Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
LGBT yide savunuyor sunuz ayıp be bari konuşmayın
Selena kocanla ilişki yaşamana karışmamızı ister miydin? Adamın koynuna girip hamile kalmışsın diye ayıplanmak ister miydin? Ben sana kocanı yasaklasam gizli gizli buluşursun değil mi? Sana kime aşık olacağını ben söyleyebilir miyim? Duygularını engellemem mümkün mü yasaklayarak?

Birileri de bunlara güvenilir, mikemmel ve alternatifi yok diyebiliyor. Tükürdüğünü yalamak en büyük erdemi bunların, dahası da yok.
Vallahi ben mehmet şimşek in hamlesini merakindayım.. kendisi için söylenenleri unutacak mi bugün bakalim.. tabi demin ki videodan haberi varsa.. bu yuzden dedim zaten az onur varmi bakalim mehmet şimsek te onu da görecegiz.. siyasetin içinde dürustlük onur aramamak gerek gerçi

Selena kocanla ilişki yaşamana karışmamızı ister miydin? Adamın koynuna girip hamile kalmışsın diye ayıplanmak ister miydin? Ben sana kocanı yasaklasam gizli gizli buluşursun değil mi? Sana kime aşık olacağını ben söyleyebilir miyim? Duygularını engellemem mümkün mü yasaklayarak?
Sence yasaklamayarak daha kötü örnek olmuyor mu çocuklara en az karşısında dur ama ben saygı duyuyorum diyorsanız bunun devamı gelir

Anlatma kardeş LGBT ye saygım yok aşırı da sinir olurum savunanlara
Ha tamam o dediginden
Bursa dayim burda çok var hiçbi zararlarını gormedim kendi hayatındalar.. özenenlerde kendine beyin nakli yaptirsın bi zahmet birde senin gibi özentilik olacagıni sananlar.. evinden markete zor giden insan dünya gezmiş bilgeligi taslıyor sagda solda

Çocuk istismarını normalleştirirp, önlerine yatanlardan, bir defadan bir şey olmaz diyenlerden bahsettiğinizin farkında mısınız. Hangisi daha kötü, bir de bu şekilde sistematik tecavüze uğrayanların bir kısmı yarının travmalı lgbt üyeleri olacak onu biliyor musunuz
İkiside kötü zaten mutabakat imzalandi ya fatih Erbakan faiz konusu felan kadınlar için şartlarını söyledi ona göre cumhur ittifakına katıldı değişecek demekki her şey hayırlısıyla

Ha tamam o dediginden
Bursa dayim burda çok var hiçbi zararlarını gormedim kendi hayatındalar.. özenenlerde kendine beyin nakli yaptirsın bi zahmet birde senin gibi özentilik olacagıni sananlar.. evinden markete zor giden insan dünya gezmiş bilgeligi taslıyor sagda solda
Size her şey normal zaten nasıl bı mide varsa

Sence yasaklamayarak daha kötü örnek olmuyor mu çocuklara en az karşısında dur ama ben saygı duyuyorum diyorsanız bunun devamı gelir
Size kötü örnek olmamak için karşı cinsle evlenip sevgisiz ve sadakatsiz bir hayat mı ahlaklı? Sen bana bakarak hangi davranışımı örnek alırsın mesela? Saçım açık diye de kötü örnek olur muyum çocuklarına? Yasaklayarak engelleyemeyeceğin şeyler var. Çok mutlu bir ailen olduğunu söylüyorsun. Kocanı severken benimle evlenmek ister miydin? Bunu ciddi soruyorum. Böyle bir baskıya boyun eğer miydin?

Size kötü örnek olmamak için karşı cinsle evlenip sevgisiz ve sadakatsiz bir hayat mı ahlaklı? Sen bana bakarak hangi davranışımı örnek alırsın mesela? Saçım açık diye de kötü örnek olur muyum çocuklarına? Yasaklayarak engelleyemeyeceğin şeyler var. Çok mutlu bir ailen olduğunu söylüyorsun. Kocanı severken benimle evlenmek ister miydin? Bunu ciddi soruyorum. Böyle bir baskıya boyun eğer miydin?
Çocuklar için diyorum senin için benim için değil gelecek çocukların sonuçta ama neyle gezersen öyle olursun ayrıca karşısında duzmazsan bu böyle devam eder kimse toparlayamaz ben şahsen etrafımda böyle şeyler görmeyi istemiyorum

Çocuklar için diyorum senin için benim için değil gelecek çocukların sonuçta ama neyle gezersen öyle olursun ayrıca karşısında duzmazsan bu böyle devam eder kimse toparlayamaz ben şahsen etrafımda böyle şeyler görmeyi istemiyorum
Özel hayat etrafında yaşanmaz zaten korkma. Kimse kimsenin yatak odasını görmez. Ve hayat, senin görmek istemediğin çok şeyle dolu. Metin ol.

Yoksa sende mi lgbtli sin savunduğuna göre sende de var
Bunu bekliyordum tipik yobaz kafası
Lgbt yi savunana escinsel yaftasi yapiştirmak..
Sadece insan oldugum ve sadece kendimin degil tüm insan ve ırkların insan haklarina saygi duydugum için savunamam dimi iftiracı seni..
Nedense sizin icinizde daha cok var kotüledigi hayatları gizlice yaşamak istemek ozenmek degil mi..
Önden tu kaka yapıp gizliden o lgbtli slm verse peşinden salya ile gidecek cok erkek asil sizin zihniyettekiler de oluyor ama

Bunu bekliyordum tipik yobaz kafası
Lgbt yi savunana escinsel yaftasi yapiştirmak..
Sadece insan oldugum ve sadece kendimin degil tüm insan ve ırkların insan haklarina saygi duydugum için savunamam dimi iftiracı seni..
Nedense sizin icinizde daha cok var kotüledigi hayatları gizlice yaşamak ozenmek degil mi..
Önden tu kaka yapıp gizliden o lgbtli slm verse peşinden salya ile gidecek cok erkek asil sizin zihniyettekiler de oluyor ama
İyyyy igrencsiniz size çok üzülüyorum:KK43:((

İyyyy igrencsiniz size çok üzülüyorum:KK43:((
İgrenc olan iftiracı sensin.. daha fazla muhattap olma benle..
Guzellikle konuşup laf anlatmaya çalışılacak zihniyette olmadigin, anladıgın dil bu oldugu için..
İnsan gibi benle muhattap olma diye yazdım sana ama sen iftira atip çirkinleştin..
Ve ayrıca acınacak halde olan senin zihniyetin..
Biri lgbt li birini savundu diye hemen sende o lgbt lilerdensin yaftasi yapiştır hemen
He öyleyim insan olmamaktan evladır

X