Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yok bide özgür ozelin altın vaadi var her aileye bir tam altın çocuk kandırıyorlar sanki ya saçmalığa bak
Sana vermesinler zaten. Babam alır bana, de çarp kapıyı yüzlerine. Senin vaat anlayışın bizim çocukluğumuzdan kalma. Beklentin anahtar, altın mı cidden? Doğuma getirirlerdi eskiden çeyrek falan ama gr bile gelmez artık. Unut altın işini.

Selos portakalda vitaminken,benim annem aylık çeyrek altına gün yapıyordu.Şimdi eş,dost düğün yapacakta davetiye gönderecek diye korkar hale geldik.

CHP nin vaadleri canım onlar söylüyor bende size söylüyorum onlardan gelecek iyligi bile istemem

Yok bide özgür ozelin altın vaadi var her aileye bir tam altın çocuk kandırıyorlar sanki ya saçmalığa bak
Özgür Özel in vaadi değil o. Altın karttan bahsediyorsun. Evine asgari ücretten az para giren ailelerin gelirini biz asgari ücrete tamamlıycaz diyor. Verilen tutar erimesin diye de altına endekslemişler. Altın kartı da kadına vereceğiz diyor. Şuan Akp nin yıllardır yaptığı yardımın altına endekslenmiş hali bahsettiği şey. Ama sadece Akp lilere değil herkese.

Kız adam kendi ağzıyla söylüyor onun vaadi değil diyosun altın veriyormuş ne kadar inandırıcı akp altın kart mi vermiş hani nerde bende akpliyim öyle bişey almadım CHP'liler hep mi boş vaad veriyor ya insan birazcık ders çıkarmaz mi 20 yıl kaybetmekten hep mi aynı kalır anlamıyorum

İnan ki hiç denk gelmedim öyle bir vaade. Onlardan gelecek iyilik sizinkilerin iyiliği gibi sadaka olacaksa biz de istemiyoruz zaten. Biz balık beklemiyoruz, balık tutmak istiyoruz.
İktidara gelmeleri halinde hayata geçirecekleri projelerden birinin "Altın Kart" olduğunu vurgulayan Özel, "Her aileye her ay tam bir altın kadar, 8 bin 400 lira kadar gelir girmiyorsa onu biz tamamlayacağız. İşte bunu Gelibolu'dan ilk kez gösteriyoruz, bunun adı 'Altın Kart'. Bu kart evin hanımına verilecek. Eğer hiç gelirleri yoksa her ay bir Cumhuriyet altını. Gelirleri yarım asgari ücretse, bir yarım altınla tamamlayacağız. Geliri 5-6 bin liraysa bir çeyrek altınla tamamlanacak." diye konuştu.

Bizlik bir durum olmadığı için denk gelmemişsindir.

Selena, yukarıdaki durumu aşağıdaki gibi mi anladın sen?

Her ay altın bide yarım da vermiyorlar tam altın veriyorlar daha ne olsun altın kart veriyorlar maşallah nazar değecek

Yaani söylediğimi yazmışsın ve inanmissiniz helal olsun ne diyim

Akp lilerin yardım almadığını mı düşünüyorsun gerçekten :) Sizin ihtiyacınız yok demek ki denk gelmemişsindir. Akp nin değil Chp ni vereceği kartın adı Altın Kart. Özgür Özel kendi cebinden vermeyecek o yüzden onun vaadi değil. Verdiğimiz vergilerle verilecek bu kartlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…