Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bilmeyecek ne var her yerde önüne çıkıyor hadi onu bilmiyorsun ee Togg un Bursada üretildiğini de bilmiyorsun
Konuyu değiştirmeyin lütfen ben o kitap ya da kitapları çok merak ettim. Önce psikoloji kitabı dediniz, sonra ders kitabına çevirdiniz. Yeni tedaviler var hastalık olduğunu artık herkes kabul ediyor dediniz, şimdi eskiden hastalıktı literatürden çıktı diyorsunuz. Ya da siz bunları yazmadınız ben hepsini uyduruyorum

Siz nasıl bi hayat yasıyosunuz yaa yeminle imrendim.. ben neden bu kdr gereksiz şey biliyorum🥹
Benim çocuğum hepsini benden iyi bilir de özenmesinden hiç korkmadım. Kadın şarkıcıları falan takip ediyorsa kadın olmak ister mi acaba? Kadın görmesini yasaklasam mı? Beni sever aslında, bana benzerse mesela? Bilim insanlarını takip edince bilim insanı olur mu ki?

Benim çocuğum hepsini benden iyi bilir de özenmesinden hiç korkmadım. Kadın şarkıcıları falan takip ediyorsa kadın olmak ister mi acaba? Kadın görmesini yasaklasam mı? Beni sever aslında, bana benzerse mesela? Bilim insanlarını takip edince bilim insanı olur mu ki?
Gelecek nesillerden umudum öyle büyük oluyor ki böyle ebeveynler sayesinde🥰😍😇
Ahlaklı,vcdanlı,mantklı biri olacagı kesin.. umarım çok iyi yerlere gelir🙏🏻

Güzel izole etmişssiniz kendinizi aslnda takdir edilesi ..
Evde tv var ama ona da pc bağlı sadece internetten film ve dizi izlemek için açıyorum. Twitter da sadece haber kanallarını, yazarları ve siyasileri takip ediyorum. İnstagramı çok az kullanıyorum ondan mı acaba...Google ın arama algoritması vardır mesela sizin arama geçmişinizle alakalı reklamlar çıkartır önünüze. Mesela benim önüme hep kitap tanıtımları çıkıyor. Sosyal medyada da bu tarz bir algoritma var büyük ihtimalle. Neye ilgi duyup okuyorsanız o çıkıyor önünüze

Son düzenleme:
Evde tv var ama ona da pc bağlı sadece internetten film ve dizi izlemek için açıyorum. Twitter da sadece haber kanallarını, yazarları ve siyasileri takip ediyorum. İnstagramı çok az kullanıyorum ondan mı acaba
Akışı takip ettikleriniz ve onların takip ettikleri beliriliyor bildiğim kadaryla.. bilmemeniz normal bilmeyinde zaten yaa .. bazı konularda insanlara bu denli konusma korkma hakkınıda o tarz insanlar vermiş oluyor.. bahsedilen sahıslardan birinin cinsel organını atmışlığı vardı sosyal medyasına.. insanlar böyle şeyleri görünce araştırmadan etmeden hastalık öcü korkunc muamelesi yapıyolar.. lgbt diyincd akıllarına gelen onlar oluyo maalesef..😑

X