Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bana da tebessüm ettirdi.aci yanida hayal kurmasını unutmus olgumu farkettim.
Çok tatlıları ama.

Ne kadar basit şeyler ama insanları mutlu edip hayaller kurduruyor. Emekliye bunu hak görenler utansın. Benim yaşlı hassasiyetim var; bir yaştan sonra karnı tok sırtı pek yaşayıp, gezsinler istiyorum. Yaşlımızı bile rahat ettiremeyecek olmaz, devletimizin büyüklüğüne yakışmaz.

Hepimizin hayalleri var işte,tatilde fena olmz aslında güzel bir deniz keyfide süper olurdu.
Lügatımda söz kalmadı artık söylemek için.

Herpimiz istiyoruz aslında gezsinler hayatlarını yaşasınlar diye,sokaktaki vatandşta bir bardak çay içmeyi lüks görüyor artık.
Makarna yiyip karnını tok zannediyor.

Herpimiz istiyoruz aslında gezsinler hayatlarını yaşasınlar diye,sokaktaki vatandşta bir bardak çay içmeyi lüks görüyor artık.
Dezavantajlı vatandaşlar yani çocuklar ve yaşlılar konusunda radikal adımlar bekliyorum. Aç karnına okula gidiyorlar el kadar çocuklar, karınları doysun istiyorum. Kartları olmalı ve cüzi harçlıkları olmalı. Kitap alırken düşünmesinler, hepsine Hasan Ali Yücel klasikleri ücretsiz verilmeli. Yaşlılarımız da son demlerini güzel geçirsin, emekli maaşları iyileştirilmeli; bir süre zam almasın mecliste boş beleş maaş alanlar. Zaten halkla makasları çok açık. Şu maaşlar arası uçurum kapatılmalı. Ömür boyu halkın sırtına parazitler zaten.

Benimde en hassas noktalarım çocuklar yaşlılar ve sevimli dostlarımız 4 ayaklılardır kıyamıyorum onlarada.
Keşke dediğin gibi olsada çocuklarımız aç karnına yatağa girmese,yaşlılarımız güzel geçirsin son demlerini.

İşte bundan bahsediyorum.Buna deli oluyorum.
Ülkemde yalnız Türkler yok,Türk milleti (mültecileri saymıyorum)kendine göre kozmopolit.Ama bayrak!Bu bir algı,ve çokkkkkk tehlikeli.Hangi Türk vatandaşı yaşadığı x ülkede o ülkenin kendi bayrağını reddediyor. Reddetmek bunun adı.Almanya'da yaşayan Türk vatandaşıyım diyor değil mi?Hoooop ben Türk vatandaşıyım,Almab bayrağı neden?Beni dışlamayın demiyor değil mi?Dışlamak değil bunun adı.Benim ülkemde yaşayan her farklı millet insanına saygım var (mültecilere yok)ama benim ülkemdesin,benim bayrağım altındasın.Bu ırkçılık değil anlatabiliyor muyum?Irkçılığı sevmiyorum.Bu çok başka bir şey.Hazmedemiyorum.

Başka emirleride vardır bunların.

Olmaz mı abla var...
Şu cümlesine yaptığı açıklamamı ırkçı değilim ırkçılık yapmıyorum diye belirtmek durumunda kalmam bile bir algı değil mi?
Her karşı çıkmada böyle abuk bir şeyle suçlanmaktan bu hale geldik. Derdimizi anlattığımız bir cümle kurduktan sonra özür diler gibi on tane de savunma cümlesi kuruyoruz. Ben de böyleyim, konuşmaya üşenir oldum.

Çok güzel küfürler biliyorum

aa olur mu,onların işsizleri bile pirzola yiyebiliyor,o,yiyemeyen fakirlerin sorunu.
onlar togg sırasına girebiliyorlar,ama külüstür bir arabayı,ötv yüzünden alamayan vatandaşın sorunu,
kendileri üniversite hocalarına iftira atabilirler,ama siz gerçekleri söylediğinizde vicdansız olursunuz,

bunlar,bana dokunmayan yılan bin yaşasın ,hak hukuk,adalet yalnızca benim için geçerli diyen insanlar.

yargılanacaklar,bu dünyada veya öteki dünyada...

Beslenen kesimin derdi yok zaten,olan garip gurabaya oluyor en son ne zaman et yediler acaba bunu bilmek insanı üzüyor burada.
İmkanı olmayan vatandaşta uzaktan seyrediyor herşeyi ne acı değilmi biz bunları hak etmiyoruz tarımda ne haldeyken ne hale düştük.
Yargılanacaklar mutlaka en ağır cezayı alsınlar.

Pirzola değildir o yediği, başka bir şeydir. Sabah yazarı, muhalefet için “Millet aç” diye böğürenlerin ağzına kürekle vurmak lazım dedi. Bu topikte de çöplere ekmek atıyorlar nerede fakirlik diyen mi dersin, Gratis Starbucks ağzına kadar dolu diyen mi dersin; ben de bir kürek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…