Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bahsettiği şeyle sosyal devlet olma durumu çok alakasız. Ben de diyorum ne dinledi de ne anladı bu kız. Yine de kimse kimseye muhtaç olmasın, herkesin iş imkanı olsun. Geçici tökezlemeler, sakatlık gibi durumlar için elbette insanlara devlet koşacak.

CHP çok koşar kemal Kılıçdaroğlu nu izliyor musunuz yoksa Tayyip kazanmasında kim olursa olsun diye mi CHP'ye veriyor sunuz

Kız seni yerler etipuf sen gerçekten inandın mi sana altın vereceklerine vah vah
Buna inanıp inanmamayı düşünecek kadar bile ilgimi çekmiyor bu vaat. Yukarıda da yazdığım gibi hayallerim o kadar küçük değil. Ama birisi de çıkıp buna inanıp oy verirse dalga geçmem. Zira 2 paket makarna 1 paket çay için oy vermekten daha onurlu bir davranış. Bir cumhuriyet altını asgari ücreti geçti.

CHP çok koşar kemal Kılıçdaroğlu nu izliyor musunuz yoksa Tayyip kazanmasında kim olursa olsun diye mi CHP'ye veriyor sunuz
Devlet diyorum, devlet! Kemal Kılıçdaroğlu'nun devleti yönetebilecek bir zekaya ve ahlaka sahip olduğunu düşünüyorum. RTE tek başına kime koşacağını bilemediğinden kimseye koşmamayı tercih etti. Kurumlar var her iş için. Devlet, reisinin malı değil.

aslinda ben muharrem inceyi cok begeniyordum ama adamin oylari cok dustu 2018 de guzel oy almisti.... konusmasi duzgun lider sifati var gibi geliyor bana o adamda
2018 de ben de oy vermiştim
En büyük pişmanlıklarımdandır
O zaman arkasında hem CHP vardı hem büyük yankı uyandırmıştı insanları alanlara doldurmuştu.şimdi fıs tam anlamıyla

Etnik köken ve mezhep istismarını tehlikeli bulana bir bakın hele! Kendi yaptığını başkası üzerinden anlatmış, yer de yarılmamış, taş da yağmamış, yüzü de kızarmamış!

Selos portakalda vitaminken,benim annem aylık çeyrek altına gün yapıyordu.Şimdi eş,dost düğün yapacakta davetiye gönderecek diye korkar hale geldik.
Evet ya. üniversiteyi kazandığım yıl apartmana taşınan karsi komşumuz 3 ay sonra doğum yapmıştı annem çeyrek takmıştı. Bebek görmeye gitmiştik. Annem " kızım ben karar veremedim sen gönlüne göre al " demişti.(1997)
şimdi düğüne çağrılır, biri bebek getirir diye ödü kopuyor. Taktiklerimi da zaten alamadım helal olsun ama yeter ki beni unutsunlar diyor

Eskiden yakın akrabalara tam,ötekilere çeyrek takilirdi.Şimdi gram bile takamaz hale geldik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…