Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Benim oyumu hakedecek bir kisi bile yok.
Ben kemal kilicdaroglu na mecburiyetten oy veriyorum bir de uslubu düzgün. Kesinlikle kazanacağına inanıyorum.kemal kilicdaroglu olduğu için değil kim olursa olsun karşısında kazanacak çünkü. Ötv yi kaldıracağım, avrupaya vizesiz gidilecek...bunları yemiyoruz artık. Böyle boş yapmasın.
Muhalefet Haklı olduğu konularda Milyon tane Hükümet devirecek suç varken niye pasif eylemsiz bunları kullanmıyor.
Ülkenin şu an için çok ciddi bir şekilde deprem, mülteci, gıda ve sağlık sorunu var bunlar için çok kısa bir süre içinde ne önlemler alınacak? Bunlarla gelsin.
eş dost kıyağı ile işe girip devletten maaş alanlar ifşa edilerek isten atılsın istiyorum.
ancak belirli bir yaştan sonra niye siyasetten cekilmiyorlar?mental yorgunluk var artık ne dediklerini bilmiyorlar.
Bir de Tweeter da yok 21 de yok 22 de bekliyorumlar ne öyle ya boş bom boş. Hiç konuşmasa daha çok oy toplayacak.
zaten onu cumhurbaşkanı yapacağız.
Seçimi bekleyemeden içimdekileri döktüm.

Bunu da açıklasanız, ben safım biraz anlamakta zorlanıyorum
Tabiki
Lokomotif anlayışı benzetmesi olarak
Misal siz bir yerde kahvaltı yapacaksınız toplumun geneli açısından yorumluyorm çeşit çoksa ve fiyat sabitse ki lokomotif fiyat oluyor bu eksikliği gidermede sizi en fazla cezbeden fiyat olur ,her halükarda talebiniz yerine gelir
Millet ittifakınnda lokomotif cumhuriyet halk partisidir diğerleri çesitlendirilmiş tercihlerdr...

Biz vaatleri dinledik, mutabakat metnini okuduk. Benim bu ülkede beklediğim cennet değil. Benim istediğim; bana vadettin, sana oy verdim, sonuç? diyebilme özgürlüğüm. Hesap sorma hakkımı istiyorum.

uslup uslup diyerek,kendilerini yırtıyorlar. kendi liderlerinin uslubuna bak.

Kofi, cnm benim edebiyatçı yerine koymadın beni, haklı çıktın. Yeminle anlamıyorum. Sevgili Yeliz, Mansur Yavaş aday olmadı ama ittifakta ve yardımcı olacak. Sevmiyor musun yani onu? Olmasın mı yönetimde?

Nepotizm eş ,dost ,akraba ,hemsericilik....
Bütün siyasi partiler için geçerli tamamı filtre sistemi bunu hiç kimse inkâr etmemeli..

İlginç benzetmeleriniz var. Bir şeyler anladım da doğru mu anladım bilemedim. Lokomotif anlayışı...Lokomotif fiyat....dediğiniz şeyler ekonomide, sosyoloji de falan mı var yoksa sadece lokomotifin treni çekmesi sebebiyle başı çeken parti Chp dir benzetmesi mi yaptınız. Eğer öyleyse fiyat ne alaka çözemedim Kafam karıştı...Anlayan bana anlatsın lütfen

İşte Avrupa da yaşasaydın togg sırasına girer, tr de yaşayanların starbucks kahvesi ile dyson süpürgesine b.k atardın küçümserdin
çünkü sen kimsin ki dyson süpürge kullanasın.çalı süpürgesi neyine yetmiyor.ama o bir avrupalı.ülkesine pardon,reisine aşık bir avrupalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…