Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Birbirlerini ikna ediyorlar işte. İki dakika sürmez o ekran görüntüsünü bambaşka bir haber olarak değiştirip buraya atmak.

Bacım kendini feda mı ettin? Dışarıdan oku bari, sonra geçmişten gelene kadar helak olma Sayılı gün çabuk geçer

Kemal kazanınca tüm Türkiye ye dünya turumu hediye edecekmiş saçma sapan hayalleriniz yüzünden yüz yıl geriye gidicez haberiniz yok siz kemalin elinde sihirli değnek var sanıyorsunuz herhalde 80 milyon villalarda yaşayıp jetine binip yok kuzey ışığı yok Afrika çölü fıldır fıldır gezicez ablacım farkindamisin bilmiyorum dünyada yaşıyoruz dört tarafımız işgal edilmiş savaştalar salgın hastalıklar kuraklıklar felan yaşıyoruz biz afrikada açlıktan ölüyor insanlar o cok sevdiğiniz Avrupa ülkeleri sayesinde.

Ben KK ile ilgili tek kelime yazdım mı size?Saldırgan tavrınızı anlayabiliyorum da ablanız da kardeşiniz de değilim ben sizin.Seviyemizi korursak iyi olur.

Dünya turu hediyesi isteyen yok,hiç kimseden. Ben düğün hediyesi bilezik aldım vizyonunda sıkışmayı eleştiriyorum.Hangi yönetici olursa olsun neden aza tamah edeyim yahu?Kimse bana dünya turu hediye etmesin.Ben hediye değil "hakkım" olanın peşindeyim.

Gitmediğim o kadar şehri var ki ülkemin. Dünyayı karış karış gezmek benimde sizinde hepimizin de hakkı.
Afrika açlığının sebebi KK demediniz bari sevindirici.Konuyu öyle yerlere çekiyorsunuz ki.Dünya. Adı üzerinde.Dünya... Savaşlar, salgınlar hep var.Ne yapalım ne istiyorsunuz?
Refahı reddedip ülkem,şehrim,mahallem bana yeter diyemem kusura bakmayın. Siz aldığınız elbiselerle motive olmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca size göre saçma sapan olan o hayaller benim için bilgi birikimi,vizyon,refah,kültür demek.Ha boş hayaller ise de vergimle saray beslemekten evladır boş (!)hayal beslemek. En azından sinirimi yıpratmıyor,mutlu ediyor.

Anlayabiliyor musunuz bunu?

Birileri yazıyordu buraya Türkiye de herkes özgür diye, değil işte kardeşim. Kendi alanında bile insanlar durum değerlendirmesi yapıp açıklama yaptığında ucu hükümetin yanlış politikalarına dokunuyorsa hemen hakkınızda ve nedense sabaha karşı bir gözaltı kararı çıkıyor evinizden alınıyorsunuz. Ekonomist olmaya da gerek yok dediği doğrudur sebeplerden biri de budur.

Afrika'daki ki değilde turkiye deki açlığın sebebi olabilir kk..ayrıca açlıktan öldüğmuzu sanan bi alman vatandaşı vardı aramızda ona kimsenin açlıktan ölmediğini herkesin keyfinin yerinde olduğunu isteyen gidip altin alıyor isteyen düğün yapıp ev duzuyor demey çalıştım ama kime anlatıyorum, söylediklerimden vizyonumun altin almak olduğunu sanan bi grup insana anlatmaya çalışıyorum işte..

Bilmiyorum ki geçen şarkı muhabbetine kötü oldular ya yok burada hemen sağ ya da sol diye yapıştırıyorlar ya o maksatla dedim yoksa Sezen sağ mı sol mu bilmiyorum inan ki

Açlığın sebebi kk

Türkiyede açlıktan ölseler ekmekler atılmaz yahu sokaklar her yer asılmış poşette ekmeklerle dolu biraz tasarruf etmeyi öğrenir millet ben Türkiyede aç insan olduğuna inanmıyorum artık yaa maddi durumu kötü sandığımız yardım ettiğimiz insan bir zaman sonra 4 katlı ev aldı biz artık yardımlarımızı derneklere yapıyoruz

Türkiye'deki açlığın sebebi KK mu? Bi açsana ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…