Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sizce ittifak yoksa bu neyin pazarlığı o zaman
hdp ile ilk pazarlığı şimdiki hükümet yaptı zaten,ama anlaşamayınca ,hdp diğer ittifakı destekledi.hem hdp yasal bir partidir.ben hdp ye oy verdim mesela,kürt olmamama rağmen,mecliste çoğulcu demokrasiye inandığım için.hadi bana terörist diyin,hdp ye oy verdiğim için.bu seçimde de oyum TİP e.

Bakın sizinle siyasi görüşümüz farklı olabilir. Ben de HDP nın terörü desteklediğini ve böyle bir partinin TBMM'de olmaması gerektiğini düşünüyorum. En azından bu konuda hemfikiriz
Orada bulunmaması gereken o kadar çok kişi var ki. HDP için kim ne derse desin, boş laf. Mahkeme kararı yoksa bitmiştir. Temsil hakkını kullanır.

Ben 18 yaşında ülkü ocakları asene biriminde görev yapmaya başladım şuan MHP Şanlıurfa kadın kollarında üyeyim . Kk kulübünde yeni üye olabilirim. Ama siyasete 10 . yılımı doldurdum. Ayrıca neden sizinle aynı fikirde olmayanlara karşı bu kadar saldırgansınız
Milliyetçiliğimizi, vatan sevgimizi, Atatürk e olan hassasiyetimizi sorguladığınız için olabilir mi

İçi rahatlayacak bize hdp PKK savunucusu dedi ya
Mune kılıcıyla gelecek yakında merak etme, güvercinler yola çıktı 😁
15 mayis geri donusler baslayacak yaz kenara 😂
Sabırsızlıkla bekliyorum
🤲🤲🤲🤲
🙏🙏🙏🙏🙏

Sizce ittifak yoksa bu neyin pazarlığı o zaman
Bunu iki taraftan birine bağlı bir siyasetçi kabul edip açıklamadığı sürece sadece dedikodudur. İspata ihtşyaç vardır. Yandaş gazete haberi dışında ispatınız var mı. Ben tv yayınlarında hdpnin tek talebinin ülkeye yeniden çoğulcu demokrasi gelmesi olduğunu defalarca siyasilerin ağzından duydum.

Ben 18 yaşında ülkü ocakları asene biriminde görev yapmaya başladım şuan MHP Şanlıurfa kadın kollarında üyeyim . Kk kulübünde yeni üye olabilirim. Ama siyasete 10 . yılımı doldurdum. Ayrıca neden sizinle aynı fikirde olmayanlara karşı bu kadar saldırgansınız
Saldırgan değilim, hatta hiç kullanmadığım kadar çok belge sundum size, her şey kanıtlı ispatlı. Asena olmak, ülkü ocaklarında çalışmak sorup sorguladığınız, düzeni doğru açıdan gördüğünüz anlamına gelmiyor. Ben de sizin asena olduğunuz kadar galatasaraylıyım, takımımın aldığı oyuncuyu nerede oynattığını falan sorgulamam.

Kendimle gurur duyduğum noktaysa şu:
Ülke çıkarları benim için her türlü ideolojinin üzerindedir. Ülkeme zarar veren babam olsa eleştirir, mabadına tekmeyi basar başka bir siyasi oluşuma da memnuniyetle oy veririm. Millet ittifakına bayılmıyorum ama çoğulcu demokrasiye dönüş yolu onlardan geçiyorsa gözümü kırpmadan da oyumu veririm

Saldırgan değilim, hatta hiç kullanmadığım kadar çok belge sundum size, her şey kanıtlı ispatlı. Asena olmak, ülkü ocaklarında çalışmak sorup sorguladığınız, düzeni doğru açıdan gördüğünüz anlamına gelmiyor. Ben de sizin asena olduğunuz kadar galatasaraylıyım, takımımın aldığı oyuncuyu nerede oynattığını falan sorgulamam.

Kendimle gurur duyduğum noktaysa şu:
Ülke çıkarları benim için her türlü ideolojinin üzerindedir. Ülkeme zarar veren babam olsa eleştirir, mabadına tekmeyi basar başka bir siyasi oluşuma da memnuniyetle oy veririm. Millet ittifakına bayılmıyorum ama çoğulcu demokrasiye dönüş yolu onlardan geçiyorsa gözümü kırpmadan da oyumu veririm
Ben de koyu Galatasaraylıyım 💜
canımsın 🌺

noegthy noegthy
Uzun süredir yazılanları okuyorum
buradan sizinle de konuştuk
Öncelikle sizi tebrik ederim ve de teşekkür ederim
Tartışma üslubunuz o kadar güzel ve keyifli ki
Kışkırtıcı, kırıcı, karşınızdakinin zekasını küçümsemeden yaptığınız yorumlar ve de emoji olarak beğenmedim butonunu değil de üzgün butonunu kullanıyor olmanız
Çok hoş geldi bana ve bu düşünce mi ifade etmek istedim
Sevgiler ❤️
Güne güzel başlamamı sağlayan bu çok değerli yorumunuz için asıl ben teşekkür ederim :KK36:Yazılanları görünce üzülmemek elde değil :KK43: Yıllardır bilinçli olarak bir kutuplaştırılmanın içine çekiliyoruz ve çokta başarılı oldular. Kimse kimsenin düşüncesine saygı duymamaya, küçümsemeye, dalga geçmeye başladı...Bu arada bazı insanlar gerçekten gel benimle dalga geç diye yazıyor sanki buraya onları ayrı tutuyorum amaçları ne hala çözemedim.

Ürkütücü video resmen,ne günlere kaldık yzaık cidden.
Hiç birinin o sözleri inanarak söylediğine inanmıyorum. Tek amaçları pastadan pay almak. Karşılarında da pohpohlanmayı seven, eleştirilmeye gelemeyen bir Cumhurbaşkanı olunca böyle bir yol bulmuşlar demek ki :KK53: Videoyu izleyen gerçek bir dindar anında soğur bu neymiş yaa der....Bence

Onların mecliste olmasına bende karşıyım. Belki hükümeti sırf bu yüzden yerden yere vurabilirim.
Bahçelinin zamanında Erdoğan için söylemiş olduğu tüm sözleri yutup, Mhp kadın kolları başkanı olarak tepkinizi çok güzel göstermişsiniz, yerden yere vurmuşsunuz zaten. Tebrik ederim.

Neyi kanıtladı şimdi bu
Ben attığı haberi alıntılayıp yazmıştım aslında bunu, neyi kanıtladı şimdi bu gazete haberi anlamında. Bu dediğim kişinin kendisi değil yani yanlış anlaşılmasın, haberi kastetmiştim ama alıntı yapmamışım

Cumhur İttifakına oy kullanan arkadaşlardan varsa iktidarın seçim vaatlerini bekliyoruz, lütfen paylaşır mısınız. Bu arada dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama nedense afişlerde Cumhurbaşkanının eski fotoğrafları kullanılıyor, şimdi ki ifadesi, yaşlı, çökmüş olduğu için mi acaba, hiç samimi bulmadım.

X