Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ülkeyi 20 küsür senedir AKP yönetiyor,yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Tarikat yurtlarında,erkek çocuklarına edilen tecavüzler hakkında ne düşünüyor sunuz?
Sence bir Müslüman olarak ne düşünebilirim onlar yapınca normal başkası yapınca anormal mi diyeceğim malesef illa bir çürük oluyor tıpkı diğer ülkelerde papanin çocuklara tecavüz etmesi gibi papa yapınca özgürlük mü diyeceksin

Ne alakası var?Bu ahlaksızlığı kim yaparsa yapsın aynı tepkiyi vereceğim.

Ülkeyi 20 küsür senedir AKP yönetiyor,yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Akp ye bir Müslüman olarak neden oy veriyorum biliyormusn ülkeyi din ile yönettiği için her yönden kurana uyduğu için değil ben dinimi yaşamak istedigmde bana karışmadığı hatta kimseye de karışma fırsatı vermediği için işin özeti bu canim kardeşim

Peki yapılan yolsuzluklar hakkında ne düşünüyorsunuz?Objektif bir cevap bekliyorum.

Siz lgbt li bireylere karşı çok katı olduğunuz için,bunu nasıl karşıladığınızı merak ettim.
Lgbt ye karşıyım bunun hastalık olduğunu düşünmüyorum bu duruma düşen gençlere rabbim yardım etsin onları bu durumdan kurtarsin anlık yanılgı içine düşmüş olabilirler herkes hata yapabilir

Peki yapılan yolsuzluklar hakkında ne düşünüyorsunuz?Objektif bir cevap bekliyorum.
Tabiki doğru değil bak kardeşim hükumet değiştikçe zenginler değişir biri gider diğeri gelir herkes çevresine yedirir doğal olarak çevresi zenginlesir bunu kabul etmek lazım bu sağ da olsa aynı solda olsa aynı sen akpden misal verirsin ben chp den misaller bitmez İstanbul chpnin eline geçti ibb de kaç kişi işten çıkarıldı ne olacaktı cikarmiycakmiydi adam boşuna mı geldi oraya kendi adamlarini yerlestirdi malesef siyaset sistemi bu

Ama şöyle bir şey var. Günümüzde bu 'din ile yonetilme' isini 'dini baz alıp yonetme' işini kim yaptiysa eline yüzüne bulastirdi, Allah'ın değil kendi keyiflerinin gerektirdiğini dikte etti.
Yakın çevreye bir bak, İran Irak Afganistan,birleşik Arap emirlikleri...
Onlar kitabı okudu anlamadı, kendi keyfine göre yönetti de bizimkiler mi okuyacak anlayacak, kendi keyfine değil Allah kelamına göre yönetecek?
İnanıyor musun buna?

Kul hakkı en büyük günah fiye biliyorum.Kim tüyü bitmemiş yetimin hakkını yediyse,yerle bur olsun.Akp,chp vs. hiç fark etmez.Ben partizan bir insan değilim,sadece Atatürk'çüyüm.

Müsl0man kardeşim,
Allah katında her insan eşit değil midir?
Sizin yaşadığınız özgürlüğü lgbt bireylerin yaşama hakkı yok mu?
Bahsettiğim sokakta iki erkeğin kadının öpüşmesi değil.
Rahatça işe girebilmesi, toplumdan dışlanmaması, temel hak ve özgürlüklerini kullanabilmesi

Cok doğru bir tesbit katılıyorum
Bizdeki sorunda şu mesela diyanet bir şey söylüyor inanmayanlar işine gelmediyse vay nasıl söyler bunu. Kardeşim sen adamın muhatabı degilsinki sanane ne dediğinden inanmadigin bir dinin kurumu seni niye bu kadar alakadar ediyor
Dinin kuralları belli isteyen alır istemeyen almaz haram ve helaller bellidir ve tartışmaya açık degildir ne kimse dini kullansın nede din ile uğraşsın

Malesef kardeşim bu durumu normal göremeyiz normallestikce elele tutuşup dolaşmaya da başlanır bunun önünü alamazsin
Bu na mubtela olanlar bir sekilde ya tedavi olsunlar ya da gizlesilnler sen eroini içen birinin ulu orta rahatça kullanmasini istermisn çocuklarına kötü örnek olur diye dusunmezmjsn bizim için aynı sey

Müslümanım
Nite sordun?
Lgbt değil savunduğum.
Özgürlük.
İnsanın başkalarına zarar vermediği sürece dilediği gibi yaşaması.
Musluman isen kardeşim Allahnjn vermediği özgürlüğü sen vermeye kalkma Müslüman dilediği gibi yaşayamaz Allahin diledigi gibi yasayabilir

Uyuşturucuyu istemem sokakta görmek. Çünkü örnek olur.
Ama kimse iki erkek gördü diye gay olmaz
Bu özenilenerek yapılsn bir şey değil

Musluman isen kardeşim Allahnjn vermediği özgürlüğü sen vermeye kalkma Müslüman dilediği gibi yaşayamaz Allahin diledigi gibi yasayabilir
Ben Elhamdülillah Müslümanım
Ama insana da insan gözüyle bakıyorum
Lgbt yi savunmuyorum. Karşı da çıkmıyorum. Bir oğlum var. Heteroseksüel olmasını tabi ki arzu ederim. Diğerinden korkarım.
Ama bu insanlar varlar. Napalım? Akıl hastanesine mi kapatalım? Öldürelim mi? Onlar da yaşamak zorunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…