Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Okuman yazman yok daha yazmayı bilmiyorsun ne mezunusun bunlar yok eleştirmeye nasıl cüret edersin dersen ben de derim ki yavaş bu ne şiddet bune celal

sen okumayı yazmayı hakaret etmek için mi öğrendin

Sen nasıl beni tanımadan etmeden nasıl bir cesaretle o cürret ettin acaba

Sana eğitim hayatimi mi kanitliyacam hayirdir

Mılyon kez klavyem bozuk dedim insanları hakarete yağdırma hakkin yok heleki bilmedigin kişilere

Burda tartışma yok bir şey yok karşılıklı alıntı yapip konusuyor yazisıyoruz
Araya girip tartışma ateşini gereksiz yere yakinca ne oldu yani öfkeni kusunca ne oldu
Önce üslup tavır davranış önemli insani özellikler yani be kadar okursan oku bunlar yoksa bir ise yaramaz..bilmem anlatabildim mi

Bdv den tanıtım konularına yorumda yaptım iyi dileklerimi yazdım
Siyâset böyle bir şey iste bambaşka biri yapıyor şu yazdığını ben sana yakıştıramadım o ateşlenme kelimesini ofkelenmek kızmak anlamında kullnadim ama sizilerin yaptığı şey kelimelere başka anlamlar yüklemek ve bunu kullanmak nerden nasıl vururuz 🤣🤣🤣oysaki yazdigin şeyle benim dediğim şeyin hicbir alakası yoktu..neyse böyle devam et..

Afiyet olsun..👍🧿
Hu huu, sesim geliyor mu,

Ben hakaret etmedim, soru sordum.

Sen cevap veremedigin icin bana hakaret ettin, hala da hakaret etmeye devam ediyorsun.

Hakaret eden sensin, yetmiyor iftira atıyorsun.

Özür dilemek gibi bir erdemde bulunursan alıntılayabilirsin yoksa sal beni. Hadi selametle

Hakareti savunmak için yazmadım sadece durumun bu olduğunu büyük ihtimalle yanlış bir anlaşılma olduğunu anlatmaya çalışıyorum size. Farkındaysanız beğeni yada başka bir şey atmadım arkadaşın ve sizin paylaşımlarınıza. Şu da var paylaşımlarınızın hiç biri sütten çıkmış ak kaşık değil ama öyleymiş gibi davranıyorsunuz. Ortamı gerip size açıklama yapıldığı halde ben sadece fikrimi yazdım diyorsunuz ama siz öyle yapmadınız. Muhalefetin iktidara gelmesi için Fetö, Abd desteği...tarzı cümleleri siz kurmadınız mı ? İktidarın diliyle konuştuğunuz her mesajınızdan anlaşılıyor. Siz tartışmıyorsunuz suçlayıp duruyorsunuz ve elinizde hiç bir kanıt yok.
Ben hakaret etmedim, ne hakareti?

Cumhurbaskani adayina iki lafi bir araya getiremiyor dedi, ben de siz de yazamiyorsunuz onu elestiriyorsunuz dedim, saskinligimi belirttim.

Hakaretse de o hakaret etmiş oluyor cumhurbaskani adayina?

Arkadaşlar bana müsaade, seyahat işlerim var bir iki gün giremeyebilirim.

Banlıyken hepinizi çok özlemişim. Phronesis Phronesis de banlanmış, gözlerim onu aradı. Banlanmamaya bakın, takarak aşk kanadımı yakında geleceğim, @Mune ’nin mızrağına ben gelene kadar takılmayın, böyle kaçın:KK53:

Son olarak:
Vurur yüze ifadesi
Az kaldı gidiyorlar
#bitanesi ✌️
Eki Görüntüle 3242802
İyi yolculuklar 👋🏻 Ban konusunda söz veremiyorum 🤣 (yana yıkılayım şöyle biraz) çünkü neden ban yediğimi bile anlamayacak kadar kendinden bozuk bir üslübum var galiba 🫣

Ben hakaret etmedim, ne hakareti?

Cumhurbaskani adayina iki lafi bir araya getiremiyor dedi, ben de siz de yazamiyorsunuz onu elestiriyorsunuz dedim, saskinligimi belirttim.

Hakaretse de o hakaret etmiş oluyor cumhurbaskani adayina?
Geçmişe döndüm mesajınızı okudum ben hakaret göremedim. Haklı bir eleştiride bulunmuşsunuz. Kelimeleri düzgün yazamamasının sebebi klavyesiymiş bende yazdığı çoğu şeyi anlayamadım çünkü.

Sinan oğana bakınca gözüm gönlüm açılıyor maşallah. İnşallah o seçilir de biraz diğer milletler ‘Türkiye’nin cumhurbaşkanı çok yakışıklı yeaa’ der. Vaktinde yunanistan eski başbakanı için az konuşmadık pek yakışıklı diye. Az da bizimkini konuşsunlar 🫠

Gelmiyor, daha doğrusu faturanız ödendi şeklinde geliyor. Çanakkaleye öyle geldi ki merkezin çoğu muhaliftir, sizinkini de öyle gönderecekler, paylaştım hatta burada
Evet görmüştüm işte insan merak ediyor yine de 😂

Bu topik seçime 1 hafta kala kaynaya kaynaya yanardağ gibi püskürmez umarım :)))
Sakin olun hanımlar, seçim sonuçları ne olursa olsun bu ülkede birlikte yaşayan, yaşamaya devam edecek halkız biz.
Özerklik konusu rahatsız edici bence de ama tarihi gerçekleri bilmekte yarar var, 1988-1992 yılları arasındaki hükümetlerin Avrupa‘da imzaladığı özerklik şartına dair resmî gazete.

Keşke güçlü hükümetimiz İstanbul sözleşmesinden çıkmak yerine bu anlaşmadan çıksaydı.
Ben asıl seçimden sonra merak ediyorum bu topik nasıl kaynar 😂

Geçmişe döndüm mesajınızı okudum ben hakaret göremedim. Haklı bir eleştiride bulunmuşsunuz. Kelimeleri düzgün yazamamasının sebebi klavyesiymiş bende yazdığı çoğu şeyi anlayamadım çünkü.
Sizin şuan yaptığıniza tam uyacak bir atasözü var ama demeyim 🤣🤣

Sinan oğana bakınca gözüm gönlüm açılıyor maşallah. İnşallah o seçilir de biraz diğer milletler ‘Türkiye’nin cumhurbaşkanı çok yakışıklı yeaa’ der. Vaktinde yunanistan eski başbakanı için az konuşmadık pek yakışıklı diye. Az da bizimkini konuşsunlar 🫠
RTE'ye yakışıklı diyenleri çok kınadınız di mi hep ondan oldu ahahahhaah.

Bakalım kaç gün dayanacağım bu sefer. Takip ettim dışarıdan (ya da içeriden mi desem), çok zor susmak 😣
Evet cevplamak için giriş yap diyor ama kapı yüzüne kapalı 🥲 yanlışlıkla kaç kere begen tuşu aradım 😂

Sizin şuan yaptığıniza tam uyacak bir atasözü var ama demeyim 🤣🤣
Yazabilirsiniz çekinmeyin. O kişinin size hakaret ettiğini düşünmüyorum fikrim değişmedi. Siz sürekli burada hakaret etti diye yazdığınız için gerçekten bir hakaret var zannetmiştim size güvenerek ama etmemiş.

Akıl var, mantık var. Hiç fikrim olmasa iki tarafın konuşmalarına bakıp apaçık yalan söyleyeni, aklımla alay edeni, duygularımı kullanmaya çalışanı elerim; fikir edinirim. Hele de Hakan Ural'la sabah programında dedikodu yapanlarla hiç işim olmaz 😏

RTE'ye yakışıklı diyenleri çok kınadınız di mi hep ondan oldu ahahahhaah.
Yakışıklı mı demişler 🤣 vaktinde rahmetli Turgut özalı en çekici erkek seçenler demiştir onu ya 🤣 Sinan oğanı ciddi karizmatik buluyorum ben ya, seçimi kazanamazsa dizilerde oynasın izlerim yani 😄

X