Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tekrar geçmiş olsun şimdi onun tarafından bakınca köyü her şeyi, yaşlanınca çocuklaşıyor insan, ölecekse de kalacaksa da kendi evinde tanıdığı çevrede olmak istiyor, e siz de bu halde bırakamazsınız, evde zorlu bir mücadele veriyorsunuz Allah kolaylık versinAlzheimer zaten olana da bakana da zor evreleri ilerledikçe maalesef daha da zorlaşacak
Dedem eşini tanımaz hale gelmişti, rahmetli babaannemi biliyordu ama 2. eşine bu kadın kim diyordu, ki 40 yıllık karısıydı eşi de.
Yaş olarak artık daha genç insanlar alzheimer olmaya başladı, 70 yaş aslında bu hastalık için genç bir yaş dedem 87 yaşındaydı alzheimer belirtileri görülmeye başladığında.

Son düzenleme:
Her şeyi tekellerine almışlar
Atatürk'ü almak isteyeceklerini sanmıyorum. Aslında şunu demek istiyor: "Size okulda anlatılan, yüceltilen kahraman değil o. Size yanlış anlattılar, gerçeği de bilmiyorsunuz, biz biliyoruz. Konuşunca da Atatürk düşmanı oluyoruz."
Kadir Mısıroğlu'ndan tarih dersi almanın sonucu.

Necip Fazıl, Kadir Mısıroğlu...başka okudukları var mı acaba Gerçi okuduklarını da sanmıyorum bir yerlerde alıntı olarak görmüşlerdir.

Muharrem ince mitinglerde neden millet ittifakıyla bu kdr uğrasıyo yaa ikinci tura kalınca aday erdogan ve millet ittifakı olursa diye düşünmüyo mu? Acklamaları var mı hiç denk geleneniz oldu mu

Dansını yapıp ikinci tura ben kalmazsam Erdoğan kazanır diye bir açıklama yaptı.

O durumda korkarım ki Erdoğan kazanır, demiş.
Aynen bu sözüne denk geldm.. açık açık ikinci turda seçmenlerini erdoğana yönlendirmek değil mi? Anlamıyorum ya muhalefet iktidarın eksiğiyle uğrasır bu direkt kendi topuğumuza sıkmak

Bu zamanda Atatürk'ü tamamıyla bilmek Atatürk düşmani olarak kabu görülüyor Atatürk yobazlari daha gerçek Atatürk'e tahammülunuz yok
Kız ben gittim geldim sen hala buradasın, her yorumun ayrı bir facia.
Rabbim seni biz ibret alalım diye göndermiş besbelli.
Ayrıca;
Gerçek Atatürk ne?
Simülasyon Atatürk’te mi var?
Atam her türlü güzeldir be.

Aynen bu sözüne denk geldm.. açık açık ikinci turda seçmenlerini erdoğana yönlendirmek değil mi? Anlamıyorum ya muhalefet iktidarın eksiğiyle uğrasır bu direkt kendi topuğumuza sıkmak
Aynen öyle ama ben pek etkisi olacağını sanmıyorum yavaş yavaş kendini yok ediyor saçmalamalarıyla

Selena gitmiş bile
Bi gerçek Atatürk ü anlataydı da bileydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…