Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Evet kolay değil zaten yavaş yavaş oluyor, zorla tesettüre giren, namaz kılmıyor diye dayak yiyen, hakaret gören vs vs. Birden olmuyor, bir yerden sonra kopuyor. Ben yaşamadım böyle bir şey, ama yaşayanlar için üzülüyorum.
Ben de yaşamadım. Kimse beni zorlamadı. Hatta annem ben ibadet ediyorum diye ibadete başladı, hâlâ ediyor. Benim sorunum fazla sorgulamak oldu. Sorgulamalarım sonucu yanlış yolda olduğumu anladım. İnanmıyorum evet ama senin gibi, annem gibi inancıyla huzur bulan, kimseyi darlamayan insanlara hiç lafım yok. İnsanın anlam arayışını normal buluyorum. Bireyi huzura götüren her yol, iyidir.

Şehitlerimize " Kelle " denildiğinde de aynı hassasiyeti gösterdiniz mi acaba

Neden bana sürekli erdoğanın videolarını yazılarını atıyorsunuz ki ben zaten yazdım iki kişinin savaşı bu diye ve al birini vur ötekine dedim

Kelle meselesine gelince hiç merak etmeyin tepkimi gösterdim

O kelle dediginiz gencecik insanlar ve demirtaş çıkıcak yazık günah özgürlük hakkı diyen ne dediğini bilmeyenler o kelle dedikleri özgürce eşleriyle çocuklarıyla yasiyacaklaridi ama yok ettiler canları ahirette hesaplarını mevlam alsın

Ve ne kadar masumlastirdiniz herşeyi önce denmiş şundan denmiş
Masumlaştırmadım suçlamalarınızın muhatabı olan kişiler burada olmadığı için onlarla ilgili gerçekleri yazdım. Demirtaş ve Kavala neden hapiste diye size sordum ama cevap vermediniz. Bir de Kemal Kılıçdaroğlu Fetö yü çıkarıcam demiş onun videosunu da atarsanız sevinirim

Yazın googleye çıkıyor madem merak ettiniz KHK ilgili açıklamaları açık bilmiyor olmanız garibime gitti
Siz Fetö diyince haliyle Fetö anladım bende... Google a yazmama gerek yok konuşmalarını dinliyorum öyle kırpılmış hallerini değil ama.

KHK lı olup bir gece de işinden çıkartılıp mahkemede suçsuz oldukları anlaşılıp göreve iade edilmeyen insanlar var, savaşa hayır diyen barış akademisyenleri de KHK lı, Bank Asya dan kredi çekmiş yada hesap açmış, ETS turla seyahat etmiş KHK lılar da var. İşte bu insanlar mahkeme kararıyla suçsuz bulundular ama hala göreve iadeleri yapılmıyor. Kılıçdaroğlunun bahsettiği KHK lılar mahkemeyi kazanmış olanlar.

Masumlaştırmadım suçlamalarınızın muhatabı olan kişiler burada olmadığı için onlarla ilgili gerçekleri yazdım. Demirtaş ve Kavala neden hapiste diye size sordum ama cevap vermediniz. Bir de Kemal Kılıçdaroğlu Fetö yü çıkarıcam demiş onun videosunu da atarsanız sevinirim
Yukarda yazdım

khk ile ilgili açıklamalarını ve evet masumlastirdiniz ve halen devam ediyorsunuz

Ve o iki kişi hapiste kalmalı pkk bayrağı ile açıklama yapio demirtaş örgüt başı acik net bir şekilde bölücülük yapıyor ve siz nedense bunu görmüyorsunuz

Ha sizler doğrusunuz dimi

Ben de yaşamadım. Kimse beni zorlamadı. Hatta annem ben ibadet ediyorum diye ibadete başladı, hâlâ ediyor. Benim sorunum fazla sorgulamak oldu. Sorgulamalarım sonucu yanlış yolda olduğumu anladım. İnanmıyorum evet ama senin gibi, annem gibi inancıyla huzur bulan, kimseyi darlamayan insanlara hiç lafım yok. İnsanın anlam arayışını normal buluyorum. Bireyi huzura götüren her yol, iyidir.
Ben de çok fazla sorguluyorum, her şeyi sorguluyorum. Çok farklı sorular var zihnimde, cevaplayamıyorum, geçiştiriyorum ama, bilemiyorum. Evet inançlıyım, benim gibi olmayanları da asla darlamıyorum. Kim nasıl mutluysa öyle yaşasın, bana ne yarar veya zararı olabilir ki.

Fetö kim? Gülen mi? Nereye girmiş ki nereden çıkacakmış?

Siz Fetö diyince haliyle Fetö anladım bende... Google a yazmama gerek yok konuşmalarını dinliyorum öyle kırpılmış hallerini değil ama.

KHK lı olup bir gece de işinden çıkartılıp mahkemede suçsuz oldukları anlaşılıp göreve iade edilmeyen insanlar var, savaşa hayır diyen barış akademisyenleri de KHK lı, Bank Asya dan kredi çekmiş yada hesap açmış, ETS turla seyahat etmiş KHK lılar da var. İşte bu insanlar mahkeme kararıyla suçsuz bulundular ama hala göreve iadeleri yapılmıyor. Kılıçdaroğlunun bahsettiği KHK lılar mahkemeyi kazanmış olanlar.
Kırpılmış montaj trol 🤣 hep aynı şey kırpilsa ne olucak ki ne kadar kırparsan kırp zihniyetleri o bunu kırpamazsın iste

Ama sizlerin ki çok doğru dosdoğru orijinal 👏

Ben de çok fazla sorguluyorum, her şeyi sorguluyorum. Çok farklı sorular var zihnimde, cevaplayamıyorum, geçiştiriyorum ama, bilemiyorum. Evet inançlıyım, benim gibi olmayanları da asla darlamıyorum. Kim nasıl mutluysa öyle yaşasın, bana ne yarar veya zararı olabilir ki.
Senin yaşındayken çok inançlıydım. Sen yüzünü kapatacak kadar uç bir yerden çıkmışsın yola. Sorgulamayı bırakma. Benim olduğum yer bana güzel; sen de buraya gel, diyemem. Sorgulamanın sonucu seni kendi doğruna götürür. Önemli olan kendi doğrunda yaşaman.

Klavye hatası olmuş ne demek istediğim gayet açık bir harfe takılmaya gerek yok

Feto fetocu feto terör örgütü ...klavye ah klavye

Yukarda yazdım

khk ile ilgili açıklamalarını ve evet masumlastirdiniz ve halen devam ediyorsunuz

Ve o iki kişi hapiste kalmalı pkk bayrağı ile açıklama yapio demirtaş örgüt başı acik net bir şekilde bölücülük yapıyor ve siz nedense bunu görmüyorsunuz

Ha sizler doğrusunuz dimi
Peki madem öyle neden her Kürt bayrağı açanı hapse atmıyorlar, neden polis onlara müdahale etmiyor. İBB de terörist kaynıyormuş neden tutuklanmıyorlar, Osman Kavala neden hapiste? Doğruyum demiyorum bunlara cevabınız ne onu merak ediyorum.

Canım demezseniz sevinirim.
Hahahahaha 🤣🤣

Peki canım dermişim 🤣🤣

Kızmayın canım deyince canım olmuyorsunuz bazen lafin gelişi denir.kelimeler öyle gider

Sildim düzelttim hanı denir ya hadi be canım gibi gibi öyle sayın artık

Siyâset adami gerer azıcık yumusatmakta lazım Dimi ama 😇😇

Neyse malum Ramazan ayı sahur ibadet vb..iyi geceler 😊😆

X