

estf ne kusuru :)) senin minik daha kücük. benim oglana yarin kahvalti hazirlayip caillou actim mi 1 saat kestiririm :)

caillou babası nasıl ama hahahha:)) maşallah huyu suyu aynı eşin:)) adı ney len bunların.. 90 bölüm izledik hala isimlerini bilmiyorum anasının babasının hahhaha:))

cocuklar sasirmasin diye.. annenin adi ANNE babanin adi BABA :))

gecen yotube ta biri bi yorum yapmis koptum..
yorum aynen suydu
'lan Caillounun babasi i$siz galiba. hic ise gittigini görmedim.. ya yemek yapiyor ya bulasik yikiyor'
:roflol:

baska sorunuz varmi arkedesler? .. kapaticam tükkani.. !
sabah oldu :))

cocuklar sasirmasin diye.. annenin adi ANNE babanin adi BABA :))

gecen yotube ta biri bi yorum yapmis koptum..
yorum aynen suydu
'lan Caillounun babasi i$siz galiba. hic ise gittigini görmedim.. ya yemek yapiyor ya bulasik yikiyor'
:roflol:

hahayyyyyy yok bee kocasını şef yapmışlar adam eve öğleden sonra üçde geliyomuş.. caillounun anneside madem kocam eve erken geliyo lüle saçlı bi kız doğurmamda sakınca yok diyerek rozi ye hamile kalmış.. zavallı adam terfi ettim rahat edicem diye düşünürken kadın hamile kalınca yorulmasın diye bulaşık, çamaşır, göz makyajı silme işleri hep onun üstüne kalmış ayyh çok duygulandım ühüühüühühüh:)))

canım bence şimdilik yeter bu kadar sonra yükleniriz sana. hamişssin kıyamam sana:roflol: süper kafiye oldu bu arada:teytey:yat güzelce dinlen canım görüşürüz yarın kaldığımız yerden devam ederiz.iyi geceler canım

askito bugun ne giydin topiginde seni hergun farkli bir kiyafetle goruyoruz. bu kadar cok kiyafeti nerde tutuyorsun?

tükkan kapanmışş:) koltuğun hayırlı olsun şekercimmm soruların çoğu sorulmuş ben bişi demıyomm senı seveyommmmm...

saol bebeğimm sende en az benim kadar gıcıksın:) üstüme alındım ama bana dedin galiba dimi:))

X