şeffaf akıntı gelmemesi sebebi

Benim hsg sonrası doktor cok az sola yatık oldugunu söyledi rahmimin. Sizce farklı bi pozisyon denemeli miyim ilişkide ve sonrasında
Ben normal rahimde bile yüzüstü olmanın hamile kalmayı kolaylaştırdığına dair bir makale okumuştum bence denemekte fayda var

Hsg den kaç ay sonra hamile kaldınız acaba? Ben geçen ay çekildim bu ay dan umutluydum ama yine tutmadı
Merhabalar bende Nisan ayında hsg çekildim hiç bir sorun olmadığını söyledi DR. Eşimin de benimde bütün tahlillerom temiz çıktı ama hsg sonrası ilk ayda gebelik olmadı. Hsg sonrası Dr a gittiniz mi ?

Merhabalar bende Nisan ayında hsg çekildim hiç bir sorun olmadığını söyledi DR. Eşimin de benimde bütün tahlillerom temiz çıktı ama hsg sonrası ilk ayda gebelik olmadı. Hsg sonrası Dr a gittiniz mi ?
Doktor çağırmıştı olmazsa gel diye gideceğim sanırım

Ben yaklaşık 2 senelik evliyim. Ocak Şubat Mart ayında klomen ovitrelle tedavsisi aldım olmayınca Dr hsg çekelim dedi Nisan başında hsg çektirdim sorun çıkmadı hiç bir anormallik yamukluk tıkanıklık yok dedi Dr. Olmazsa gelebilirsin veya 3 ay bekleyebilirsin hsg sonrası şans yüksek oluyor dedi bende gitmedim yarın reglim bitecek ovulasyon testi ile bir kaç ay deneyecegim olmazsa sonra bakarız diye düşündüm. Tabi hsg ye o kadar guvenmistim ki hemen olacak sandım olmayinca ufak bir endişe oluşturdu bende sebep yok ama neden olmuyor diye ama nasipte varsa olur insalalh Allah kimseyi imtihan etmesin evlat konusunda

İnşallah bebek haberini alırız içimden bir anda dua etmek geldi bugün ağzım çok dualı hsg sonrası üç ayda ya da daha uzun sürede oluyor diyorlar ama biraz da biz çok beklentide oluyoruz umarım bizde anneliği tadarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…