Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ee yani ben oy verecek olsaydım da asla oy atmazdım bu nedenle diyor musunuz yani hala anlamadım ne demek istediniz
Belki defalarca yazdım ben akp ve chp ye oy vermem diye bunu dedim zaten ama sizler chp yi eleştirince sen akpnlisin diyorsunuz oyle kaldı kalsın ne diyeyim sizler karar veriyorsunuz ya 🤣🤣

Yani, paylaşsın artık da Bursa belediye başkanımızı şimdiden netleştirelim. Seneye ikamet aldırır yükleniriz. Bu üyenin emekleri boşa gitmemeli, genel seçim döneminde araya girip belediye başkan adayı çıkarıyor karşımıza.
Niye işine gelmedi dimi icraatlar anca laylaylom yazarsın ben eski Bursalıyım 7 kuşak Bursa nereye ne yapılmış harabe pislik olan yerlerin ne hâle geldiğini çok iyi biliriz tinercilerden geçemediğimiz yerleri de

Ya hiç uzağa gitmeye de gerek yok, komşumuz Batum. Karadenizin herhangi bir şehrinden minibüse binip kimlikle geçiş yapılan yerde sehrin göbeğinde öyle bir yeşil alan var ki. Ve asla araba gelemeyecek şekilde,tamamıyla yayalara ve bisikletlilere ait
Eki Görüntüle 3243064
Bizde çocuklara park alanı yapıyorlar, dört tarafi vizir vızır araba, insan çocuğunu bırakmaya korkuyor.
Üstelik bizde güneşten yakan, çocuğun saçını elektriklendiren, kullanım amacı dışında bir b.ka yaramadığı için yaratıcılık geliştirmeyen,bedensel yararı olmayan saçma sapan plastik kaydıraklar salıncaklar var. Çocuğunu tüm gün bir saat çıkar, sadece koşar yorulur, sağlığına bir katkısı olmaz. Oysa beğenmediğimiz fakir Gürcistan'da maymun parkları gibi parklar var, ister tırman, ister asılarak git, ister ipe sarıl kendi gücunle kay... Neler neler ...
Bizde yeşil alan diye çim koyuyorlar her yere,yalandan bir iki ağac,bol bol asfalt. Parkta misin yeri yeşil AVM'de misin belli değil.
İnsanlar da bunu görüyor, seviniyor, 'etraf park dolu,masallah' diye. Oysa ben görünce sinir oluyorum ya. Neden iğrenç plastik yerine ahşaptan,çocuğun yaratıciligina göre çok amaçlı kullanılabilecek aletler yok? Neden yüz defa da gelse aynı kaydiraktan kaymak, salıncaktan sallanmak zorunda? Neden çocuğu spora teşvik edecek bir şey yok? Neden parkın yanında arabalar geçiyor? Koskoca ülkede neden düzgün çalışan şehir planlamacilar yok? Neden bizden daha fakir ülkeler bile bazı şeyleri aşmışken biz az ile, plastik ile tamah ediyoruz?
Eline saglik, cok guzel yazmissin. Anlatmak istedigim iste buydu.
Evime 5 dk yurume mesafesi park var, ama kaybolursun o kadar devasa. Ve bahsettigim parktan cok daha buyukleri var burada.
Bildigin orman her tarafta agaclar var o kadar guzel ki, insan butun derdini unutur etrafin guzelligine dalar.
Keske ulkemde olabilseydi.

Neyse kızlar ben gider yarın uzun ve yorucu bir gün olucak bazı sonuçlar testler açıklanacak

Dediğim gibi 14 mayista herkes koltuğuna oturucak bizde birbirimizi yedigimizle kalacağız

Iyi geceler

Belki defalarca yazdım ben akp ve chp ye oy vermem diye bunu dedim zaten ama sizler chp yi eleştirince sen akpnlisin diyorsunuz oyle kaldı kalsın ne diyeyim sizler karar veriyorsunuz ya 🤣🤣
Beni de böyle yaftaladılar yaftaladılar oy kullanmıcaktım beni zıvanadan çıkardılar şimdi Receeepp Tayyipppp Erdoğannnn diyorum beni bu hale getirdiler inan bak kaç senedir hiç desteklemem evde Recepppp Tayyip Erdoğannnn dedirttiler bana 😂😂😂demek ki zıtlaşınca inada biniyor 😂

Beni de böyle yaftaladılar yaftaladılar oy kullanmıcaktım beni zıvanadan çıkardılar şimdi Receeepp Tayyipppp Erdoğannnn diyorum beni bu hale getirdiler inan bak kaç senedir hiç desteklemem evde Recepppp Tayyip Erdoğannnn dedirttiler bana 😂😂😂demek ki zıtlaşınca inada biniyor 😂
Zaten basindan beri reisciydin, simdi rengini tam olarak soyledin sadece.

Vermiyoruz siz ne yazdığınıza balım isterseniz genel olarak.
Attığınız videolara bakın en basidi.
Neden hepsi bir tarafı kötüler şekilde(doğru veya yanlış) videolar.
İki tarafa da nötr insan uzun uzun yazıp bir tarafı eleştiren bir cümle diğer türlüsüne elli cümle yazmaz.
Siz sanırım çok mantıklı konuşuyorum be tarafsız görünüyorum olayı çözdüm diye bakıyorsunuz olaya ama hiç de öyle görünmüyorsunuz.
Öyle söyleyen insanlar belli oluyor çünkü ben burda bir tane gördüm mesela sadece.

Ampule bas gitsin 🤣🤣🤣

Siz ki Atamizin okudugu kitabin 3 katindan fazlasina sahipsiniz. Nasil geldiginizi anlamanizi beklerdim.

Kilislarin gumbur gumbur gelecek tek seyi ifsa videolari olacak. Ciksa da inanip inanmayacagimiza karar versek. Hos son roportajinda Mikro İfade egitimi alan biri olarak deep fake urunu olmadigi birini soyleyebilirim. Ama uzman olmadigim icin iddia etmem. Size de bir TOGG kondurayim madem. 🚗
Benim sorduğum soruya cevap değil bu yazdığınız, Laf kalabalığı yapmışsınız sadece. Maşallah TOGG u da her önüne gelen yapıyor sizinkinin yerlilik oranı kaç ?

Ya hiç uzağa gitmeye de gerek yok, komşumuz Batum. Karadenizin herhangi bir şehrinden minibüse binip kimlikle geçiş yapılan yerde sehrin göbeğinde öyle bir yeşil alan var ki. Ve asla araba gelemeyecek şekilde,tamamıyla yayalara ve bisikletlilere ait
Eki Görüntüle 3243064
Bizde çocuklara park alanı yapıyorlar, dört tarafi vizir vızır araba, insan çocuğunu bırakmaya korkuyor.
Üstelik bizde güneşten yakan, çocuğun saçını elektriklendiren, kullanım amacı dışında bir b.ka yaramadığı için yaratıcılık geliştirmeyen,bedensel yararı olmayan saçma sapan plastik kaydıraklar salıncaklar var. Çocuğunu tüm gün bir saat çıkar, sadece koşar yorulur, sağlığına bir katkısı olmaz. Oysa beğenmediğimiz fakir Gürcistan'da maymun parkları gibi parklar var, ister tırman, ister asılarak git, ister ipe sarıl kendi gücunle kay... Neler neler ...
Bizde yeşil alan diye çim koyuyorlar her yere,yalandan bir iki ağac,bol bol asfalt. Parkta misin yeri yeşil AVM'de misin belli değil.
İnsanlar da bunu görüyor, seviniyor, 'etraf park dolu,masallah' diye. Oysa ben görünce sinir oluyorum ya. Neden iğrenç plastik yerine ahşaptan,çocuğun yaratıciligina göre çok amaçlı kullanılabilecek aletler yok? Neden yüz defa da gelse aynı kaydiraktan kaymak, salıncaktan sallanmak zorunda? Neden çocuğu spora teşvik edecek bir şey yok? Neden parkın yanında arabalar geçiyor? Koskoca ülkede neden düzgün çalışan şehir planlamacilar yok? Neden bizden daha fakir ülkeler bile bazı şeyleri aşmışken biz az ile, plastik ile tamah ediyoruz?
Ee bizim buradakiler tırmanmalı yahu 😂yakında oraya da gelir 😂bizim burada ahşaptan bir park yapıldı denirlerden notalar falan çalınıyor-du geçen gittik demir parçaları sökülülmüş çalınmış öylece avel avel baktık döndük yere çöpünü atan denize pet şişesini atan bu millete parklar fazla

Niye işine gelmedi dimi icraatlar anca laylaylom yazarsın ben eski Bursalıyım 7 kuşak Bursa nereye ne yapılmış harabe pislik olan yerlerin ne hâle geldiğini çok iyi biliriz tinercilerden geçemediğimiz yerleri de
Yeşil Bursa olmuş beton yığını Bursa ve Türk'ten çok mülteci var.Bununla mi ovünuyorsun?

Peki Omo bir yerde 120Tl, baska yerde neden 160TL?
Reisiniz buna bir sey diyemiyor mu ki? Istese durdurur halbu ki, bir imzaya bakar.🤔
Ya da bir kilo mama neden 40 lira?
Ben eskiden kendi kedimin yanında sokak kedilerine de 15 kilo mama alırdım, yemin ediyorum gözüme görünmezdi.
Oysa iki senedir alamıyorum, bütçem yok:KK43:
Kendi kedime bile bazen açık mama almak durumunda kalıyorum
IMG_20230505_005202.jpg
IMG_20230505_005151.jpg
IMG_20230505_005137.jpg
IMG_20230505_005115.jpg

Neden 2020de 49 liraya aldığım 4 kilo kedi maması
2021de 63, 2022'de 128 , 2023'te 216 lira?
Üç senede kedilerin karnını doyuracak alt Segment ve yerli üretim bir mama 49 liradan 216 liraya çıktı?
Ki bu sadece bir örnek. Mamalar, bezler,kıyafetler, meyveler,sebzeler,kiralar...
Hayat ne kadar pahalilasti.
Nasıl bunları gözü görmüyor bu ülkede yaşayan insanların,hiç anlayamiyorum

Ekleme; artik alamadığım 15 kilo sokak kedileri için kalitesiz mama son aldığımda 2021de 155mis. İki sene sonra bugün kac biliyor musunuz?
IMG_20230505_010057.jpg

546!!!
Yayında ve yapımda emeği geçen, sokak kedilerini aç yatıran bir kişiye bile hakkım helal degil

Ya arkadaşım sen konuyu geriden takip ediyorsun o konu konuşuldu bitti hayret ya chp belediyesinden bahsettim ben ne iktidarı koalisyon yaptı dedim konuştuk geçti

Ay zaten ortam daral yer iyiden daral geldi bayilicam cidden :eğlence::ruh:
Evet geriden geliyorum haklısınız ama bu yazdığınızın yanlış olmadığı anlamına gelmez. Sanki Chp iktidarda gibi yazan sizdiniz.

X