Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Burada bizim zaten bildiğimiz şeyleri paylaşıp duruyoruz, belki bir kişi durumun farkına varır diye. Sonra biri geliyor: Başka adam mı var? Diğeri geliyor: Onlara ülke mi emanet edilir? Saçma sapan korkularla tutundukları insanlar ne ahlak bıraktı ne huzur ama anlamayacaklar.

Fesli diyorduya lozsnın gizli maddeleri
DOğrumuydu yani
100 yıldan sonra madenlerimizi çıkaracaktık
Hadi çıkarın
Kılavuzu karga olanın sen anladın gerisini
Fettullah gülen kaç kitap yazmış diye aratsana
SEnin fesli fettullah kadar kitap yazmamıştır
Ki oda sizin camiadan yabancısı değilsiniz

Bizim zihniyetimize laf ededeğine dönde laf söyletmediğin herife bak istersen..

Nerelerdesin sen arkadaşım özlettin kendini sen yazdıkça keyifle okuyorum .
Merhaba canim, buranin eski tadi kalmadi o yuzden pek ugramiyorum. Zaten artik yazmakla Turkiye'de birseylerin degisebilecegine de inanmiyorum. Hep iyi ki orada degilim diyorum. Arada bir facede ona buna cevap yetistiriyorum dayanamazsam, o kadar. Umarim bu secimden sonra daha kotu seyler olmaz. Allaha emanet olun.

Merhaba,buranında eski tadı çok kalmadı neydi önceleri sayfalara yetişemedik resmen aldığımız cezalarda cabası zaten.
Sonumuz hayırı olsun diyorum bende tırsıyorum açıkcası herkesler gergin artık ne olxcak bakalım,kendine iyi bak kızınada çok selamlar.

Keşke okumakla olsaymış

Mısıroğlu Mustafa Kemal Atatürk ve Millî Mücadele aleyhindeki ifadeleri ve sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartışma konusu olmaktaydı. "Mustafa Kemal'in hilafeti yıkmak üzere İngiltere ile anlaşması sonucu Anadolu Yunan işgaline uğramıştı!"[17] ve "Keşke Yunan galip gelseydi, ne hilafet yıkılırdı ne şeriat kaldırılırdı!"[18][19] ve "10 Kasım'da saat 9'u 5 geçe kenefe gidin!"[20] gibi sözlerinin yanı sıra "Şeriat gelsin de isterse Türkiye batsın, ben razıyım!"[21] demesi ve "Amerika'nın ihtiyacı petrole, benim de ihtiyacım tarihi müesseselerime dönmeye. Bu menfaati mükavelinde bana yardımcı oluyorsa 'Allah razı olsun' derim. Ya Amerika'nın desteğiyle gelen, Amerikan kuklası bir halife gelse?.. Gelsin de kim gelirse gelsin! Hilafeti geri getirelim. Bunun ispatı nedir, bu iş için Clinton zamanında çalışan heyetten bana da teklif geldi; 'Bu iş nasıl gerçekleşir.' Ben durup dururken bu raporu yazmadım ya!"[22][23] demesi, Selahaddin Eyyubi için Eyyubi'yi yetiştiren Nureddin Zengi'nin dul eşini kendisine almasına kızdığı bir söyleşide Eyyubi'ye hayvan oğlu hayvan ve şerefsiz demesi[24] ve Mehmet Âkif Ersoy için "Yunan ile öç için mi dövüştün? Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl diyorsun İstiklâl Marşı'nda. Bunları hiç düşünmemişler. Seksen sene sonra Yunan'ı hâlâ Sakarya'da mı vehmediyorsun da 'Korkma!' diye başlatıyorsun. Niye korkacağım lan, dünya benden korksun pezevenk! Mehmet Âkif ... serserinin teki!"[25][26] demesiyle tepki çekmiştir. Necip Fazıl'ın ise ahlaken bir Müslüman olmadığını ifade eden Mısıroğlu,[27] Necip Fazıl'ın bir dolandırıcı olduğunu belirtmiş, "Yaptıklarını anlatsam lağım patladı zannedersiniz!" beyanatında bulunmuştur.[28]

Mısıroğlu, bu açıklamaları dışında örneğin Karl Marx'ın bir cinnî olduğunu ve Das Kapital'i cinlere yazdırdığını;[29] Stalin'in II. Dünya Savaşı sırasında kumlara Ayet el-Kürsi okutup Alman ordusunun üzerine serptirdiğini;[30] bir arkadaşına Atatürk'ün ruhunu çağırtıp onunla konuştuğunu;[31] Temmuz 2016'daki bir televizyon röportajında, Shakespeare'in gerçekte İngiliz olmadığını, "Şeyh Pir" adında gizli bir Müslüman olduğunu iddia ettiği açıklamalarıyla da gündeme gelmiştir.[15][32]

Ocak ayında Millî Türk Talebe Birliği'nde Harf Devrimi ile alakalı verdiği bir konferanstaki sözleri nedeniyle de hakkında dava açıldı, yedi yıl hapis cezası aldı. Eskişehir Sivil Cezaevi ve İstanbul Sağmalcılar Cezaevi'nin ardından Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yattı. Bu sırada Cerrahpaşa Tip Fakültesi Psikiyatri Kliniği'nden bir rapor aldı.[7] Bu raporla bir süre hapisten çıkmayı talep etti ancak bu talep reddedildi...

Hangi yönüyle bu kişiye adam gibi adam diyorsunuz biliyorum. Atatürk düşmanı olması sizin için yeterli

Atatürk düşmanı çünkü şeriatçı. Deli olmasını da kullanmaya kalkmış hapisten yırtmak için. Şurada 40 yaş üstü kadınlar TİP diyoruz, gençlere eşitlik, özgürlük, eğitim, mutluluk, eğlenme hakkı diyoruz; gencecik kızlar raporlu bir delinin zırvalarının peşinden gidiyor şeriat diye diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…