Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
AKP- HDP görüşmesi normalken neden CHP-HDP görüşünce CHP sırtını HDP ye dayamış oluyor onu anlatırmısınız
Siz anlamıyorsunuz cidden anlamıyorsunuz bütün gece nerdeyse alıntı yaptik karsilikli halen bana Akp örneğini veriyorsunuz
Akp de chp de hdp=pkk olduğu için bana normal değil halen neyin dayatması Akp Akp sürekli örnekler bir şeyler benn ikisi içinde dedim düşüncemi
Daha neyin ısrarı sanki ben akp için normal dedim yada akp yi destek bir şey yazdım ikiside bir ama biri pkk ve hdp birliğini gözümüze sokuyor diyorum anlamıyorsunuz

Teşekkür ederim size karşı bir şey değil canım denmesini çok samimiyetsiz buluyorum o yüzden sevmiyorum. İyi geceler :) Ben gerilmem her zaman tartışmaya açığım yeter ki karşımda sinirleri sağlam ve hakaret etmeyen biri olsun

Son düzenleme:
Ben sizin gibi düşünmüyorum HDP=PKK değil... Eğer öyleyse neden meclisteler, onları meclise ben sokmadım kimin soktuğunu herkes biliyor ama işlerine gelmiyor. Ben her kesimin mecliste olmasından yanayım mesela eşcinseller de mecliste olmalı haklarını savunmalılar.

Çalıssaydın giderdin bence!!

Ben sizin gibi düşünmüyorum HDP=PKK değil... Eğer öyleyse neden meclisteler
Bak doğru dedin mecliste olmamalilar yukarda yazdik cahiller zorlama dayatma ve iş birliği yapılan partiler sayesinde meclisteler keşke olmasalar

Ve bana gör hdp= pkk pek çok milletvekilinin dağda fotoları var yardım yataklik yaptıkları gerçek ve milletvekillikleri dokunulmazlıkları iptal olmuş kişiler var ve milletvekillerinin sayın öcalan ve kandildeki militanlar diye miting konuşmaları var pkk bayrağı yada renkleroyle boy boy resimleri yine doğudaki masum halka konuşmalari var doldurmaları var
Hadi bunada kırpma montaj den

HDP yasal bir parti. Varsa bir sıkıntı CHP'ye sormayın. Terörle mücadelede marka olmuş bir bakan var orada.

Hdp pkk değilse bu konuşma ne peki ve bunun gibi dünya video var

HDP= Pkk
ama her hdpye oy vereni terörist ilan edemezsiniz. Onların da bir oy kitlesi var ve İstanbul seçimlerinin kaderini belirlediler. Yani vatandaşı ayrıştırarak kimse bir yere varamaz.

Montaj olanlarda var olmayanlar da var. PKK dediğimiz suç örgütü sadece Kürtlerden, HDP lilerden oluşmuyor. Tüm partilerden PKK lılar var, Ak partiden de, CHP den de, Mhp den de...Kürt olan PKK lı da var, Türk olan da var...PKK nın ideolojisine inanmış bir sürü insan var. Hepsini görmezden gelip sadece HDP=PKK diyemeyiz.... Bu arada bahsettiğim kişiler parti yetkilileri değil halktan bahsediyorum. Yanlış anlaşılmasın

HDP= Pkk
ama her hdpye oy vereni terörist ilan edemezsiniz. Onların da bir oy kitlesi var ve İstanbul seçimlerinin kaderini belirlediler. Yani vatandaşı ayrıştırarak kimse bir yere varamaz.
Ben yukardada yazdım oy veren halkla ilgili durumu ve öyle bir şeyde demiyorum diyemem mevzuyu farklı yete cekmeyin

Olsun kız fena mı havalanırız efil efil,kuş gibi de hafifleriz valla
Amazon kadını

Bu gidişle kadın hak ve özgürlükleri derken biz kadınlar Amazon’a gideceğiz başka çare yok, erkekler burada siyaset mi yapacak birbirini iktidar muhalefet seçip kendi kendilerine oynasınlar :))

Silahların susmasını istiyorlar, barış yapılsın, dağa çıkanlar dağdan insin istiyorlar. Özerklik istiyorlar ama yerel özerklik, siyasi özerklik değil. Geçenlerde buraya atmıştım linkini bahsettikleri Yerel Özerklik şartlarını Türkiye zaten yıllar önce kabul etmiş. Sadece imzalamakla kalmışız ama uygulanmamış. Belki uygulansaydı bu kadar şehit vermezdik Bu arada Yerel Özerklik maddelerini okudum ama pek bir şey anlamadım. Bir sürü madde var ve çok karışık geldi bana

Size teşekkür ediyorum farklı görüşte olabiliriz saat kaç olmuş sayfalardır yazıyoruz
Ne atar ne sert söz ne hakaret ne başka birşey olmadı üslup bile karşılıklı bozulmadı karşılıklı sakınce yazıştık arada bir şeyler olsada saygı bozulmadı
Herkes aynı görüşte olmayabilir bunu saygı duymak çok güzel ve sizde bende bunu bozmadan bu saati yaptık
Teşekkür ederim iyi geceler

Ben çok keyif aldım dediğiniz gibi üslup, saygı çok önemli. Bende size teşekkür ediyorum

Hem video attım hem yazdım yukardan okuyup gelin lütfen
Videolar konusunda bazıları gerçekten kes-yapıştırla yapılmış, Kılıçdaroğlunun konuşmasına da yapıyorlar, Tayyip Erdoğanın Videosuna da. O yüzden kırpılmamış orijinal hallerini bulup izlemek çok daha sağlıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…