Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bazı söylediklerinize hak veriyorum ama hepsine değil oturup düşüncede farklı bir aday olsa versem diyorum ama diğerleri ülkeyi daha çok mahveder biliyorum o yüzden gene devam cumhur ittifakına
Nerden biliyorsun ki Tayyipden başka ülkeyi yöneten yok 20 senedir
Birde kılıçtarı görelim hiç görmedik nasıl yönetecek

Kızlar Erdoğan ev hanımları için sigortali yapacam dedi yarısı bizden yarısı ondan
Daha önce de demişti ama yapmadı. Nineler torunlarına baksın maaşları benden de dedi ama onu da yapmadı, öküzden buzağı istedi ön koşul olarak.
Ayrıca ev hanımlarına sigorta işini ilk millet ittifakı taahüt etti, bu kopyala yapıştır yapıyor.

Hamdolsun karnımız tok. İdeal ne demek.
Niye öyle diyorsunuz benim ideallerim var mesela: açlıktan ölmemek, ay sonunu getirmek, makarnayı köri soslu yemek, 3. üniversitemi okuyup yüksek kasiyer belgesi almak, Arapça öğrenip müşterilere daha iyi hizmet vermek.
Sizin idealleriniz yoksa o sizin fisyonsusluğunus.

CHP'nin vaadi çok daha iyi. ücretsiz kreş çalışan kadınlara kolaylık sagliyor

Bazı söylediklerinize hak veriyorum ama hepsine değil oturup düşüncede farklı bir aday olsa versem diyorum ama diğerleri ülkeyi daha çok mahveder biliyorum o yüzden gene devam cumhur ittifakına
Selena adayların projelerini, vaatlerini hiç adayın kendi ağzından duydun mu tv de ? Yoksa sadece Erdoğanın onlar hakkında söylediklerini mi biliyorsun ? Lütfen bu mesajıma foruma girince cevap yazar mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…