Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Amma zorluyorsunuz kendinizi çamur atmak için.İki gün zor dayanmış.
Kesinlikle ve kesinlikle çamur atmıyorum yine tekrarlıyorum kabul etmesen de yine tekrarlayacağım ve sabah uyandım ve İzmir çok pis kokuyordu sizin koku algınız farklı herhalde bilemiyorum

Amma zorluyorsunuz kendinizi çamur atmak için.İki gün zor dayanmış.
İzmir'in başka semtlerine falan bir şey diyemem ama benim kaldığım yerde gerçekten çok pis kokuyordu sabah uyandığımızda bunu bir ben değil oraya gittiğimiz arkadaşlarımız da söyledi,

Ben le kendini karıştırma demek ki sen tuvaletlerde uyuyorsun gittiğin yerlerde benim tuvalette uyumama gerek yok neden kabul etmiyorsunuz bunu bir tek ben demiyorum ki İzmir'e giden herkes söylüyor
Doğma büyüme 35 senedir izmirliyim
Ben küçükken bir dönem olmuştu denizden geliyordu koku
Yıllardır yok
Boşa karalama yapmayın, çiçek gibi İzmir

Doğma büyüme 35 senedir izmirliyim
Ben küçükken bir dönem olmuştu denizden geliyordu koku
Yıllardır yok
Boşa karalama yapmayın, çiçek gibi İzmir
Demek ki biz o koktuğu dönemde gelmişiz İzmir'e gezmeye ben başka semtleri için bir şey demiyorum ama İzmir Konak gerçekten de çok kötüydü ben mi öyle hissettim diye Google'a yazdım Google'da da yazıyor yani bunu fark eden bir tek ben değilmişim

Dediklerimden yine kendinizce mana çıkarmışsınız. At gözlüğü demedim,iki mesajda da at gözlüğüne değinen sizsiniz. Bir taraf yada parti seçmenizden de bahsetmedim. Sadece ikisi de kötü diyorsanız madem, sayfalarca birini kötüleyip diğerine gelince onun da kötü tarafları var deyince samimi olmadığınızı söyledim.
Kimse sizin tarafınızı sorgulamıyor.
Dediğim sözde yine devam ediyorum madem genç enerjik yeni biri olsaydı iyiydi. Madem ikisi de kötü al birini vur diğerine diyorsunuz. Hükümetin kötüleri neler

Paylaştığı görsele çok şaşırmıştım.ingilizcem olmadığı için arkadaşın çevirisine güvendim.gercekten çok üzücü neden böyle birşey yaptı ki?
Büyük ihtimalle her yerde paylaşılan bir şeyi sorgulamadan gerçek mi değil mi diye bakmadan paylaşmış. Bilinçli yaptığını düşünmek istemiyorum

Peki bahceli nin bakışı " boşver bunları yeğenim gel çaya püskevit banalım" der gibi bakıyor.. yada " makarnanin faydaları" diye düsünüyor içinden.
Bana daha çok 'bunu yiyecek adam çıkar mı, yine rezil olduk senaryoyu bari düzgün yazaydılar' bakışı gibi geldi.

Ülkede buna inanacak insan olduğuna inanıyor olmaları çok acı verici

ZemheriPoyraz baban nasıl? Hastanede misiniz hâlâ?
Çok şükür salı günü çıktık hastaneden, 23 gün sonunda. Şimdi evde işkence etmeye devam ediyor fiziksel sağlığı yerine geldi şükürler olsun ama alzaimer canımızı okuyor şu an.

Paylaştığı görsele çok şaşırmıştım.ingilizcem olmadığı için arkadaşın çevirisine güvendim.gercekten çok üzücü neden böyle birşey yaptı ki?
Oy verir mi vermez mi bilmem ama kırpma, montaj videolar ya da asılsız haberlerle malum kitleyi yönlendirme çabasında. Hoş değil. Fark etmeden yaptığını düşünmüyorum.

Niloyacım diyorum ki fikrimi değiştirmek için uğraşma bana mevcut hükümet ile ilgili ülkenin gelişmiş ilerlemiş ve gerçekten de tüm
Halkın memnun olduğu bir detay ver. Bir hizmet ver. Ben vereyim bak objektif bir şekilde ilk doğumumu param yok diye zeynep Kamil de yapma istedim. Olabilecek en özel ve en güzel doğumu yaptım başlangıçtan sona kadar. Eğitimlerine hemşirelerine ebelerine minnettarım. Bana doğum yaptıran tüm doktorlar stajyerdi. Bebek gibi baktılar koç Hacettepe cerrrahpaşa mezunlarıydı. Benimle sohbetler edip yumuşattılar. Orda kadrolu prof geliyordu azar üstüne azar bu tertemiz çocuklara bana sancını az çek nefesini bana üfleme deyip bağırıyordu. Umurumda olmamıştı çünkü gelip 5 dk bakıp gidiyordu. 4 gün kaldım hastanede. Buna güvenip ikinci çocuğum için de ordan muayene aldım sağlık güvencem olduğu halde özelde beş para vermeden muayene de olabiliyorum doğum da yapabiliyordum. Ne olmuştu biliyor musun o mis gibi çocukların yerini adını bile zır söylediğim merdivenaltı üniversite mezunu stajyerler almıştı. 8 aylık çocuğumu gelişmiyor diye tüm gün bekletip 4 ayrı aynı nitelikte doktor gelip baktıktan sonra almak zorundayız dediler. Ben de eski doktorumu aradım gittim ve bebeğimde hiçbirlerim olmadığını söylediler. Özelde doğumumu yaptım hiçbir kaybım olmadı ama bu benim maddi anlamda şansımdı. Şansı olmayan napacaktı doktora güvenip bebeğini erkenden aldıracaktı. Peki niye böyle oldu çünkü doktorlarımıza bile hakaret etti o nöbet çıkışı bana uğrayan doktor nasılsın diyen doktor yurtdışında çünkü insani koşullarda çalışmadıkları için isyan ettiler ve mevcut hükümet Başkanı dinleyeceğine giderlerse gitsinler dedi. Gitti çok da mutlu ama biz???ben 3 yıl arayla yazdığım deneyimi paylaşıyorum ki elimde belge de bar. Siz de ne bar henüz iktidara gelmemiş biri hakkında. İddaaa. Çünkü önünüze gelene koşulsuz inanıyorsunuz ben sizi niye ikna edeyim ben haksızsam bir kanıt şunun diye bekledim tam tahmin ettiğim gibi. Üşengeç bir şekilde aynı şeyleri yazıp duracaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…