Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bana sakın anlatmayın inanmıyorum
Bu ezbere bu demode cümlelere
Beni ikna edemiyor hiçbir cevap
Hiç aldırmıyorum bu gülmelere

Gelemem dolduruşa hepi topu üç kuruşa
Tav olan olana bir daha kül yutmam
Dünya halini de anlar bi üzülürüm ama
Vallahi billahi kin tutmam

Hadi versinler hadi cezamı razıyım
Hür doğdum hür öleceğim
Ya efendisi olacağım kendi hayatımın
Ya bu yerden gideceğim

Karşıyım her şeye karşıyım var mı?
Rabbim adaletin bu kadar mı?
Karşıyım alayına karşıyım var mı?
Rabbim adaletin bu kadar mı?

Atın ölümü arpadan hadi gelin arkadan
Yarı yolda bırakan taş olsun
Aşk yoksa eğer imzan batsın
Karılar kocalar boş olsun

Evet şuan zor ama geleceğin muhalefet partisi TİP olacak diye düşünüyorum.

Erkana aşırı yükseliyorum yaa😍😍 offf tüylerim bizzz bizzz oldu izlerkeen
Hepsine ayrı ayrı hastayım, sera canavar gibi bir kadın, hayranıyım. Güzel günler gelsin de oyumuzu gönül rahatlığıyla verelim bunlara

arkadaslar bilen varsa bi yazar misiniz simdi secimde ilk turda yuzde 50 almayan aday ikinci tura kalacak degilmi lutfen sorum komik olmasin gulmeyin. simdi arkadasim. diyorki adaylar 4 kisi oldugu icin ilk secimde yuzde 25 i almayan ikinci tura kalir diyo da😃 bende inatlasiyorum mesela akp yuksek oy alsa ama yuzde 49 alsa secim direk ikinci tur degilmi

arkadaslar bilen varsa bi yazar misiniz simdi secimde ilk turda yuzde 50 almayan aday ikinci tura kalacak degilmi lutfen sorum komik olmasin gulmeyin. simdi arkadasim. diyorki adaylar 4 kisi oldugu icin ilk secimde yuzde 25 i almayan ikinci tura kalir diyo da😃 bende inatlasiyorum mesela akp yuksek oy alsa ama yuzde 49 alsa secim direk ikinci tur degilmi
İlk turda %50yi geçen olmazsa en yüksek oranları alan 2 kişi ikinci tura geçecek.

Partilerden biri %50+1 oy alırsa ilk turdan biter, alamazsa en yüksek oy alan 2 parti ile seçim 2. tura kalır diye biliyorum.

Burada yaptıkları bir ekosistemi yok etmek, acısını yıllar içinde hepimiz çekeriz.
Evet çekiyoruz zaten Bursanın Mudanya ilçesinde zeytin ağaçları kesildi kesildi yerlerine apartmanlar yapıldı geçen sene büyük bir sel olmuştu tüm haberlerde çıkmıştı hatta sele sebep muhtemelen toprağın yerini beton binaların yer alması diye ilçe halkı tarafından çok söylendi ama hâlâ binalar yapılır

X