Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Samuel Beckett’in “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.” cumlesinini kendisine dustur edinenlere oy vermeyecegim kesin.

Bir sorunumuz daha bitti ülke meselesi aydınlandı artık rahat rahat uyuyalım 🤣🤣🤣 ha şeydi bu montaj troll 🤣🤣🤣

Öyle yada böyle yalanların ortaya çıkma gibi bir huyu vardır ama olsun sen yalan demezsin
Çünkü bunlar montaj ve trollerin işi 🤣🤣

Samuel Beckett’in “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.” cumlesinini kendisine dustur edinenlere oy vermeyecegim kesin.

Samuel Beckett’ın “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.” sözünü kendine düstur edinenlere selam olsun ✌🏻

Merakımdan soruyorum
Kendisine neyi düstur edinmiş kişilere oy vereceğiniz kesin

Bir sorunumuz daha bitti ülke meselesi aydınlandı artık rahat rahat uyuyalım 🤣🤣🤣 ha şeydi bu montaj troll 🤣🤣🤣

Öyle yada böyle yalanların ortaya çıkma gibi bir huyu vardır ama olsun sen yalan demezsin
Çünkü bunlar montaj ve trollerin işi 🤣🤣

İlk video ile bizde dalga geçtik bildiğim kadarıyla montaj falan değil. Hatta muhtarlara yardımcı fikri de vardı acil iş kadrosu açmak için. Onunla da dalga geçildi. İkinci video da Hdp ile el sıkıştığı bir görüşme var ama Hdp Millet İttifakında değil. Akp lilerde gidip Hdp ile görüşüp el sıkıştılar ama Hdp Cumhur İttifakı içinde de değil. Onların kendi ittifakı var zaten. Ama Hüda-Par Cumhur İttifakında ve Cumhur İttifakı listelerinden seçime giriyor ve asıl bizi rahatsız eden bu.

CHP’li Caycuma Belediye Baskani ve CHP Zonguldak Milletvekili tum surece hakim oldugunu, tertemiz bir gaz bulundugunu ve binlerce kisi istihdam edildigini belirtmesine ragmen Millet İttifaki’ndan olan “Ekonomist” Ali Babacan’in zavalliligini unutmayacagim.

Bu vatanin evladi olabilmek de nasip meselesi…

X