Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Dinlediğinde ne anladın selena acıklamasyla anlatmış özgür özel.. reklam kampanyasıymıs.. 5 yıl sonra traktör alacak durumda oluyosnz chp destegyle diye..

Çarpıcı olsun diye diyo işte çevir kazı yanmasın önce vaad veriyor sonra çarpıcı olsun diye demişiz milletle kafa mi buluyor lar nedir
Yıllarca bu milletle öyle kafalar bulundu, öyle dalgalar geçildi ki, CHP’lilerin traktör olayını tınladıklarını zannetmiyorum. CHP’ye oy veren de zaten traktör için vermiyor

Benden paylaşımislar da çarpıcı olsun diye yazmışlar da millet bunların alay konusu mu
ulan adam traktör sordu özgür özel belediye başkanının muğladaki yolculuk maceralarını anlattı. aklıma cem yılmazın stand up'ından YALAN partı geldi....Videonun altına yazılan bir yorum. Az önce izledin sende Özgür Özel böyle mi dedi yoksa "Yerelde verdiğimiz destek sonucu çiftçi kazanacak traktör alabilecek parası olacak dedik " mi dedi....Altına yorum yazanlar bile dinlememiş bol keseden atıp tutuyorlar. Çoğu troll bunların

ulan adam traktör sordu özgür özel belediye başkanının muğladaki yolculuk maceralarını anlattı. aklıma cem yılmazın stand up'ından YALAN partı geldi....Videonun altına yazılan bir yorum. Az önce izledin sende Özgür Özel böyle mi dedi yoksa "Yerelde verdiğimiz destek sonucu çiftçi kazanacak traktör alabilecek parası olacak dedik " mi dedi....Altına yorum yazanlar bile dinlememiş bol keseden atıp tutuyorlar. Çoğu troll bunların
Aha, dedim kadını delirtti 🤣

Canım kendi hesabindan paylaşmış bedava traktör diye

X