Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Evet senden normaller cicim
Birde inanır misin senden daha bilgilileri bu topluma faydalıları var içlerinde.. kv evinden bi çik da hayat nasil zorluklari nedir bi ögren tabi kocan izin verirse..
Sen normal gözüyle bilgili diye bakarsan ayrıca topluma zararları değil de faydaları olduğunu dusunursen sen daha çok

Sen normal gözüyle bilgili diye bakarsan ayrıca topluma zararları değil de faydaları olduğunu dusunursen sen daha çok
Evet normal bakiyorum bunu da sana soracak degilim
Bi evladim var çünkü ilerde kimsenin evladının dışlanmasını ötekileştirilmesini en vahşisi haketmedigi halde öldürülmesini, yakılmasını istemem
Haketmedigi halde evleri işaretlenen otele kitlenip diri diri yakılan ötekileştirilen kesimden geliyorum.. meydanlarda asılan seyit rıza nın torunuyum insanlıgı onun kanindan alıyorum..
Sana soracak degilim.. ve inanir mısin sizin kadar magdur diye gezmedik ortalarda

Canım millet o kadar ahlaksız olmuş ki sokakta sağda solda hiç farketmiyo
Konuyu farklı bir yere çekerek soru soracağım.

Ülkede kadınların güvenliği yok.Mülteci akınından sonra istismar,tecavüz,toplum ahlakı ve huzuru iyice bozuldu.Hani o ahlak ahlak dediğiniz içi boşaltılmış kavram var ya o.

Ben ülkemde, şehrimde özgürce yürüyemiyorum.Bakışlar bile çok çirkin oluyor.Mültecilerden önce ahlaksızlık yoktu demiyorum. Ama anne misiniz bilmiyorum ben anne değilim içgüdülerimle empati kuruyorum. Mülteci ya da değil kadınların özgürsüzleştirilmesi,şiddet ve istismar davalarında iyi hal indirimlerinin ve serbest bırakılmalarının olduğu caydırıcı yasaların olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Belki bir anne ama her şeyden önce kadın olarak???

Lut kavmi gibi helak olur ozaman cehennem ateşi daha sıcak evladını düşünen bir anne ahiretini de düşünür

Fatih Erbakan bunun için mutabakat imzaladı

Kesinlikle ve kesinlikle çamur atmıyorum yine tekrarlıyorum kabul etmesen de yine tekrarlayacağım ve sabah uyandım ve İzmir çok pis kokuyordu sizin koku algınız farklı herhalde bilemiyorum
Benim burnuma da baZen böyle koku geliyor.. ama burnuma bok kaçmış heralde diyorum öyle değilmiymiş

Lut kavmi gibi helak olur ozaman cehennem ateşi daha sıcak evladını düşünen bir anne ahiretini de düşünür
Çok şukur allah in bilecegi işe karısıp allah a şirk te koşmadım..
onlar mi yoksa el kadar bebeblere cinsel istirmarda bulunanlar mı helak olur onu Allah bilir

Karşı çıkılabilir ya da savunulabilir bir durum değildir. Üzerine konuşulamaz. Selena senin kadın olmanın nesine karşı çıkayım ya da nesini savunayım? Kadınsın işte. Bunun nesini tartışayım. Bu ülke artık 2023 yılına gelsin lütfen. Gençler bari yapmasın bunu.

İran'da da sokak kameraları başı açık kadın tespiti için devreye girmiş. Markette 2 kadının başına başörtüleri yok diye yoğurt dökerek tartaklıyorlar.

İran'da da sokak kameraları başı açık kadın tespiti için devreye girmiş. Markette 2 kadının başına başörtüleri yok diye yoğurt dökerek tartaklıyorlar.
Bir amca, birkaç yıl önce sokakta beni bastonuyla dürtmüştü. Camiden çıkan cemaatten. Bastonun yere temas eden ucuyla beni dürtüp başını ört, demişti. Gerçekten bu davranışının sonuç getireceğine inanıyor muydu, anlamak mümkün değil.

Hmm anladim senin bu erdogan sevgin zamaninda babanın yaptıgi dayatmaya olan isyanın
Bu yaptıgını icten içe babana karşi zaferin olarak düsünuyor olabilirsin, emin olmamakla birlikte sadece sahsi fikrim.. yasaklananın tatlılıgı
O halde ne diyoruz çocuklarımızi kendi gittigimiz yolda gitmeye zorlamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…