Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
cevab veremedi :))

şaka bir yana nedense sorulara cevap vermiyor,veremiyor.kendi çalıp kendi oynuyor.bir yol tutturmuş,önü dikenli midir,çamurlu mudur,sorgulamadan dümdüz bodoslama gidiyorlar.
Hayır gitme demiyoruz hobi olarak yine gitsinler de. Yanlarında kimseyi sürüklemeseler

Adam gibi adam sadece Recep Tayyip Erdoğan ben ondan başkasını göremiyorum diğerlerinin hepsi komedyen gibi biraz gülmek istediğimde açıyorum kılıçtaroğlunun vodeolarini
Bu söylem uyumlu değil bence ,daha reel şekilde eleştirme doğru olur diye düşünüyorum
Mesela mülteciler konusunda ne düşünüyorsunuz

Bugün bayram ziyaretleri dolayısıyla köylerimizi gezdim ve köylerdeki insanların pek de fikir değiştirmediğini gördüm Yaşlı tayfada AKPli olanlar hala aynı ama onların çocukları genç tayfa onları pek umursamıyor her şey çok pahalı diyor RTEye oy vermem diyor

cevab veremedi :))

şaka bir yana nedense sorulara cevap vermiyor,veremiyor.kendi çalıp kendi oynuyor.bir yol tutturmuş,önü dikenli midir,çamurlu mudur,sorgulamadan dümdüz bodoslama gidiyorlar.
Herkesin bildiği cvplar yinede söyleyeyim Erdoğanın kazanamazsın demek ülkeyi kaoslu günler bekliyor demek dışa bağlı yönetin demek yani " otur otur kalk kalk o bor u çıkaramazsın bu gazı arayıp bulamazsın bizim izin verdiğimiz kadar ilerleyebilirsin bizim istediklerimizden dost olabilirsin kendi beynin olamaz bağımsızlığı alınmış bir ülke demek

X