Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cezayi yaptırımlar genelde suç baştakilere kurdukları sisteme karşı olunca caydırıcı oluyor
Aksi kadına halka hayvana doğaya karşı suç işleyenlerin cezaları uygulanmıyor erteleniyor bazen güldürüyor
Seccadeye bastı diye koparılan yaygarayı gördünüz
Kızılayın satılık çadırları depremde ölen onca insan orman yangınları konyadaki hsyvan katliyamı soma ne kadar gündemde kaldı kaç kişi ceza aldı kaç kişi istifa etti

Darbe soruşturmasında parasını babkaya atan adam ceza aldı
Lakin gerçekten suçlu asl olan siyasi ayağından bir kişi yargılanmadı
Çünkü siyasiler yanlış yaptığında duyguları incinmiş mağdur oluyor halk yaptığında suçlu oluyor
Biz düzelirsek yargı yasama yürütmede düzelecek

Şu Japon deprem uzmanı da günlerce anlattı ya, sizin yasalar bizdekinden daha katı. Sorun yasalarda değil, uygulanmasında diye. Sistem işlesin, gelen gitsin, yerleşmesin. İnsanları koltuğa yapıştırmak için değil, sistemi işletecek kişileri geçici görevlendirmek için oy kullandığımızı anlasın artık herkes. Kişiye göre adaletten bıktık. Ve hayvanlar, artık mal değil, can kabul edilsin.

Yarın cinsiyetini öğrenecek sanırım. Çocuğuna gelecek hazırlama çalışması yapıyor, mıntıka temizliği.
Ya benim sacmasapan meraklarım oluyor da böyle. Kusura bakmayın lütfen.. ama bu üyeydi dimi bide bebek yaparsınn dediğimizde yok daha düşünmüyorm demişti gecen gün..

Ya benim sacmasapan meraklarım oluyor da böyle. Kusura bakmayın lütfen.. ama bu üyeydi dimi bide bebek yaparsınn dediğimizde yok daha düşünmüyorm demişti gecen gün..
Geçmişe gitmek lazım, çocuğum yok mu dedi, düşünmüyorum mu dedi, tam hatırlamıyorum.

TV lerde yayınlanacağını sanmıyorum şuraya atayım izleyen olur belki, geleceğin ana muhalefet partisi TİP olacak bence
Bana sakın anlatmayın inanmıyorum
Bu ezbere bu demode cümlelere
Beni ikna edemiyor hiçbir cevap
Hiç aldırmıyorum bu gülmelere

Gelemem dolduruşa hepi topu üç kuruşa
Tav olan olana bir daha kül yutmam
Dünya halini de anlar bi üzülürüm ama
Vallahi billahi kin tutmam

Hadi versinler hadi cezamı razıyım
Hür doğdum hür öleceğim
Ya efendisi olacağım kendi hayatımın
Ya bu yerden gideceğim

Karşıyım her şeye karşıyım var mı?
Rabbim adaletin bu kadar mı?
Karşıyım alayına karşıyım var mı?
Rabbim adaletin bu kadar mı?

Atın ölümü arpadan hadi gelin arkadan
Yarı yolda bırakan taş olsun
Aşk yoksa eğer imzan batsın
Karılar kocalar boş olsun

Son düzenleme:
İyice azıttılar, bu ne ya

Erkana aşırı yükseliyorum yaa offf tüylerim bizzz bizzz oldu izlerkeen

Gerçek Atatürk gençlik yıllarında ölmüş
Yerine Yahudi ajanı Yossi Kohen geçmiş diyolla

Dünya da çok güzel kütüphaneler var bizimde olsun
Bizim milli kütüphaneyi dağıttı bunlar diye hatırlıyorum, inşallah yapamamışlardır. Bir ara çok gündemdeydi
Aynen bu sözüne denk geldm.. açık açık ikinci turda seçmenlerini erdoğana yönlendirmek değil mi? Anlamıyorum ya muhalefet iktidarın eksiğiyle uğrasır bu direkt kendi topuğumuza sıkmak
Bu adam iktidarın palyaçosu bence, ilk seçimdeki halinden bu sonuç çıkıyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…