Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kimse yetişkin bir bireyin cinsel yönelimini değiştiremez yani topluma kötü örnek olma olayları yalan dolan. Romantik ilişki kurma yaşı 8 e indi önce buna çözüm bulun aksi takdirde hamile bırakan ve bırakılan çocuklarla uğraşırsıniz. Maalesef yurtdisinda özellikle taylandda korkunç derecede bir kiz cocugu istismarı var. Neredeyse herkes mesele kiz cocugu olunca görmezden gelir ama mesele erkek uzuvlariysa herkes ali kıran baş kesen kesilir.

Tam 17 Aralık 1927'de Mustafa Kemal Atatürk Mecliste şunu diyor: "Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil; bilakis, bu tip yapılar din ve devlet düşmanı olduğu, Selçuklu ve Osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık. Çok değil, yüz yıla kalmadan, eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirine düşeceklerdir. Ayrıca, unutmayın ki o gün geldiğinde her bir taraf diğerini dinsizlikle suçlamaktan geri kalmayacaktır."

Müthiş bir öngörü, ne dediyse yaşadık, yaşıyoruz.

Son düzenleme:
Ders kitaplarında tabii artık onlar da değiştiriliyor anne baba saygı duyacakmış🤣daha o kadar gelişmedi ve gelişmeyecek bizim ülkemiz unutun siz onu😂
Yani gelişmişlik olarak bakıyorsunuz bu duruma... Hangi ders kitabı? Adı,yazarı yok mu bu kitapların? Siz okumuşsunuz anladığım kadarıyla bende okumak istiyorum... Eski yeni farketmez siz kitabı yazın ben bulur okurum

Ders kitaplarında tabii artık onlar da değiştiriliyor anne baba saygı duyacakmış🤣daha o kadar gelişmedi ve gelişmeyecek bizim ülkemiz unutun siz onu😂
Hangi ders kitabı? Adı,yazarı yok mu bu kitapların? Siz okumuşsunuz anladığım kadarıyla bende okumak istiyorum... Eski yeni farketmez siz kitabı yazın ben bulur okurum.... Yok mu cevap?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bayrampaşa'daki sahur programında yaptığı konuşmasında muhalefeti ve LGBTİ+'ları hedef alarak, "Bize gitsinler diyorlar. Biz gideceğiz de kim gelecek? Bu LGBT'ciler gelecek. Aynı cinslerin evlenmesini isteyenler gelecek" dedi. Soylu ayrıca, "Türkiye'de demokrasinin ne olduğunu, özgürlüğün ne olduğunu, eşit vatandaşın ne olduğunu Tayyip Erdoğan bütün dünyaya ve bu millete göstermiştir" iddiasında bulundu.

Baştan sona bomboş bir konuşma.

Anlayana mesaj cok

Bir ateiste saygı duyarım. (Allah var mı dediğinde Allah'ın varlığını anlatacak deliller sunabilirim. Konuşabilir anlaşabilirim. Üslubumu güzel kullanırım )

Ama LGBT ye saygı duymak zorunda değilim.
Saygı duymadığım gibi saygısızlık da yapmam.
Sosyal medyada çok video var. Hiç birine "top, vs" gibi çirkin sözler yazmam..
Mesele bu aslında, saygı duymamak saygısızlık yapacağız anlamına gelmiyor. Ben de Müslümanim bazı şeyler benim dinimce kabul edilemez, saygısızlık yapmadığım sürece ne düşündüğüm bence kimseyi ilgilendirmemeli. Bireysel konusuyorum ben tabi.

X