Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Benim bulunduğum yere doğalgaz gelmedi.
Bize de şubat ayında plajlari ücretsiz yaparlar belki
Bir de şöyle görsel atayım gözünüz gönlünüz açılsın.

Ben de okumuştum bu tweetleri
Hepsine katılıyorum
Şuan en büyük güvenceleri vatandaşlık verilen suriyeliler ve depremde kayıp olanlarla vefat edenler. Suriyelilere yapacak bişey yok ama diğeri seçim ve sandık güvenliği konusu. Umarım adil seçim olur

%52 kılıçdaroğlu %32erdoğan
Akp nin kalelerindendi

Hep gördüğümüz durum, akp seçmeninin kararsızlığı. Ya her şeye rağmen yine oy verecek ya içine sindiremeyip oy kullanmayacak ya da oy hakkını başka bir adaydan yana kullanacak. Muhalif seçmende böyle bir kafa karışıklığı yok. Muhalefetin oyu ya sabit kalır ya artar. Düşme ihtimali yok.

Bu konuşmayı yaptığında medya henüz satılmamıştı. İnsanlar hangi kanalı açsa gerçeği görüyordu. O yüzden de durumun farkındaydılar ve iktidarı değiştirdiler. Şimdi durum böyle değil iktidarın kanalları güllük gülistanlık, her gün ekonomimizin ne kadar iyi olduğu diğer ülkelerin durumunun bizden kötü olduğu yalanını anlatıyorlar hiç utanmadan. Sürekli iktidara yapılan bir güzelleme ile gerçek sorunların üstü örtülüyor. Muhalefet sürekli kötüleniyor. Vaatleri ya gösterilmiyor kanallarda ya da çarpıtılarak anlatılıyor.

Geçmiş açık oturumları ,32. gün belgesellerini izliyorum. Şuan demirkirata başladım 9 saatlik.
Nasıl bir ozgurluk medya da!
ne günlerden gelmişiz bugünlere. Yavaş yavaş sinsi sinsi.

Az önce beyaz tv'de Erbakan'ı dinlemeye çalıştım. Robot edasıyla aralıksız yalan söyledi. Karşısındaki kadının mesleğini sorguladım. Ne kadar çaresiz kalmak gerekir bu duruma düşmek için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…