Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sen önce sorulan soruya cevap ver. Sonra bende söz buna cevap vereceğim
Ne düşünmemi bekliyorsun cemaat diyorsunuz akp bir siyasi parti bu olay cemaatte oluyor ne yapalım koskoca partiyimi karalayalim hiç ilgisi yokken ne alaka der insan..ayrıca ister cemaat ister parti olsun olayı kim yaptıysa onu bağlar cezasını da çeker hep çok istemişimdir idam gelmesini bunu kim yaptıysa versinler elime gebertiyim siz ne bekliyordunuz bütün akp liler adamı bağrına basacak falan mı şaka gibisiniz.

Ben Elhamdülillah Müslümanım
Ama insana da insan gözüyle bakıyorum
Lgbt yi savunmuyorum. Karşı da çıkmıyorum. Bir oğlum var. Heteroseksüel olmasını tabi ki arzu ederim. Diğerinden korkarım.
Ama bu insanlar varlar. Napalım? Akıl hastanesine mi kapatalım? Öldürelim mi? Onlar da yaşamak zorunda.
Neden uç noktada düşünüyorsun çözüm sence akıl hastanesi yada ölüm mü bu insanlara senin birsey yapmam gerekmiyor kimse kimsenin elinden yaşam hakkını alamaz
Bu belaya düşmüş insanlara nasihat edicegiz dua edicegiz ama bunun bir bela olduğu normal.birsey olmadığını kabul edecekler bir bataklığın içine dustuklerini kabul edecekler ortalığa dusmelerine gerek yok

Ne düşünmemi bekliyorsun cemaat diyorsunuz akp bir siyasi parti bu olay cemaatte oluyor ne yapalım koskoca partiyimi karalayalim hiç ilgisi yokken ne alaka der insan..ayrıca ister cemaat ister parti olsun olayı kim yaptıysa onu bağlar cezasını da çeker hep çok istemişimdir idam gelmesini bunu kim yaptıysa versinler elime gebertiyim siz ne bekliyordunuz bütün akp liler adamı bağrına basacak falan mı şaka gibisiniz.
Chp'li biri yaptı diye koskoca partiyi mi karalayalim o zaman?Kaldı ki,haberin gerçeklik payı tartışılır.

Chp'li biri yaptı diye koskoca partiyi mi karalayalim o zaman?Kaldı ki,haberin gerçeklik payı tartışılır.
Yani demi ama kim yaptıysa onu bağlar gelip buraya akp çocuklara tecavüz ediyor çamuru atmak kolay geliyor karalayalim da nasıl karalanirsa karalansin olmuyor o işler..evet şimdi seni cevabını bekliyorum öyle gerçeklik payı ne falan diye yirtamazsin bütün haber sitelerinde var olay

Yani demi ama kim yaptıysa onu bağlar gelip buraya akp çocuklara tecavüz ediyor çamuru atmak kolay geliyor karalayalim da nasıl karalanirsa karalansin olmuyor o işler..evet şimdi seni cevabını bekliyorum öyle gerçeklik payı ne falan diye yirtamazsin bütün haber sitelerinde var olay
Pardon,sana hesap mi vereceğim yazdığım şey için?Tarikat yurtları dedim,Akp demedim.Konumuzun bunla alakası yok ayrıca lgbt li bireylerle ilgili yazdım ben onu.Bu olaylar oldu mu?Olmadı mi?Önce sen cevap ver bakalım.Hee,bir de AKP li bakan;"Bir kereden bir şey olmaz".Dedi mi,demedi mi?

Son düzenleme:
Pardon,sana hesap mi vereceğim yazdığım şey için?Tarikat yurtları dedim,Akp demedim.Konumuzun bunla alakası yok ayrıca lgbt li bireylerle ilgili yazdım ben onu.Bu olaylar oldu mu?Olmadı mi?Önce sen cevap ver bakalım.Hee,bir de AKP li bakan;"Bir kereden bir şey olmaz".Dedi mi,demedi mi?
Neyse saçmaladın iyice. ben sana çok güzel açıklama yaptım sen hicbirsey diyemedin.bide hala birseyler soruyorsun 😅

Neyse saçmaladın iyice. ben sana çok güzel açıklama yaptım sen hicbirsey diyemedin.bide hala birseyler soruyorsun 😅
Ben sana çok güzel saçmalarım da,ciddiye alınacak bir insan değilsin.Hele ki şu üslupla,asla tartışmam seninle.Hadi kal sağlıcakla👋.Son olarakta,şu videoyu sana armağan ediyorum.

Son düzenleme:

Olayı kim yaptıysa onu bağlıyor madem. Senin paylaşımın içinde aynısı geçerli deüil mi?

Neden uç noktada düşünüyorsun çözüm sence akıl hastanesi yada ölüm mü bu insanlara senin birsey yapmam gerekmiyor kimse kimsenin elinden yaşam hakkını alamaz
Bu belaya düşmüş insanlara nasihat edicegiz dua edicegiz ama bunun bir bela olduğu normal.birsey olmadığını kabul edecekler bir bataklığın içine dustuklerini kabul edecekler ortalığa dusmelerine gerek yok
Bilemiyorum tartışma dış bir zemine kayıyor ki bu bence doğru değil…
Bu yapıda olan bireylerle çalışan ayrıca konuyla alakalı kaynak okuyan biri olarak şunu yazmak isterim,dua ve nasihat çözüm değil sadece manevi olarak güç verir
Bir şey daha yazayım :seneler önce Bülent Ersoy,sanırım Sibel Can dı ,,Ramazan ayında şöyle demişti:sen sen ol,ramazan da sahneye çıkma ibadet et…ben öyle yapıyorum
Bunun takdiri ve yorumunu size bırakıyorum

Mükremin'i biliyorsunuzdur. Bu şahsın topluma katkısının değil zararının olduğunun da farkındasınızdır. Hatta bunlar için diyorum ki yok olmalılar. Hamileyim yakında doğuracağım diyen ve doğuma gider gibi videolar çeken bir adamın savunulacak hiçbir yanı yok..
Bu konunun ucu bucağı da yok gerçi..

Çözüm bana göre, aile içinde bebeklikten başlar. Bir erkek çocuğu, barbie bebeklerle oynayamaz mesela.. Barbie denilince kız çocukları gelir akla.
Ha barbieye karşılık arabalarla oynayan kız çocukları yok mu diyenler olabilir belki.. Ama araba bir cinsiyeti temsil etmiyor. Yetişkin olduklarında dahi kadına veya erkeğe özel olmuyor araba kullanmak.
Ki genellikle bebeklerle oynuyorlar zaten kız çocukları.
Çocukların karşı cinse özentisi başladığında mutlaka bunu belli edecek davranışları olur. Aileler bunun için elinden geleni yapmalılar. Bilinçli bir ebeveyn çocuğunu gözlemler ve bilir. Baştan savma çocuk yetiştiren, kendisi dedikoduya dalıp çocuğunu ihmal eden aileler, çocukları ergenlik çağına girdiğinde, artık bununla ilgili hiç bişey yapamazlar. Çünkü artık çok geçtir..

Konuyu burada kapatıyorum.

Ama size teşekkür ederim. Üslubunuzu Seviyorum.. En azından neden diye sorabiliyorsunuz.. Sebepleri merak edip ona göre yorum yapıyorsunuz..

Ayrıca çirkin yorum yapanlara beğeni atanlar da, istediği kadar imla kurallarına uyarak yazsın, kâle alınacak hiçbir yanları yok...
Sana birebir lezbiyen bir arkadaşımın hilayesini yazayım.

Arkadaşım karslı bir ailenin 5 kızından biri. Asla bebekle uynamak istememiş, evde belirgin bir erkek figürü olmamasına ve ablalarına rağmen hep sokakta erkek çocuklarıyla erkek oyunları oynamış. Daha 6 7 yaşlarındayken geceleri 'allahım ne olur pipim çıksın' diye dua ederek yatar, sabah pipisiz uyandığını görünce çok üzülürmüş.
Ergenlik vakti gelmiş göğüs gelişimi yok, tüylenme kadınsal değil, garip büyüyor çocuk. Götürmüşler doktora basmışlar östrojeni, göğüsleri çıkmış, çıkmış ama iki koca karpuzdan büyük, taşınmayacak durumda. Fil gibi bir gövde, hayat daha da zindan. Kız sevgilileri var bu arada, erkeklere ilgi dumuyor. 24 25 yaşlarında göğüs operasyonu olmaya karar vermiş, gittiği estetik cerrah şoka girmiş çünkü bu kızın göğüs kas yapısı kesinlikle kadınsal değilmiş. Çok büyük acılar çekerek göğüs operasyonu olmuş. Ailesini kırmamış psikoloğa da gitmiş. Tabi ki hiçbir değişim yok.

Şimdi söyle bana yanlış yetiştirme bunun nereside, sadece cinsel organı vajina diye neler yaşamış bu insan. Hadi senin yöntemlerle bunu da çözsün.

Hatta böyle bir de kalorifer tesisatçısı tanıyorum. Evime geldi kaloriferimi tamir etti. Adı kadın adı ama bedeni kadın bedeni olmaktan çok uzak, nişanlıydı hatta o dönemde. Mesleğe bak TESİSATÇI, kabul de görmüş. En son istanbulda büyük bir fitmayla anlaşıp çalışmaya gitti.

Kuzenim ünlü bir firmada makyaj uzmanı, birlikte çalıştığı bütün erkek makyözlerin lgbt üyesi olduğunu söylüyor. Onlarla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu sorduk ister istemez. Gerçekten dişi bir ruhları var ve bizden çok daha hassaslar diye özetledi. Bu hassasiyet sonradan edinilmez. Doğuştan gelir.

Normal bir erkek çocuğu zaten barbie bebekle oynamaz, oynasa bile kız çocuğu gibi anaç davranışlar serirgilemez. Yaşamadığın şeylerin yorumcusu olmak kadar cahilce bir şey yoktur.

Lgbtye teşvik etmem tabi ki ama onları hasta olarak göremezsiniz, böyle bir hakkınız yok. Gerçekten allah öyle yaratmış, kabullenemeseniz de. Sizin zihniyetinizle anlaşılacak bir yapı değil onlar.

Şu yazdıklarımın boş olduğunu biliyorum ama belki bir gıdım ufkunuz açılır okumaya zahmet ederseniz.

Şunu da ekleyeyim, asıl sapık olan kim biliyor musunuz? Bu insanları fantazi malzemesi yapan duygularıyla oynayan pislikler. Ki onların da çoğunlukla nereden çıktığını basında bolca görüyoruz.

Sana birebir lezbiyen bir arkadaşımın hilayesini yazayım.

Arkadaşım karslı bir ailenin 5 kızından biri. Asla bebekle uynamak istememiş, evde belirgin bir erkek figürü olmamasına ve ablalarına rağmen hep sokakta erkek çocuklarıyla erkek oyunları oynamış. Daha 6 7 yaşlarındayken geceleri 'allahım ne olur pipim çıksın' diye dua ederek yatar, sabah pipisiz uyandığını görünce çok üzülürmüş.
Ergenlik vakti gelmiş göğüs gelişimi yok, tüylenme kadınsal değil, garip büyüyor çocuk. Götürmüşler doktora basmışlar östrojeni, göğüsleri çıkmış, çıkmış ama iki koca karpuzdan büyük, taşınmayacak durumda. Fil gibi bir gövde, hayat daha da zindan. Kız sevgilileri var bu arada, erkeklere ilgi dumuyor. 24 25 yaşlarında göğüs operasyonu olmaya karar vermiş, gittiği estetik cerrah şoka girmiş çünkü bu kızın göğüs kas yapısı kesinlikle kadınsal değilmiş. Çok büyük acılar çekerek göğüs operasyonu olmuş. Ailesini kırmamış psikoloğa da gitmiş. Tabi ki hiçbir değişim yok.

Şimdi söyle bana yanlış yetiştirme bunun nereside, sadece cinsel organı vajina diye neler yaşamış bu insan. Hadi senin yöntemlerle bunu da çözsün.

Hatta böyle bir de kalorifer tesisatçısı tanıyorum. Evime geldi kaloriferimi tamir etti. Adı kadın adı ama bedeni kadın bedeni olmaktan çok uzak, nişanlıydı hatta o dönemde. Mesleğe bak TESİSATÇI, kabul de görmüş. En son istanbulda büyük bir fitmayla anlaşıp çalışmaya gitti.

Kuzenim ünlü bir firmada makyaj uzmanı, birlikte çalıştığı bütün erkek makyözlerin lgbt üyesi olduğunu söylüyor. Onlarla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu sorduk ister istemez. Gerçekten dişi bir ruhları var ve bizden çok daha hassaslar diye özetledi. Bu hassasiyet sonradan edinilmez. Doğuştan gelir.

Normal bir erkek çocuğu zaten barbie bebekle oynamaz, oynasa bile kız çocuğu gibi anaç davranışlar serirgilemez. Yaşamadığın şeylerin yorumcusu olmak kadar cahilce bir şey yoktur.

Lgbtye teşvik etmem tabi ki ama onları hasta olarak göremezsiniz, böyle bir hakkınız yok. Gerçekten allah öyle yaratmış, kabullenemeseniz de. Sizin zihniyetinizle anlaşılacak bir yapı değil onlar.

Şu yazdıklarımın boş olduğunu biliyorum ama belki bir gıdım ufkunuz açılır okumaya zahmet ederseniz.

Şunu da ekleyeyim, asıl sapık olan kim biliyor musunuz? Bu insanları fantazi malzemesi yapan duygularıyla oynayan pislikler. Ki onların da çoğunlukla nereden çıktığını basında bolca görüyoruz.
Erkek çocuk bebekle oynamaz yazısını 21 aylık oğluma bebek almaya karar verdiğimde okumam😀😀

LGBT’ye saygı duymam(!), dinsize laf anlatmam(!) ona saygı duymam(!) buna saygı duymam(!). Yoldan geçen git öteye dese, başörtüm yüzünden ayrımcılığa uğruyorum, herkes başörtüme saygı duyacak diye veryansın ederler. Evet saygı duyacak, sen de başkalarına saygı duyacaksın. Ancak böyle yaşanabilir bir ülke olabiliriz.
Parti kur
Şu kısmı da parti mottosu yapalım.

Herkes bana saygı duysun
Başörtüme saygı duysun
Lgbt mi?
Saygı duymam. Nokta!

Bir de yorumların sonuna nokta yazmaları ahshsh

Bir hatırlatma daha yapmak istiyorum;

Esas üyeliği zarar görmesin diye ikinci üyelik alıp gelip burada esen gürleyenler, yazdıklarının ayarı olmayanlar iki gün sonra esas uyelikle bana gelip "komşumu üye ettim ama saçmalamış şikayet edilirse yanar" diye bana sakın gelmeyin. Bu mesajlara cevap dahi vermiyorum.

Komşu ile aynı telefonu kullanıyorlar, 24 saat aynı evdeler, bizde süzme salağız.

Üye olduğunuzda bir mesaj geliyor ya;

2 kez düşünün 1 kez yazın...

Son düzenleme:
X