Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu haber nasıl oluyor da gümbür gümbür geldiğini kanıtlamış oluyor? Bir de Akp zaten iktidarda gümbür gümbür gelen Kılıçdaroğlu

13 bine yakın kitaba sahibim ama kitabın adını yazarsanız bende yoksa eğer kütüphaneye de gidebilirim sorun değil.

Siz ki Atamizin okudugu kitabin 3 katindan fazlasina sahipsiniz. Nasil geldiginizi anlamanizi beklerdim.

Kilislarin gumbur gumbur gelecek tek seyi ifsa videolari olacak. Ciksa da inanip inanmayacagimiza karar versek. Hos son roportajinda Mikro İfade egitimi alan biri olarak deep fake urunu olmadigi birini soyleyebilirim. Ama uzman olmadigim icin iddia etmem. Size de bir TOGG kondurayim madem. 🚗

Biraz da kültür sanat paylaşın ama olmuyor böyle.
Yani, paylaşsın artık da Bursa belediye başkanımızı şimdiden netleştirelim. Seneye ikamet aldırır yükleniriz. Bu üyenin emekleri boşa gitmemeli, genel seçim döneminde araya girip belediye başkan adayı çıkarıyor karşımıza.

Biraz da kültür sanat paylaşın ama olmuyor böyle.
Kültür sanat da var olmaz mı sosyal medyada Bursa Kültür sayfasını takip ediverin hele de görün ne konserlere ücretsiz gittik Kültürparktaki yıllardııııırr Açıkhava Tiyatrosu var yenilenmeyen yeni proje ile harika olacak inşallah

Beton yığının önünde falan değil tamam Londradaki kadar güzel değil madem hadi bakalımmmm toplayıp valizleri zaabağa yola çıkıyoruz Londradaki parka bir şeyden de memnun olun standartların üstünde bir park istese o koca alanı müteahhitlere verip apartmanlar dikilebilirdi metroya 2 dk mesafede şehrin göbeğinde devlet hastanesine 10 dk mesafe çevresindeki özel hastaneler 5 dk mesafede ayrıca yağ fiyatları arttı bilmem kaç ton yağ getiritildi fırsatçılardan fiyatlar az da olsa düştü neyse ki park diye tutturacağım tabii insan çoluğunu çocuğunu alıp şehirde bir sosyalleşecek bir yer arıyor yürüş yapıp bisiklet yollarının olduğu yerler arıyor valla mis gibi de bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları olmuş valla ben anlamadım sizlerdeki memnuniyetsizliği sizin bu ülkenin fakir olduğu günleri görmeniz yaşamanız lazım ki anlayasınız biz geçmişte fakirliği tattık tırnaklarımızla kazıya kazıya bu günlere geldik Allah da yardım etti tabii geçmişteki günleri görünce lüks bunlar babam beni okulun paralı kurslarına gönderemezdi şimdi çocuklara ücretsiz kurslar var ay hangi birini sayayım sizin yaşayarak görmeniz lazım böyle anlatmakla olmuyor
Niloya kaç yaşında bilen var mı?

Niye siz yapmasinlar diye mi seciyorsunuz?
Seciliyorsa yapacak tabi pasa pasa, bir lutuf degil bu yapilanlar. Yapiyorsa senin benim milletin parasiyla yapiyor. 20 sene olmus zaten yapsin bir zahmet.
Cumhur ittifaki da tek partiydi zaten 😂
Ben ulkemi afrikayla kiyaslamiyorum, niye kiyaslayayim ki? Siz teknolojiye uzak olan ulkelerden bahsediyorsunuz bana, ne alaka? Kiyasliyorsan daha iyilerle kiyasla.
yapilanlar zaten yapilmasi gerekenlerdi, cebinden cikarip vermedi parayi da.

Kk gelirse o da yapacak, bosuna secmiyoruz cb’nini.
Yapılanları görmüyorsunuz ama geçmişte yapılmazken halk gıkını çıkarmıyor muydu bunalanlar yazar kasa falan atıyordu işte

Valla ben Bursada yaşayan biri olarak berbat olan yerlerin ne hale geldiğini çokkk iyi biliyorum

Kendi cebinden niye çıkarıp versinler yahu verdiğimiz vergilerle güzel hastane odaları olmuş valla 2 ay önce annem anju oldu hastane odasında kızım bisiklet kullanır öyle söyliyim

Parka giderken kahve alabilir miyim diye düşünen insan sayısı azdır diye düşünüyorum kızımın anaokulunda filtre zekat verebileceğim bir aile var mı diye müdüre hanıma sordum yok 17 öğlenci 15 sabahçı öğrenci arasında yok bulamadı müdüre hanım burada bir aile ihtiyaç sahibi diye çevreden yardım toplandı birkaç ay sonra 4 katlı bina satın aldılar 😱😱😱
Yani bir kahveye 50 kusur belki daha fazla para vermek size koymuyor mu?
Konunuzda market market arastirip satin aldiginizi hatirliyorum🤔
Neyse siz pahaliligi savunun, yaparsa tayyip yapar degil mi?

Okul da hangi okul? Ozel okulda boyle bir sey mumkun degil zaten. Iyi cevrede bir devlet okulu ise yine yardima muhtac aile bulmak zorlasir diye dusunuyorum.

Tamam elinizin altında internet var okuyun haberleri beş dakika sonra yazın bekleriz biz.
Hizbullahci biri bir dünya sicili var işkenceleri yada ağır suçlar bunu din adı altında yapıyorlar ve aynen isidciler gibi hatta onlar bunlarla ilgili de yazdım ben benim icin kabul edilmez bir şey yaşı ne olursa olsun yanlış ve diğer mahkumlara karşı haksızlık ki haksızlığı kimbilir ne anlaşma yapıldı ne söz verildi de çıkarıldı bakalım bunun altından ne çıkıcak benim için teror orgutumu evet dini kullanarak hüküm vermek bu dinimizde yok ama cahil çok bunu yapan da akp ben yine diyyeim yanlışını doğrusu yazıyorum zaten sorun yokki bunda ve bu yanlis otesi bir sey

Kültür sanat da var olmaz mı sosyal medyada Bursa Kültür sayfasını takip ediverin hele de görün ne konserlere ücretsiz gittik Kültürparktaki yıllardııııırr Açıkhava Tiyatrosu var yenilenmeyen yeni proje ile harika olacak inşallah
Ben yine cevap göremedim.
Yine Bakım araştırın demişsiniz ama sayfa ismi vermişsiniz bu sefer ilerleme var:)
Bir gün Bursa ya taşınırsam bakarım teşekkürler.

Okul da hangi okul? Ozel okulda boyle bir sey mumkun degil zaten. Iyi cevrede bir devlet okulu ise yine yardima muhtac aile bulmak zorlasir diye dusunuyorum.
Market market ne araştıracağım yahu omo 120 tl olan yerde 160 tl verecek halim yok hatta eşim bırak ya uğraşma al diyor ben kendim kendim araştırıyorum 40 TL aradaki fark benim için sokak hayvanlarına 1 kilo mama demek tabii sizin için durum farklı ise bilemem benim için aradaki fark ay sonu çuvalla sokak kedilerine mama salam almak demek

Devlet anaokulu yahu bir tane ihtiyaç sahibi aile bulamadık iyi çevre de Bursa Bademlide oturmuyorum merkezde normal standartları olan aileler işte

Chp ne yapmış demediniz mi ? Bende diyorum ki en son Chp tek başına ne zaman iktidara gelmiş? Cumhuriyetin yeni kurulduğu dönemde ilk önce Osmanlıdan kalan borçları ödüyor. Sonrada yurdun dört bir tarafına fabrika kuruyor. Chp iktidardayken kurulan fabrikaları sata sata hala bitiremedi Akp. 20 yıldır hala o dönemin ekmeğini yiyor. Satıyor da satıyor. Bir de gelmiş diyorsunuz ki Chp ne yapmış! Pes yani okuyanı böyleyse....
Ya arkadaşım sen konuyu geriden takip ediyorsun o konu konuşuldu bitti hayret ya chp belediyesinden bahsettim ben ne iktidarı koalisyon yaptı dedim konuştuk geçti

Ay zaten ortam daral yer iyiden daral geldi bayilicam cidden :eğlence::ruh:

Hizbullahci biri bir dünya sicili var işkenceleri yada ağır suçlar bunu din adı altında yapıyorlar ve aynen isidciler gibi hatta onlar bunlarla ilgili de yazdım ben benim icin kabul edilmez bir şey yaşı ne olursa olsun yanlış ve diğer mahkumlara karşı haksızlık ki haksızlığı kimbilir ne anlaşma yapıldı ne söz verildi de çıkarıldı bakalım bunun altından ne çıkıcak benim için teror orgutumu evet dini kullanarak hüküm vermek bu dinimizde yok ama cahil çok bunu yapan da akp ben yine diyyeim yanlışını doğrusu yazıyorum zaten sorun yokki bunda ve bu yanlis otesi bir sey
Ee yani ben oy verecek olsaydım da asla oy atmazdım bu nedenle diyor musunuz yani hala anlamadım ne demek istediniz

Market market ne araştıracağım yahu omo 120 tl olan yerde 160 tl verecek halim yok hatta eşim bırak ya uğraşma al diyor ben kendim kendim araştırıyorum 40 TL aradaki fark benim için sokak hayvanlarına 1 kilo mama demek tabii sizin için durum farklı ise bilemem benim için aradaki fark ay sonu çuvalla sokak kedilerine mama salam almak demek
Peki Omo bir yerde 120Tl, baska yerde neden 160TL?
Reisiniz buna bir sey diyemiyor mu ki? Istese durdurur halbu ki, bir imzaya bakar.🤔

Az daha ugrassaniz bizi 1800’lu yillarla karsilastiracaksiniz.
Siz memnunsaniz ne diyeyim ki? Ben sahsen ulkemde daha cok yesil gormek istiyorum. Oksijen onemli. :KK66:
Bilmem farkinda misiniz 2023 yilindayiz. Nineler dedeler gibi eskiyle karsilastirmanin manasi yok. Bir zahmet teknolojiye yetiselim degil mi?
Yapilmasi gerekenleri yapti yapmasina ama kendi cebinden cikarip vermis gibi konusmalari sizi hic mi rahatsiz etmiyor?

Parka giderken fiyatini dusunmeden bir kahve alabiliyor musunuz acaba? Aklinizdan bu fiyat ne boyle diye geciyor mu?

Ben Tr’de yasamiyorum, ama zorlananlari gorunce uzuluyorum. Halbu ki siz kendinize hic mi hic uzulmuyormussunuz.
Ya hiç uzağa gitmeye de gerek yok, komşumuz Batum. Karadenizin herhangi bir şehrinden minibüse binip kimlikle geçiş yapılan yerde sehrin göbeğinde öyle bir yeşil alan var ki. Ve asla araba gelemeyecek şekilde,tamamıyla yayalara ve bisikletlilere ait
images (1).jpeg

Bizde çocuklara park alanı yapıyorlar, dört tarafi vizir vızır araba, insan çocuğunu bırakmaya korkuyor.
Üstelik bizde güneşten yakan, çocuğun saçını elektriklendiren, kullanım amacı dışında bir b.ka yaramadığı için yaratıcılık geliştirmeyen,bedensel yararı olmayan saçma sapan plastik kaydıraklar salıncaklar var. Çocuğunu tüm gün bir saat çıkar, sadece koşar yorulur, sağlığına bir katkısı olmaz. Oysa beğenmediğimiz fakir Gürcistan'da maymun parkları gibi parklar var, ister tırman, ister asılarak git, ister ipe sarıl kendi gücunle kay... Neler neler ...
Bizde yeşil alan diye çim koyuyorlar her yere,yalandan bir iki ağac,bol bol asfalt. Parkta misin yeri yeşil AVM'de misin belli değil.
İnsanlar da bunu görüyor, seviniyor, 'etraf park dolu,masallah' diye. Oysa ben görünce sinir oluyorum ya. Neden iğrenç plastik yerine ahşaptan,çocuğun yaratıciligina göre çok amaçlı kullanılabilecek aletler yok? Neden yüz defa da gelse aynı kaydiraktan kaymak, salıncaktan sallanmak zorunda? Neden çocuğu spora teşvik edecek bir şey yok? Neden parkın yanında arabalar geçiyor? Koskoca ülkede neden düzgün çalışan şehir planlamacilar yok? Neden bizden daha fakir ülkeler bile bazı şeyleri aşmışken biz az ile, plastik ile tamah ediyoruz?

Ya arkadaşım sen konuyu geriden takip ediyorsun o konu konuşuldu bitti hayret ya chp belediyesinden bahsettim ben ne iktidarı koalisyon yaptı dedim konuştuk geçti

Ay zaten ortam daral yer iyiden daral geldi bayilicam cidden :eğlence::ruh:
Girmicem buraya diyorum yine giriyorum içim daral daral olup çıkıyorum 😂😂

Devlet anaokulu yahu bir tane ihtiyaç sahibi aile bulamadık iyi çevre de Bursa Bademlide oturmuyorum merkezde normal standartları olan aileler işte
Niloya şurda kaç tane öğretmen vardır yapmayın ya okulumda ihtiyaç sahibi yok. Çöpümüzde simit gördüm deyip ekonomi yorumlanmaz ama ya.

X