Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Gelişigüzel olduğunu sanmıyorum. Özellikle kırmızı kitaplar...Başarabiliriz...Alevilik...Adalet

Tek fark eden ben miyim acaba diye düşünürken, sizin de farketmeniz bilinçli yapıldığının göstergesi bence. Amaca ulaşılmış :)

Adalet kitabınında özellikle ters koyulduğunu düşünüyorum.

Bu başlık açıldığından beri 1-2 kere bakmışımdır. Bu zamana kadar çıldırmadan buradaki yorumları okuyabilen ve sakinliğini koruyabilen insanları gerçekten tebrik ediyorum
O gün sürpriz olmasın, görelim neyle karşı karşıyayız. Okumasak da bilmesek de var bu insanlar. Onlar lgbt yok sanıyor ya ama var, kabullenmeseler de var; biz de bazı kafaları görmek istemiyoruz etrafta ama varlar ve hayatımızı etkiliyorlar.

Çok haklısınız ben neyle karşı karşıya olduğumuzu göreli o kadar uzun zaman oldu ki dayanamıyorum artık. Burayı bir okumaya başlasam sinirlerime asla hakim olamam ben o yüzden tebrik ettim insanları. Çünkü bazı insanlara ve bazı kafa yapılarına asla yapılacak bir şey yok, süre gelen süreç hepimize bunu acı acı gösterdi.

Bir not düşeyim, Sünniler dini bırakırsa dönüp arkasına bakmaz ama Aleviler dini bıraktığını söylese bile kolay kolay Aleviliğe laf söyletmez. Burada dini hassasiyeti olan arkadaşlar, Alevi birine din konusunda güvenebilir, inançlı olduğuna emin olabilir. Yönetici olacak kişinin dini inancı zerre umrumda değil. Kriterim adalettir, ahlaktır, dürüstlüktür.

Umudu dengede tutuyoruz işte, çakılışımız çok acıtmasın Burası paraşüt gibi.

Vah vahh engin bilgilerinden eksik kalacagız bak gördün mü ?

Ben telefondan çok ayrıntı göremiyorum, yakın gözlüğü vaktim geldi zaar Ömrümün son demi medeni bir toplumda geçseydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…