Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kelimeleri doğru yazamıyorsun,

Okunaklı, anlam bütünlüğü olan cümleler kuramıyorsun ama bir cumhurbaskani adayini 'konusmayi bilmiyor' diye elestirebilecek cüreti kendinde buluyorsun, vay be.

'Hükümeti devirmeye calisiyor' ne demek? Kim, nasıl devirecek hükümeti?

Demokrasi, secim, cumhuriyet, devlet, hükümet, millet bu ve benzeri kavramların anlamlarını biliyor musun, ne mezunusun ?

Bu topik seçime 1 hafta kala kaynaya kaynaya yanardağ gibi püskürmez umarım :)))
Sakin olun hanımlar, seçim sonuçları ne olursa olsun bu ülkede birlikte yaşayan, yaşamaya devam edecek halkız biz.
Özerklik konusu rahatsız edici bence de ama tarihi gerçekleri bilmekte yarar var, 1988-1992 yılları arasındaki hükümetlerin Avrupa‘da imzaladığı özerklik şartına dair resmî gazete.

Keşke güçlü hükümetimiz İstanbul sözleşmesinden çıkmak yerine bu anlaşmadan çıksaydı.

Parecim senin bahsettiğin anlamak istediğin yada inanmak istediğin konuya istinaden.
Demirtaşın zaten AİHM kararı var berraat verildi,buradada aynı sonradan baişka konulardan gene ceza alıyor.
Hani deniyor ya diyanet kapatılacak kadınalrın başı zorla açılacak köprüler yıkılacak ezanlar susacak.
Buna kimsenin gücü yetmez,şu yapılan söylenen bu laflara sakın inanıyorum deme.
Bir ateist olarak söylüyorum bu ülkede ezan susmaz bayrak inmez diyorum.

Bu söylemlerle ancak yandaşını kandırıyorlar böyle akıllarına sokuyorlar işte.
Sana tek bir şey söyleyeceğim cevaplaersan sevinirim.

Bana SÜRTÜK denilirken ne hissettin acaba ..

Ben hastane de yatıyorum 1,5 Aydır hastane işlerim oluyor sanirim kalevye ile ilgili sorun yaşıyorum inşallah çıkınca ilk isim teli tamiri olucak bu konu da haklısınız kusura bakmayın
Yanlış yazsam da sanırım anlaşılıyor demek istediğim

Bu taktik te buralarin hic eskimeyen numarasidir :) Oyle demisse onun da dili kopsun der arka fonda dombra :)

Ben sizi anlamadim bana soru sordunuz gayet açıkça yazdım halen kelime oyunları ve yoruma bir şeyler ekleyip yorumu bambaşka hale getirip bambaşka anlamlar çıkarıyorsunuz ...yazıyorum anlamıyorsunuz dalga geçici ifadeler falan filan tarzınız uslubunuz hoş değil

Istediğiniz cevabı alamadiniz yada tam aldınız cevabı üstüne bir sey yazamadiniz halen başkasından alıntı yapip bana laf atma telâşınız var bu nedendir anlamıyorum cidden garip

Herkes aynı fikirde olmaya bilir farklı düşüncede diye illede benim düşüncem doğru dayatmak nedir
Keşke benim.gibi haklı bir durum varsa haklisin demeyi yada iktidar yada değil doğrusunu yanlışını söyleyebilse herkes
Bir şeyi savunurken hatasını da görmek lazım yada birinin yanlışlarını zirveye çıkarırken digerinin de doğru yaptığı şeyleri de demek lazim
Hata si ve doğrusu nedir tartmak lazım
Ne akp ne chp mükemmel değil yanlışlarla dolular her iki de benim görüşüm de değil defalarca yazdım ama chp bana çok daha uzak bunu yazdım diye fikrimi dedim diye bu nasıl bir şey ki laf sokulup cevap alamadım zaten cevap veremezler bla bla bak bunu güzel yapıyorsunuz cidden övgüye değer laf sokmak dalga geçmek ille de benim doğrum digerleri tukaka
Sen chp li ol at oyunu destekle getir koltuğa
Zaten dertleri bu değil mi koltuk kimsenin derdi ülke değil
Burda destanlar yazılıyor onların umrunda mi burda birbirimizi yiyoruz kırıcı oluyoruz ne olucak 14 mayısta herkes yoluna ama burda edilen kavgalardan dolayı düşmanlık olucak
Gerek varmı
Ben video paylaştım camiler kapatılacak ezan okunmayacak diyen birinin Akp li biride başka bir şey demiş demiştir herkes herkesi diyor bak sen beni tanımadan etmeden bana bir şey diyorsun baska arkadaslardan alıntı yapip
Sen sana dokunan bir şeyi nasıl dedin se bende bana dokunan inancıma dokunan şeyi paylaştım daha da diyorsun ki cevap alamadım
Bosver alma zaten anlmadikttan sonra cevapa ne gerek var ve daha anlamıyorsan hiç gerek yok
Tartışma olur fikir ayrılığı olur bunu her zaman yazıyorum
Ama tartışmanın usulü olur karşılıklı altında göndermeler laf çarpmalar sözüm ona eziklemeler üstün görmeler olmaz o tartışma olmaz burası cennet mahallesi değil zaten
Konuyu polemiğe çevirmek başkasına arkadaşımız da niki de reiste selam de deyip yazdığınız şeyler aslında tarzınızı gösteriyor..

Iki kelime yazayım azıcık dalga azıcık ığneleme ohhh begenide gelir bide gülme emojileri de gelirse süper olur şimdi diyorsanız buyurun devam edin

Size başka sözüm yok .. başka düşünceye saygı duymak gerek duymak istemiyorsanız da burdan uzak durmak çok daha güzeli kendiniz dediniz bunu zaten ...iyi günler..

Klavyeyle ilgili sorun yaşıyorum diye belki yüz kez yazdım..

kendinizi eleştirebilecek curette bulabiliyorsunuz derken üsluba bak

Peki sen beni elestiricek cüreti nasıl buluyorsun

Ne mezunusun derken üsluba bak tarza bak bu denli ofken nedir hayırdır bence sen once bir üslubu konuşmayı öğren sen ne mezunusun cennet mahhalesimi ki bu kadar yükseldin hayırdır arkadaşım

Be hoşuna gitmedi de bu denli ateşledin yavaş birazcık yavaş

Geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Yok o alıntıladığım kısım gerçekten anlaşılmıyor. Size tavsiyem lütfen ama lütfen takip ettiğiniz hesapları bir gözden geçirin. Sadece muhalefete saldırıyorsa, abartılı ve saldırgan başlıklar kullanıyorsa, başı sonu olmayan 3-5 cümlelik videolar paylaşılıyorsa lütfen ama lütfen onlara hemen inanmayın. Son 10 güne girdik çok daha fazla saçma sapan paylaşımlar düşecek önünüze. Lütfen manipülasyonlara aldanmayın. Tekrar geçmiş olsun.

öncelikle geçmiş olsun size.
Yazdıklarınızda devamlı size anlatmaya çalıştığım kısımları belirttim.
Siz hep ikisi de tü kaka diyorsunuz ama ardından devamlı pkk chp kolkola heeyyy diye saydırıyorsunuz.
Ben de her seferinde madem ikisi de tü kaka sizin için diğer partiye de lafınız yok mu diyorum. Ama oraya gelince aynı sert tepki yok. Olabilir sempati duyabilirsiniz. Bunu belirtmek de konuşmaları, tartışmayı daha açıklayıcı yapar. Daha güzel argümanlarla cevap vermeye çalışırız karşılıklı.

Hanim ablacığım seni severim bilirsin

Herkesin fikrine saygım var asla uslubumu bozmadım herkese sakin sakin yazıyorum benim görüşüme ters diye milyon kez yazdım.akp ve chp hepsi bu
saygı duymak gerek ille de benim düşüncem demek yersiz
Chp elestriorum ama akpnlisin deniyor gülüyorum ama kimseye karşı kırıcı olmuyorum
Ben sadece bir videoyu beğenmedim paylaştım

Klavye de sorun yaşıyorum bunu yazdım zaten konu benim ne mezunu olduğuna geldi

O kişi şuan en yüksek mevki mezunu olsa tarzı tavrı nasıl kişiliği olduğunu gösterdi

Tartsimanin uslu adab-ı olur

Cidden yazık çok bilmiş cahillerle uğraşmak zor heleki üstten üstten kOnusanlarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…