Şeffaf Oda 2.Hafta Konuğumuz "aSkiTo" -Buyrunuz Onu Tanıyalım :)

keşke bırakabilsek sigarayı çok denedim ama bırakılmıyor maelesef 5 sene sonrasında dil tat alma duygusunu yitirdiği için hangi sigarayı içerseniz için fark etmiyor

ayyy beim 7 yıl oldu hala başka sigara içemiyorum ben neden ki. sanırım tat alma duygumu kaybetmedim :)))

ayyyy burayı unutmuşum kuuu tamamen, kk bi ara kapandıya burasıda aklımdan çıkmış,, nasıl mahcubum şimdi nasılllll :2: geçmişte birikmiş millet neler sordu acaba, ceza olarak oku bakem barbi şincik hepsini.. hayde bismillah kaydirigubbakcemile

hıhh okudummmm. tarzımı beğenmişsin sevindirik oldummm opuyorumnanaktan

ve ilk sorum, yazdığın mesajlardan aldığım elektriği tarif edemem, bunda hemşo olmamızın inan hiç bi torpili yok hemşo olduğumuzu neredeyse akraba çıkacağımızı öğrendiğinde ne hissettin ve daha önce sanal alemde başına böyle birşey geldimi?? ( benim düşüncelerimden geçer biliomusun feyste yada bir sitede bir akrabamla tanışmak daha önce hiç tanımadığım görmediğim bir akrabamın olması çok güzel bir tesadüf .. aklinialirimsmile)

sürekli seni neşeliii görüyorumm , burda yazdıklarından sanki hayatın toz pembeymiş gibi duruyor .. tam bir " evli, mutlu, çocuklu " hikayesi sanki aklinialirimsmile

hadi kendine yeni bir hayat yaz şimdi... tamam eşini , aileni, çocuğunu çok seviyorsun ama 2 dakikalığına onları unut , onlarsız yaşayamam falan deme bana lmaz: başka bir yerde yada devirde başka bir tipte ve başka bir huyda başka bir aşkito tasvir ett gamyoncuiremsu

Buraya genelde herkes uğruyordur
o yüzden bir duyuru yapıcam

bu akşam anket açmam gerek ama daha 3 kişi önerildiği için anketi haftaya cuma gününe erteliyorum
bayram olduğu için pek kimse de ankete katılamaz sanırım
pazar akşamı aşkitoya veda edicez ve cuma gününe kadar 4 günlük bi ara olsun diye düşündüm

Aşkitocumm ben soru sormıycam sadece hamile olmana çok sevindim..
Allah yardımcın olsun kolaylık versin inşallah güzel geçer hamileliğin..

keşke bırakabilsek sigarayı çok denedim ama bırakılmıyor maelesef 5 sene sonrasında dil tat alma duygusunu yitirdiği için hangi sigarayı içerseniz için fark etmiyor

ayyy beim 7 yıl oldu hala başka sigara içemiyorum ben neden ki. sanırım tat alma duygumu kaybetmedim :)))

hahahazemuszemus benimde tat alma duygum gayet yerinde valla.. cok iyi bir gurmeyimm..
koku alma hissimde bir cok kisiden fazlalaelaelaelaelae

uyyy gurban ossunlarrr
basima hic böyle bisey gelmemisti..
ögrendigim sirada tr de teyzemlerle cay iciyorduk.. benim elimde leptopum..
Teyzeee X leri taniomusunuz.. su isi yapiolarmis..
hii evet dediler..
surda oturuyolardi.. komsulardi fln :))
sanki KK da akrabami bulmus gibi oldum :)
cok sevindim.. zaten ilgi alanimdaydin.. daha bi ilgimi cekmeye basladin..
bu arada o zam anlar seni evli saniyodum :)) profilinde evli yaziyodu o zamanlar yanlis hatirlamiosam..

bu arada feys icin hic bi sasim yok.. bi yandanda ben üstelemiyorum.. iki bebeyle KK ya yetisebilirsem iyiiii

Gercekten neredeyse toz pembe denilebilecek bi hayatim var, allah bozmasin

sana baska devirde baska bir askitoyu nasi tasvir etcem ki kuuu:)
hikayemi anlatiim ? :)

diyelim ki.. esimi tanimadim .. hic evlenmedim cocugum olmadi..
simdiki yasimdayim..
okudum.. baska bir sehire yerlestim .. ailemden uzak.

cok hoppa ,gece alemlerine akan.. gününü gün eden..
yarina dair maneviyatla ilgili hic bir yatirim yapmadan yasayan.. yine laylaylom .. ama yanliz bir askito ..

yasi geldigi icin , mantik evliligi yapmis..
33 yaslarinda anne olmus bir askito olabilirdi

aman ne bilim.. sacmaladim galiba..
nasi bi cevap istiodun kestiremedim

ya hadi gelde başka sorulara geçem olummmmmmmm alsanaalsanasmile

geldimm .. bayramm gezmelerindeydimm

kapama kuu acik kalsin burasi

Aşkitocumm ben soru sormıycam sadece hamile olmana çok sevindim..
Allah yardımcın olsun kolaylık versin inşallah güzel geçer hamileliğin..

saol canimm aminnn:Saruboceq:

soruları yalamış yutmuşsun anlaşılann , oyyy oyy cevplarını yidiğim bayanssulusmile o soruları geç taam

fala inanırmısın???? fal bakabilirmisin ?? de bakem bana

hayatında seni derinden etkileyen ve gördükten sonra gerçek olan bir rüyan yada kabusun varmı???

askitom barbi yarin isede gitmiyor sana kolay gelsin güzelim

senin için bir bayanın en çok nesi olmazsa olmazdır? hiçbişeyim olmasın ama şuram şöyle olsun dersen hangisini seçersin???

uzun boyu?
sütün bacakları?
ince beli?
biçimli kalçaları?
dolgun memişleri?
güzel yüzü?
çatlaksız selülitsiz totosuuu kaydirigubbakcemile3

sadece 1 seçenek sempatiksalakcinni

3 günden beri soru düsünüyorum oyle atmasyon bir soru olmasin istiyorum malum askitomuz oturuyor ahhhh benim kafamm durdu :roflol:

karsi markete gideceksin makyajsizsin , market 5 dakika sonra kapanacak ne yaparsin ??
bu saatte daha yaratici olamiyorum

eşinin eski sevgilisiyle arakadaş kalmasını, gördüğünde selamlaşıp hal hatır sormalarını hoş karşılarmısın? yoksa kadının saçını başını yolarmısın ? kısacası kıskannçmısın :smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…