Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hala aynı yerdesin.
Yıllardır yok, balkondan deniz kokusu geliyor misss gibi.
Bana da bazen sevmediğim yerler kokar. Sevmeyin siz, çok kokuyor buralar gelmeyin 🤣

Alin iste yine bir varsayim. Sevmedigimi nereden cikariyorsunuz?

Ve evet “Yillardir” kokmuyor. İZSU Genel Mudur Yardimcisinin beyani da sizi dogruluyor. 😏

Tapulu evim var, her yil vergisini tikir tikir oduyorum. İstedigim yere giderim.

Neyse iyi forumlar.

Eklentiler

• 678258FD-91D3-4139-A40E-C47BBB275B3E.jpeg
    678258FD-91D3-4139-A40E-C47BBB275B3E.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 32
  • 0F38F0E9-D496-41A2-B866-EFCCF95BC20D.jpeg
    0F38F0E9-D496-41A2-B866-EFCCF95BC20D.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 30
Buna gulerim ben 6 li masa yan masalar var kandil 7 ve yurt disi var 8 varda var çünkü kendi başına iktidar olamıyacak ahtopot gibi her yerde eli var ve bu masalar eski akpliler
Bence siz doğru takip edin bi chp li olarak bunu bilmemeniz de garip doğrusu görünürde 6 görünmeyen dolu 🤣🤣🤣
Bizi ittifak ortağı olmadan destekleyen hdp için çok söylem yapıyorsunuz yormayın kendinizi. Bide geriliyorsunuz sonra .
Hdp sizi desteklediği zaman problem yoktu.şimdi tü kaka oldu pkk oldu🤣
Yapmayın gülünç oluyorsunuz.

Zafer işareti evrenseldir,tıpkı kurt işaretinin MHP'ye ait olmadığı,Türk dünyasına ait olduğu gibi.Ayrica Emine Erdoğan'ın da zafer işareti yaptığını gösteren bir video paylaşmıştım geçen gün.Megriciler de halay çekerken yapıyordu.
Hahhaha evrenseldir doğru bunu apo diye ellerinde pkk bayrağıyla yapanlara da evrensel dimi bak sen alla alla komik olmayın lütfenn🤣🤣 işinize geldiği gibi yazmayın
Kimse saf değil salak hiç değil
bu duruma şu açıklamayı yaparak basit hale getirip kendinizi komik duruma düşürmeyin diyecem de geçti artık şu yazdığınız şeyden sonra size bir sey yazmak istemiyorum cidden yazik

Alin iste yine bir varsayim. Sevmedigimi nereden cikariyorsunuz?

Ve evet “Yillardir” kokmuyor. İZSU Genel Mudur Yardimcisinin beyani da sizi dogruluyor. 😏

Tapulu evim var, her yil vergisini tikir tikir oduyorum. İstedigim yere giderim.

Neyse iyi forumlar.
Ben havasını suyunu kokusunu sevmediğim yerde yaşayamam.
Siz yaşayın tappuuluu eviniz var madem 😌

Hahhaha evrenseldir doğru bunu apo diye ellerinde pkk bayrağıyla yapanlara da evrensel dimi bak sen alla alla komik olmayın lütfenn🤣🤣 işinize geldiği gibi yazmayın
bu duruma şu açıklamayı yaparak basit hale getirip kendinizi komik duruma düşürmeyin diyecem de geçti artık şu yazdığınız şeyden sonra size bir sey yazmak istemiyorum cidden yazik
✌🏻 şu isaret yalnız pkkya ait değil, anlayin sunu. Bu isareti yapan herkese terorist diyecekler neredeyse.

Kendimi komik duruma düşüren ben değilim,biraz araştırsaniz pkk ya ait olmadığını göreceksiniz zaten ama sizde araştırma,sorgulama gibi bir durum olmadığından sağa sola çamur atarak ilerliyorsunuz.

Eklentiler

• Screenshot_20230505-093617_Chrome.jpg
    Screenshot_20230505-093617_Chrome.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 19
✌🏻 şu isaret yalnız pkkya ait değil, anlayin sunu. Bu isareti yapan herkese terorist diyecekler neredeyse.
Bu işareti pkk bayrağı elinde apo çıkıcak apooooo diye bağırıp türk bayrağı yakılan bir mitingte imamoğlu ve kilinctaroglunun mitingde yapılıyorsa orda bu işareti düşünceksin yoksa işarete laf eden yok konuyu başka yere cekmeyin konu işaret değil nerde nasıl ve kimler vardı mitingte neler yapıldı mevzu bu

Bu işareti pkk bayrağı elinde apo çıkıcak apooooo diye bağırıp türk bayrağı yakılan bir mitingte imamoğlu ve kilinctaroglunun mitingde yapılıyorsa orda bu işareti düşünceksin yoksa işarete laf eden yok konuyu başka yere cekmeyin konu işaret değil nerde nasıl ve kimler vardı mitingte neler yapıldı mevzu bu
Bak hdp ile bir ittifak yok ama hudaparla acik acik var, kimse niye bunu konusmuyo. Sen AK partili degilsin bunu da yaz biraz, nasıl hudaparla ittifak oldular de mesela, ben doguluyum her iki tarafı da çok iyi bilirim. Benim için farksizlar çünkü. Ona sinirlenip buna susamam.

Heee yaa heee,kazanırsak seçimden sonra hepimiz elimizde kalas nikoflarla dağlara çıkacağız.Ne yiyip içiyorsunuz siz ya?

Hangi mitingte yakıldı bayrak

Ak partili degilsin niye ilgini cekti ki canımm
Sende değilsin sen paylaştım bende yorum yazdım
Cahil denmiş ya hımmm maşallah 🧿🧿🧿size black zehir gibisiniz oku oku nereleri okudunuz nerden mezunsunuz iste okuduğunuz için chp lisiniz diğer taraf cahil doğru dedin canım benim👍👍👍🌹🌹🌹
Ne zor dimi cahillerle uğraşmak oysa chp liler bilgeler alimler ilim irfan sahipleri :KK9: :KK28:

X