Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ahir ömrüm sonlanamadan bu dünyada yargılanmalarıni görmek istiyorum.
nice ogretmenler doktorlar meslekten atıldı. Hala bazıları içeride . yurtdisina gidebilen gitti.
Ama öz hakiki olanları televizyonlarda boy gösteriyor ben onları gördükçe sinirleniyorum.onlarin yargılanmasını istiyorum. Terör örgütünün adını kullanmadım. Anlamışsınızdır.

Kaçacak delik arayacaklar az kaldı,o zamanda böyle sallayabileceklermi acaba.
O zatlara sormak lazım etin kilosu kaç para diye.

Bu FETÖ’nün siyasi ayağında göstermelik birkaç isim dışında bir şey olmadı, çoğu zaten yurt dışında paşalar gibi yaşıyor, olan gariban, saf, inançları istismar edilen tarafa oldu; o dershanede çalıştın, bu bankaya hesap açtın diye başlarını yaktılar. Hoş ben onlardan çok, bu cadı avında başı yakılan Atatürkçülere üzülüyorum. Asker düşmanlıklarını biliyorsunuz.

Kaçacak delik arayacaklar az kaldı,o zamanda böyle sallayabileceklermi acaba.
O zatlara sormak lazım etin kilosu kaç para diye.
Ben de halk olarak o küreği tepelerine indirmek için istiyorum. Esas böğürmeyi(!) o zaman görürler. Üsluba bak, kıraathanede okey atacak adamlarla belâya kaldık.

Çok rahatsızım. Cümleye
Müslümanım,tesettürlüyüm ama,ırkçı değilim bak diye başlamaktan yıldım....

Bazılarına göre iki taraf anlaşmazlık yaşadığı için 15 Temmuz yaşandı ama bana göre tek amaç TSK içindeki Atatürkçüleri tasfiye etmekti. Yapılanlar da bu düşüncemi destekler nitelikte. Olay sıcakken geri plana çektikleri Fetöcüleri tekrardan kadroya almaya başladılar.

Çok güzel küfürler biliyorum
Ağız dolusu hemde
Babasının kemiklerini sızlattı ..
Bir saygınlığmız vardı onuda yerle bir ettiler artık.

Kesinlike tasviye ettirip kendi adamlarını yerleştirmeydi,zaten önceden yerleşti bile

Her partiden her kesimden Fethullah Gülen e sempati duyan olmuş. Ama onları yetkilendiren, yapılanları görmezden gelen, TSK ya yerleştiren, kamuda görev almalarını sağlayan, eğitim kurumlarına sokan, adliyelere girmesine ses çıkarmayan kısacası ne istedilerse veren tek bir parti olmuş. O da Akp...Ben Akp li olsam yapılanları düşününce tekrar oy vermeye vicdanım el vermez

Sende dindarsan görmezden gelirsen verirsin oyunu,bir kesim böyle çünkü görmüyorlar yaşananları .

TOGG içinde şunu yazayım....Bir ülke, yerli üretime neden ihtiyaç duyar ? Daha ucuza mal etmek, vatandaşlarına daha ucuza satmak ve alım gücünü arttırabilmek için değil mi ? Peki biz, yerli olduğu iddia edilen şeyleri, ithal olanlarla aynı paraya veya daha pahalıya alıyorsak, yerli üretimin ne anlamı var ?

Sende dindarsan görmezden gelirsen verirsin oyunu,bir kesim böyle çünkü görmüyorlar yaşananları .
İnsanın dininin vicdan olması gereken durumlar vardır. Akp ye oy vermeyince dinden çıkılmaz ama, bu zihniyete oy vermeye devam demek yaşananları düşününce vicdansızlıktır.

Gururumuzzzz Ay hiç sevinmiyorsunuz çok nankörsünüz

İnsanın dininin vicdan olması gereken durumlar vardır. Akp ye oy vermeyince dinden çıkılmaz ama, bu zihniyete oy vermeye devam demek yaşananları düşününce vicdansızlıktır.
Vicdan olmadığı için görmüyorlar,konu hassas burada din dedinmi biter ince çizgidir,onlar için önemlidir yaşananlar umurlarında olmaz çünkü.

Dyson süpürgeyi unutma lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…