Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Başlığı okumasam tırsardım uzun zamandır tehdit alıyor

Riskli hareketler bunlar. Yapmasınlar bunu. Ne gerek var fotoğrafa? Oy ver yeter işte çok seviyorsan. Karşıdan kalp işareti yap. Anlatmak istediğin önemli bir mesele de varsa usulüyle iletişime geç.

aslinda ben muharrem inceyi cok begeniyordum ama adamin oylari cok dustu 2018 de guzel oy almisti.... konusmasi duzgun lider sifati var gibi geliyor bana o adamda
Zamanında verdiği sözlerin arkasında durmadığı için olabilir mi ? Konuşmasına gelirsek Erdoğanın ayrıştırıcı dilini kullanıyor, iktidara değil muhalefete muhalefetlik yapıyor. Zamanında o kadar oy almasının sebebi de CHP nin adayı olmasıydı.

İsteyen şaşırabilir. Bu bakanın çözmesi gereken tek sorun insanların çiftleşmesi çünkü terörün, suçun, kaçakçılığın kökünü kazıdı zannedenler şaşırabilir.

Yeşilpasaport olaylarıyla ilgili bundan öncede daha farklı bi videoya denk gelmiştim..
adamın yeşil pasaportu var diplomat olaraktı sanırım..ama bırakın memurlugu sgortası bile yokmus.. ama bu videoda ürpetici olan hem ülke vatandası değiller hem suc örgütüne karısmıslar😨

Selena adayların projelerini, vaatlerini hiç adayın kendi ağzından duydun mu tv de ? Yoksa sadece Erdoğanın onlar hakkında söylediklerini mi biliyorsun ? Lütfen bu mesajıma foruma girince cevap yazar mısın
Evet traktör bedava vaadini duydum sonra CHP'li Özal'ın bile inanmadığını söyledigi bir video var çarpıcı olsun diye traktör bedava diye bişey söylüyor milletle dalga geçiyorlar kemal Kılıçdaroğlu da herkese anahtar vericekmis yaani çocuklar bile inanmıyor bunların vaadine

Yeşilpasaport olaylarıyla ilgili bundan öncede daha farklı bi videoya denk gelmiştim..
adamın yeşil pasaportu var diplomat olaraktı sanırım..ama bırakın memurlugu sgortası bile yokmus.. ama bu videoda ürpetici olan hem ülke vatandası değiller hem suc örgütüne karısmıslar😨
Ülkemizin pasaportunu da gayet resmi yollarla almışlar.

Evet traktör bedava vaadini duydum sonra CHP'li Özal'ın bile inanmadığını söyledigi bir video var çarpıcı olsun diye traktör bedava diye bişey söylüyor milletle dalga geçiyorlar kemal Kılıçdaroğlu da herkese anahtar vericekmis yaani çocuklar bile inanmıyor bunların vaadine
Yok öyle şeyler...Ne Özalı? Özal Chp li değildi öldü gitti adam. Sen hiç dinlememişsin vaatlerini :KK43: Nereden duydun bunları?

Yok öyle şeyler...Ne Özalı? Özal Chp li değildi öldü gitti adam. Sen hiç dinlememişsin vaatlerini :KK43: Nereden duydun bunları?
Bı dinle istersen Erdoğan'ı savunanlara körü körüne diyosunuz da siz anlamadan dinlemeden neyi savunduğunuzu bilmeden savunuyorsunuz CHP'yi traktör bedava herkese anahtar teslim edicez iyice bı araştırıp bak bakim

X