Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
He bunu CHP'den mi bekliyorsunuz kusura bakmayın Tayyip Erdoğan yapmazsa hiç birisi. Yapamaz keşke öyle biri çıkıp da yapsa ben ülkemin kötü olmasıni istermiyim keşke daha iyisi yapa bilse
E hepsini sattı o bu hale getirdi ya zaten…
Smdi sen diyosun ki ozmn yarayı açan yarabandı da olur… mümkün mü? Bence değil.. ha beni anlar mısın? Anlamazsın.. ama olsun ben yine de yazdım

Kızlar Erdoğan ev hanımları için sigortali yapacam dedi yarısı bizden yarısı ondan
Yarısını değil, 1/3’ünü devletin karşılayacağını söyledi; senelerdir aynı vaadi veriyor da gerçekleştirmedi, 21 senede gerçekleştiremediyse yine yapmaz. Klasik seçim öncesi vaadleri, bel bağlama derim.

E hepsini sattı o bu hale getirdi ya zaten…
Smdi sen diyosun ki ozmn yarayı açan yarabandı da olur… mümkün mü? Bence değil.. ha beni anlar mısın? Anlamazsın.. ama olsun ben yine de yazdım
Bazı söylediklerinize hak veriyorum ama hepsine değil oturup düşüncede farklı bir aday olsa versem diyorum ama diğerleri ülkeyi daha çok mahveder biliyorum o yüzden gene devam cumhur ittifakına

Bazı söylediklerinize hak veriyorum ama hepsine değil oturup düşüncede farklı bir aday olsa versem diyorum ama diğerleri ülkeyi daha çok mahveder biliyorum o yüzden gene devam cumhur ittifakına
Farklı 3 aday var daha ne kdr secenek istiyosun bilmiyorum..
Ama hiç şans verilmeyen insanlardan hizmet bekleyemezsin.. yapan insanın olumsuzlukları ortada yaptklarıda.. DAHA ÇOK MAHVEDER demen bile durumumuzun içler acısı oldugunu bildiğin anlamına gelir..

Ama hiç şans verilmeyen insanlardan hizmet bekleyemezsin.. yapan insanın olumsuzlukları ortada yaptklarıda.. DAHA ÇOK MAHVEDER demen bile durumumuzun içler acısı oldugunu bildiğin anlamına gelir..
Ya traktör bedava diye vaad mi olur chplilerden Özal bile inanmıyordu söylenilen vaade

Kızlar Erdoğan ev hanımları için sigortali yapacam dedi yarısı bizden yarısı ondan
Ohh ne güzel değil mi ya, evden hiç çıkmadan üre, içli köfte yap, halı çırp, esra erol diriliş ertuğrul izle, elti kaynana çekiştir sonracıma misler gibi sigortan ödensin evden cıkmadan emekli ol. Ol ki kadınlar köle gibi sosyal hayattan yalıtılmış,hiç yokmuş gibi kendi varlıgından bi haber olarak, dogsun büyüsün evlensin üresin ölsün ne güzel ne güzel.

Çok iyi biliyorlar. Mahvedeni tespit edip ona oy basıyorlar. Şimdi ben yatmaya gidiyorum. Vicdanım rahat 🧚‍♀️ Gerisini onlar düşünsün. Benim oyum kabusları olsun, ya DAHA beter olurlarsa diye ödleri kopsun.

Ohh ne güzel değil mi ya, evden hiç çıkmadan üre, içli köfte yap, halı çırp, esra erol diriliş ertuğrul izle, elti kaynana çekiştir sonracıma misler gibi sigortan ödensin evden cıkmadan emekli ol. Ol ki kadınlar köle gibi sosyal hayattan yalıtılmış,hiç yokmuş gibi kendi varlıgından bi haber olarak, dogsun büyüsün evlensin üresin ölsün ne güzel ne güzel.
Devlet sana ne yapsa yaranmicak o yüzden mümkünse sen hiç bişeyden memnun kalma şaka gibisin ya Cidden

X