Şeffaf Oda 2.Hafta Konuğumuz "aSkiTo" -Buyrunuz Onu Tanıyalım :)

iftar saati yaklaşıyo burda yemek vakti geldi çattı, hazırlık yapmam lazım. yarına sorucam sorularımı bekleyin beni a.s.

aşkit memişler, popo ve burnunda estetik var diyiler ayrıca saçların peruk gözlerin lens ve kirpiklerin takmaymış:)) bide kıyafetlerini ikinci el alıyomuşsun, mağazadan aldığın kıyafetleride giyip giyip iade ediyomuşsun kamuoyunu bilgilendir litfenn:))

allah seni ne etmesin koptuummm:teytey:

ayy koptumm.. manyakkdelikafaduldensırnaşık şeysırnaşık şey

hee dötümde estetik var :)) 2010 modelim.. heryerimi yeni yaptirdim..
kirpiklerim takma deell.. hint yagiylan uzattim bi kerem :roflol:
Kiyafetlerimi ikinci el almiyorum.. ikinci el magazalarda iade edemiyorum cünkü.
Dogru .. alip alip ne giydine foto ekleyip iade ediyorum..

iste bu yha :lepi:
oh rahatladim :roflol:

mersi canim ...
allah bagislasin yavrularini..

kiyafetlerimi gardolabimda sakliyorum :) kisliklari yazin, yazliklarida kisin yatagin altina kaldiriyorum.
aksesuarlarim icin baska bir dolabim ..yani makyaj dolabim var

senin icin resmini buldum. arkadaki kendi kreasyonum duvar kolye tablolarim :))

takip ettigim cok dizi var.. yani mutfakta yemek yaparken ve ya temizlerken , camasir katlarken vb , hep leptopumda dizi acarim. en son ne oynamissa izlerim.
yeni dizilerden Bitmeyen Sarki , ve Yer gök Ask'i takip ediyorum.

ogluma sinirlendigimde bulundugumuz odayi terkediyorum..
tabi pesimden geliyor :) genelde sakin davraniyorum ama hamilelik piskolojisindenmidir bilmem .. cok sabirsizim bu aralar..sesimi yükseltiyorum..

türk arkadaslarim daha fazla..

almanyaya tabiiki memeleketim diyemiyorum..ama burda dogup büyüynce insan.. buranin politikasina, sartlaria.. yasam lüksüne alisiyor..
türkiyede yasayamazdim..

Türkiyede yasasaydim Izmirde olmak isterdim :)
hic gitmedim ama izmire karsi sempatim var..

askito bende bir soru soruyum bari gögüs estetigi gecirdin galiba peki simdi iyiki olmusum diyormusun aslinda bende cok istiyorum tr ye gidersem oluyum diyorum ama korkuyorum esimde bayan doktor yaparsa olur diyor birde kac bedende kac beden oldun ben cok kipar olsun 80 olsun yeter istiyorum cok sarkik degil aama iki cocuk emzirdim iki seneden 4 sene eder haliyle bozuldular ayyy cokmu oldu ya kusura bakmayin artik

evet canim iyi ki olmusum.
cok fazla kücülmediler. 90 dan 85e ..benim icin önemli olan diklesmesiydi zaten.
hizla 20 kilo verince sarkma olmustu.
bu konuda cok iyi bayan doktorlarda var bildigim kadariyla. hakkinda hayirlisi olsun..

askit aksam ne yedin ?????

Bernaise Soslu Biftek yaninda makarna sempatiksalakcinni
cikolotali pudding..cokacimcoook

aşkito canım öncelikle makyaj topiğini ben yeni gördüm çok çok beğendim çok yeteneklisin bu konuda onun dışında yaşlı makyajı ve zebraydı galiba onlar da çok iyi o yüzden sana kendi dalımla ilgili bi soru sormak istedim resimle ya da sanatın başka dallarıyla uğraşıyo musun merak ettim

bir kac yil önce yagli boyaya merak sardim..
ama sonu hüsranla bitti sempatiksalakcinni
Yetenegim olmadigini farketmek icin 2 resim yapmam yetti

Makyajlarimi begenmene sevindim.
bi topikte yaptigin bir resmi gördüm masallah cok yeteneklisin bu konuda:lepi:

bisey sorcam.. sizdede sevda ciceginin resmi sürekli son mesaja tasiniyormu :uhm:

topic hayirli olsun. ben gec kalmisim, öyle pek merak ettigim bisey yoktu. tanimadigimdan, bir yakinlik olmadigindan olsa gerek :))
ama klasik sorular, burc vs astrolojiye merakimdan sorabilirdim. fakat sorulmus zaten :))

merhaba askitocum seni ve tarzini cok begeniyorum.yakisstiriyosun herkein harci degil.bence ici disina yansiyan guzellerdensin.
2.cocuk haberini duyunca cok sasirdim.benimde iki tane pespee cocugum oldu.5 yil sonra bi tane daha oldu.cearetinden dolayi tebrik ediyorum.sira sorularda
bende herke gibi kiafetlerini ve akesuarlarini nasil sakladigini merak ediyorum
takip ettigin dizi varmi
ogluna sinirlendiginde nasil tepki veriyosun
alman arkadasinmi cok yoksa turkmu
turkiyede yasasaydin hangi sehirde olmak iterdin
almanyayi memleketim diyebiliyomusun(bende hamburgda yaz tatillerinde bulundum)
ayrica sari sacli halinde cok guzelmis

merabaa :) okuduklarım kadarıyla hamilesiniz. ilerleyen zamanlarda ve doğumdan sonra bugün ne giydin çek bölümüne eskisi gibi sık resim eklemeniz zor olur galiba dimi?

evliliğiniz içinde kurallarınız varmıdır... mesela annenizden öğütler aldınız mı bu kouda eşine şöyle böyle davran şunu yap bunu yapma vs vs diye ? yani evliliğinizde taktikleriniz varmıdır ? paylaşırmısınız bizimle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…