Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Başörtüsü konusu bir travma bence, herkesin terapiye ihtiyacı var bu konuda

Küçüktüm o zaman haberim yoktu, zaten siyaseti fazla takip eden biride olmadım hiç. O yıllarda benim yasimdakiler siyaset konusmuyordu

Küçüktüm o zaman haberim yoktu, zaten siyaseti fazla takip eden biride olmadım hiç. O yıllarda benim yasimdakiler siyaset konusmuyordu
İyi düşünün doğru karar verin bazı şeylerin dönüşü olmaz ya da çok zor olur. Varsayımlar üzerinden değil de hali hazırda sizin de yaşadığınız sorunlar üzerinden bir karar verin. Tek adam rejiminden kurtulmamız lazım yoksa terörden çok daha büyük sorunlarımız olacak.

Çizgilerimin dışına çıkmadan karar vermeye çalışıyorum, cidden hayırlısını ve en iyisini diliyorum ülkemiz için. Yillardir üst üste kötü şeyler yaşadık artık nefes almayı hakettik

Valla yalan yok kafam corba oldu iyice hiç isteğim yok oy kullanmak için maalesef
Ben gayet istekliyim. Şu an memnun olmadığım sistemden kurtulmak istiyorum artık. Bunun da tek yolu Millet İttifakı. Sistemden memnun olanlar da istekli. Bu seçim mutlu olanlarla değişim isteyenler arasında olacak. O yüzden sadece iki aday var. Sistem değiştikten sonra ideolojimize göre oy verme şansımız olacak.

Çizginiz nedir bilmiyorum. Kendi adıma Millet İttifakında Kılıçdaroğlu dışında kimseyi sevmeme rağmen aday kim olursa olsun oyumu ona verecektim. Neyse ki aday Kılıçdaroğlu oldu da şimdi koşa koşa dedeme gönül rahatlığı ve rahat bir vicdanla oy vereceğim.

aslinda ben muharrem inceyi cok begeniyordum ama adamin oylari cok dustu 2018 de guzel oy almisti.... konusmasi duzgun lider sifati var gibi geliyor bana o adamda

İsteyen şaşırabilir. Bu bakanın çözmesi gereken tek sorun insanların çiftleşmesi çünkü terörün, suçun, kaçakçılığın kökünü kazıdı zannedenler şaşırabilir.
İzledim burada paylaşacaktım ama çoğu kişi videoyu izlemez diye paylaşmadım. 6 dk lık bir video izlemenizi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…