Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hiçbişey olmasa da bişey oldu sanki
Ben de karıştım.

Hırsızları ifşa kimseyi ikna etmiyor hele akp tabanını hiç, çünkü 'hem çaldı hem yaptı, diğerleri çalmadı mı?' diyorlar. 6lı masadaki eski akplilerden rahatsızım ben de ama çoğulcu demokrasiye dönebilmek için tek yol bu ekip, bu sefer de yapamazsak gelecek çok karanlık. Normal bir seçim yaşayacak olsam tipten başkasına oy vermem ama şu an oyun oynayacak, karavana atacak lüksümüz yok. Bu sefer gerekeni yapmazsak gelecek sefer istediğimizi yapamayız.

Ben kısa filmleri de gayet beğendim. Gerçek bir seçimde siyasiler vaadlerini sıralar çünkü, ona buna b.k atmakla seçim olmayacağını hatırlamamız lazım. Mutfak yanarken salonda teknolojik alet reklamı izlenmez.

Haklısınız. İktidar muhalefeti oynuyor o da ayrı trajedi.

Bende vaatlerin olduğu özellikle Kemal in Tahtası videolarını çok beğendim. Kısa ve öz, sıkmadan sonuca odaklı videolar olmuş. Tarım videosu mesela bugüne kadar hiç bir Tarım Bakanı bu şekilde bir anlatım yapmamıştır.

Haklısınız. İktidar muhalefeti oynuyor o da ayrı trajedi.
Yıllardır aynı manipülasyonu kullanıyorlar, sorgulama yeteneği olmayanlar da inanıyor. Bir grup esnaf chp genel merkezine yürümüştü zamları protesto için, annem de istanbul seçimlerinde chpnin hile yaptığına öyle inanmıştı ki ne yaptıysam ikna edemedim.

Yüzleri de kızarmıyor ya, böyle usta yalancılık çok iyi eğitim ve hasta bir ruh ister. Ne kadar da kalabalıklar, gördüğüme inanamıyorum. Bakanların tamamı onları göreve getiren gibi.

Bakanlar acaba ne bakanı olduğunun farkında mı?

Bakanlar acaba ne bakanı olduğunun farkında mı?
Bunun acısını en çok çekenlerdeniz işte yıllardır. Öğretmenlere ne zulüm ettiler bu yıl, hem rezil rüsva olduk hem ahlaksız yalancı trol olduk. Kahrımızdan yaşlandık. Maaşlarımızın arasına 3er bin lira fark koydular anayasa mahkemesine ulaştık ama karar çıkartamadık, şahit dinleme ayağına yaptılar istediklerini, ulan anayasa mahkemesi şahit mi dinler dedik ama dinleyeceğiz dediler. Allah iki dünyada da yakalarını bırakmasın, bu kadar kul hakkıyla bu dünyada yanmaya başlamaları lazım.

Togg sırasına bir girdim diyorlar. Bir girmedim diyorlar .

Semazenler böyle dönmüyor
Sokak röportajlarında görüyoruz işte örneklerini chp yaptı deyince saydırıp akp yaptı deyince yapmıştır yapar hakkıdır diyecek kadar karaktersizler var içlerinde. Doğru tektir ya, ya herkese doğrudur ya herkese yanlış, bir de dindarız diyorlar. Hangi dinde var böyle ahlaksızlık çifte standart

Bizim topraklarimiz Mezopotamya da Trakya da değil mi ya. Dışa bağımlı kaldık. Pandemi de Rusya ayçiçek yağı gönderilmesine izin verdi diye bayram havası yaşandı. Canlı yayın yaptılar.köylü.,çifti bitti. Bitirdiler.

Rica ederim savunulacak birşey değil bu
Her partinin bu şekilde hareket ettiğini vurgulayan bir kişi tanıdım ,İlber Ortaylı..
Hayır savunmadim.
Hangi ilin belediyesi idi hatırlayamadım. Akrabalarını işe koymasının eleştirilmesine sünnet dedi. Videoyu bulduğumda paylaşacağım belki başka izleyen arkadaşlar da olmuştur.
Ben ilber ortaylı yi o yönü ile bilmezdim.

Sadece bu yıl mı? Kaç bakan eğitimciydi başımıza gelen? Amaan hakikaten bezdim ya. Kıdem farkı vereceksen ver, anlarız da uzmanlık diye aptal bir sınav yapıp hikayeden unvan vermek falan nedir? Duyan da bir şey sanacak.

Siyaset bilimi bitirdim, her branşın pratikte yansıması bu ,herşey kitaplardan ibaret degil...
Bilgiyi tüketerek var olmayı sevmiyorum bağlantı kurmak ,benzetme yapmayı tercih ediyorum...

Ewt ülkemizde ki genç nüfusun içinde kaldığı trajedi diyor bu duruma...

Ahmet Şerif İzgören derim her daim ... Yardımcısı Ramazan Yetgin... Keşke MEB te onlar olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…