Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Niloya şu iki yorumun arasında 2 gün var.
Sen olsan ne düşünürdün?
Niye fikrim değişmiş olamaz mı 2 gün değil insanlar 10 dk içinde radikal kararlar alıyorlar bu üstelik seçim etrafta birçok haberler duyduğumuz ortamlar görüyoruz TV de sosyal medyada bir insanın kararı değişemez mi pess diyorum size ya😂😂😂

İstanbul'u gördük. Kılıçdaroğlu" Türkiye İzmir gibi yönetilecek" dedi.

İzmir'de lağım kokuyor, her yağmurda yüzme havuzuna dönüşüyor yollar. Heykel ve milyonluk konserler ile halkın ulaşım gibi, altyapı gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak yerine... Neyse daha yeni ban yedim .....
İzmir'de polis evinde kaldım iki gün zor dayandım kokudan

AKP ye oy veririm dedin ya, artık karalanmaya hazır ol. Çünkü karşıt görüşe saygıları yok. 😅
Yeter ki Erdoğan de.. Yazdığın cümleden imla hatası bulup oradan vururlar.
Geçen birisi arkasından kovalar gibi Erdoğan düşmancılığı yapıp harfleri birbirine geçirip yazmıştı. Ama onun mesajlarına beğeni yağmuru geldi. Neden ? Çünkü Erdoğan'a oy vermiyor 😅
Aynen öyle olmuş

Bana gelmiş diyor ki 2 günde karar değiştirmişsin yahu Millet İttifakı yarın öbür gün hesabıma uyan bir şey söyler karar değiştiririm bu kadar zor değil yahu 😂😂gündüz eşimle kavga edip boşanalım deyip ertesi gecesine eşimle sevişmiş insanım 😂seçimde mi oyumu değiştirmeyeceğim eşim bir İzmir bombası getirir affederim bir kurabiyeye bakıyor yani 😂😂çok da şaaaağğğppmayın yani

Bana gelmiş diyor ki 2 günde karar değiştirmişsin yahu Millet İttifakı yarın öbür gün hesabıma uyan bir şey söyler karar değiştiririm bu kadar zor değil yahu 😂😂gündüz eşimle kavga edip boşanalım deyip ertesi gecesine eşimle sevişmiş insanım 😂seçimde mi oyumu değiştirmeyeceğim eşim bir İzmir bombası getirir affederim bir kurabiyeye bakıyor yani 😂😂çok da şaaaağğğppmayın yani
Siyasette herkes kendine haklı yapacak bişey yok. Saygı önemli.. Daha da yazmıycam ben bu konuya. Zamanımı çalıyor..
KK ya bir taktım mı takıyorum, ama gelmedimmi de aylarca hatta senelerce gelmediğim oluyor :)
Kk ya takmak diyince yanlış anlaşılmasın, Kadınlar Kulübü demek istedim 🤣

Bahar geldi çiçek kokularını içime çekmem lazım.. Kavanoza doldurup saklamakla olmuyor Niloya :))

Siyasi görüşü baştan sona değişen çok insan tanıdım.
2 gün arayla sağdan sola soldan sağa bir fikir değişimi yok yorumlarınızda.
O zamandan beri süregelen çelişki var.Bunu düşünen tek üye de değilim. Ben aa fikri değişiyor,değişmiş demem sizin için.Siz hala aynısınız çünkü.

"Olamaz mı fikirlere açık olun,akpli değilim hep karşıtı oldum,tabiki iktidarı destekliyorum" minvalinde tekrara düşen zıt ifadeler var. Seçim konusunun en başında farklı görüş olup şu an bambaşka fikriniz de olabilirdi. Ama sizinki öyle bir şey değil.

İzmir bombası ile çok ilintili değil,konuya pek uyumlu bir örnek olmadı ama...

Aa bak 8 dk sonra karar değiştirdim 2 gün değil 8 dk hesabıma da uysa Millet İttifakına benden oy çıkmaz :KK70:

Siyasette herkes kendine haklı yapacak bişey yok. Saygı önemli.. Daha da yazmıycam ben bu konuya. Zamanımı çalıyor..
KK ya bir taktım mı takıyorum, ama gelmedimmi de aylarca hatta senelerce gelmediğim oluyor :)
Kk ya takmak diyince yanlış anlaşılmasın, Kadınlar Kulübü demek istedim 🤣

Bahar geldi çiçek kokularını içime çekmem lazım.. Kavanoza doldurup saklamakla olmuyor Niloya :))
Hep siyaset konuşmayacağım diyorum yine içinde buluyorum kendimi ama nefret ediyorum siyasetten tiksindim artık ne halleri varsa görsünler

Görüşmek üzere sağlıcakla kalın 🥰ben de bir daha buraya yazmayı düşünmüyorum muhalefet olan olmazsa daha rahat ederler belki :KK70:

Hep siyaset konuşmayacağım diyorum yine içinde buluyorum kendimi ama nefret ediyorum siyasetten tiksindim artık ne halleri varsa görsünler

Görüşmek üzere sağlıcakla kalın 🥰ben de bir daha buraya yazmayı düşünmüyorum muhalefet olan olmazsa daha rahat ederler belki :KK70:
Başka konularda karşılaşırız belki Elveda 🌹

Ya size pesss diyorum bir insan düşünüp karar değiştiremez mi komik olmayın neyse umarım siz karar değiştirmezsiniz 😂😂😂😂😂😂
Kararsız kişiliğim vardır evet. Elli kere bu mu yok yaa bu şeklinde darlarım yanımdakini.
Siyasi görüş benim için (çoğumuz gibi)vatan,bayrak, gelecek,refah temellerinde olduğu için değişmedi,değişmez. Temellerimde,beklentilerim de. Müsterih olun.🙏

Kararsız kişiliğim vardır evet. Elli kere bu mu yok yaa bu şeklinde darlarım yanımdakini.
Siyasi görüş benim için (çoğumuz gibi)vatan,bayrak, gelecek,refah temellerinde olduğu için değişmedi,değişmez. Temellerimde,beklentilerim de. Müsterih olun.🙏
Vatan bayrak gelecek bunlar bizim için de önemli ama siyaset oynak bir konu olunca oynuyoruz işte sağlıcakla hoşçakalın daha da yazmak istemiyorum oy kullanmama konusunda da sabit fikirdeyim bunu ekran görüntüsü alın lütfen olur da karar değiştirirsem şrankkk diye yapıştırırsınız 😂çünkü sizin için bir zevk 😂kabulümdür yapabilirsiniz 🎉🎉

Vatan bayrak gelecek bunlar bizim için de önemli ama siyaset oynak bir konu olunca oynuyoruz işte sağlıcakla hoşçakalın daha da yazmak istemiyorum oy kullanmama konusunda da sabit fikirdeyim bunu ekran görüntüsü alın lütfen olur da karar değiştirirsem şrankkk diye yapıştırırsınız 😂çünkü sizin için bir zevk 😂kabulümdür yapabilirsiniz 🎉🎉
Fikrinde herkes hür. Şrannk diye değil şlaap diye de önünüze koysam size etkisi yok.Kaç üye yazmış bunu size bu da sizin için bir zevkse demek😅 hoşçakalınnnn

Amma zorluyorsunuz kendinizi çamur atmak için.İki gün zor dayanmış🤣🤣.
Hayır zorlamıyorum gerçekten de öyleydi ve hatta hiçbir yerde yorum okumamıştım bunu benim 10 yaşındaki oğlum bile söylemişti o zaman sabah uykudan kalktığımızda her yer çok pis kokuyordu neden zoruna gitti ki anlamadım o Yaz neredeyse iki günde bir şehir gezdik polis evlerinde otellerde kaldık �zmir'e geldiğimizde sabah olunca pis bir kokuyla uyandık

X