Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Arap kültürünü İslamiyet sanmakla, Avrupa kültürünü Medeniyet sanmak, aynı hatadır.

Tesettürlü olmadığım dönemde parkta bi amcada bi yanındakine bak bi kendine maymun gibisin başını örtsene demişti.ağlanacak hale güler oldum.

Dyson mı
Bende sadece dik durabilen fakir var o da iyi çalışmıyo zaten

İki kez teklifi reddetti aslında ona rağmen Cumhurbaşkanı tersi bir açıklama yaptı, Mehmet Şimşek ve ekibi dedi. Benim merak ettiğim Mehmet Şimşek in bundan haberi var mı

Bastonu cekmedin mi elinden?? Alıp kaçsaydın bastonu da görseydi gününü? Sen benm acık sacımdan rahatsz oldysan bende bastonundan rahatsz oluyorm deseydin

Burada yaptıkları bir ekosistemi yok etmek, acısını yıllar içinde hepimiz çekeriz.

İki kez teklifi reddetti aslında ona rağmen Cumhurbaşkanı tersi bir açıklama yaptı, Mehmet Şimşek ve ekibi dedi. Benim merak ettiğim Mehmet Şimşek in bundan haberi var mı
kImin ne dedigi belli degil yani neyse gerçek birkac gune belli olur nasilsa.. kabul ederse ya o vodeodan haber yoktur yada videoda söyleneni umursamayacak kadar.. neyse dedim ya siyasette onur durustluk kolay harcanan işe yaramayan şeyler hele bizim toplumda.. yoksa 20 sene ayni kişi mi kalirdi

İkiside kötü zaten mutabakat imzalandi ya fatih Erbakan faiz konusu felan kadınlar için şartlarını söyledi ona göre cumhur ittifakına katıldı değişecek demekki her şey hayırlısıyla
AKP büyük tartışmalara neden olacak bir önergeyi Meclis'e sundu. Önergeye göre; tecavüze uğrayan çocuğun tecavüzcüsüyle evlendirilmesi durumunda ceza ertelenecek. Önerge AKP milletvekillerinin oylarıyla kabul edildi. Muhalefet partilerinin açık oylama talebi üzerine yapılan ikinci oylamada yeterli sayıya ulaşamayan önerge salı günü tekrar görüşülecek.... Neyse ki geçmedi meclisten, şimdi bana bu partiyi ve Yeniden Refah Partisini savunmayın lütfen....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…