Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
işte farkımız burada siz öldürülen askerle gürür duyarken ,biz neden öldürülyor askelerimiz diye sorguluyoruz.mesela erdoğanın oğulları,askerlikten kaçmak için çürük raporu alırken,neden garibanın çocuğu şehit oluyor diyoruz.
Öldürülen askerler gurur duymak mi pardon kim gurur duyuyor acaba bu çok çirkin bir şey

Burda acaba ben ne yazıyorum bir şehit bile olmasin çabasındayım ne gururu ya hayret cidden hayret

Evet fakirin evladı şehit oluyor ve bu terör 40 yıldan fazla var yeni değil bu kırk yıl boyunca bir dünya hükümet geldi geçti hangi zenginin iş adamının milletvekilinin hanı başbakanın oğlu askere gitti şehit oldu erdoğan da o digeride hangi hdp li oğlu kızı dağda olan masum ve fakirlere oldu
Benim.yazdiklarimi okumadiniz galiba okuduysanız tam tersi anlamışın yada hiç anlamsmaisin gurur duymak nedir ya nedir çok ilginç
Sadece şehit oldular sırf koltuk kavgası yapanlar yüzünden ve kardeşi kardeşe vurduydular hesap kitap yurt dışı destekçileri yüzünden bi halkı bıraksalar herkes gayet güzel geçinecek ama baştaki kiskirticilar düşman etti herkesi birbirine

Ayrıca ekleyim öldürülen asker tabiri bile kötü asker ölmez şehit olur

Birilerinin toprak sevdası koltuk sevdası yüzünden

Işte masum insanlar ve çoğu bilmiyor bile onların bu cahilliklerine kullanıyorlar aynen akp ye neden oy deyince ilahlastiriyorlar ya yada chp ye oy deyince Atatürkçü deniyor ya

Herk kesimde cahil çok bilinçsiz oylar yazık olan oylar
Evet aynen öyle, birine oy vermen o psrtiden olduğun anlamına gelmez bence, ülkenin iyiliğini düşündüğü için de verebilir yani. Açık olayım bu konuda, ben sırf iktidari eleştirdiğim için dini anlamda bile aforoz edilecek noktaya getirildim. Bu cehaletle baş edemem ben, o yüzden kimseye artık açıklama yapmıyorum bu konuda. Kimi sevip sevmediğimi de burda kimse pek bilmez, söylediklerim dışında. Üzerine alınman için söylemiyorum senden yana bir eleştiri almadım bu konuda hiç, ama 1 ay önce falandı, profilimde bir arkadaş son paylaşımlarım yüzünden beni pkkci olmakla itham etti, kendisini Allaha havale ediyorum. Sadece gözardı ettim, burda kimseye laf anlatmakla uğraşmayacam artık, kim hakkımda ne düşünüyorsa düşünsün. İstiyorlarsa din düşmanı desinler Rabbim görüyor gerçekleri. Tek bir gerçek var ki bu platform beni çok yordu.

@tek_yol_islam63 on Instagram: "#uyan artık ey müslüman uyan#"

Bir yerleri izlemeye gerek yok kendi ağızlarından dedikleri laflar sözler bunun kanalla yada site adı önemli değil önemli olan bunları dediler mi evet dediler diyorlar mi diyorlar ...kimse kimsenin beynini yıkamıyor zehirlemiyor
Buyurun bunun gibi dünya video var ha şimdi buna trol dersiniz 🤣🤣

Bu videoları biliyorum defalarca izledim. Başörtü konusunda o günün şartlarına göre konuşmuş o zaman mevzuat öyleydi devlet daireleri, üniversitelerde yasaktı. Şimdi yasak kalktı artık her yerde başörtüsü serbest. Madem bu kadar gerilere gidiyoruz şuan iktidardakilerin Fetö ile muhabbetleri belli. Kandırıldım demek onları affetmenize yetmiş anladığım kadarıyla. Demirtaşın, Kavalanın hapiste olması şuan hukuka aykırı zaten haklarında kesinleşmiş bir ceza olmamasına rağmen keyfi olarak hapisteler. Aponun heykelini dikme meselesi çözüm sürecinde söylenmiş gerçekten öyle bir amacı olmadığını da açıklamış Demirtaş, hatta yanlış ifade ettim demiş.... Bu arada bütün terör örgütlerine karşıyım, PKK, FETÖ, HİZBULLAH....Bir de hatırlatayım belki gözünüzden kaçmıştır Hüda-Par Hizbullahın ta kendisidir.

Demi bizim aklimiz yok bi siz görüyorsunuz doğru haberleri doğruları
Yazdığım hersey haberleden değil kendi ağızlarından çıkan şeyler sözler

Hadi bizi kandırıyorlar peki sizin izlediğiniz okuduğunuz şeyler çok mu doğru çok mu mantıklı

Kılıctarğlu demirtaş çıkıcak dedi dimi yazık günah dedi mi dedi
Feto ve kavala cikicak dedi dimi

Pkk ile birlik oldumu oldu

Özerkli dedi mi dedi

Bez parçası dedi mi dedi

Ve chp nin bir numaralı canan pkk destekçisi mi yada diğer milletvekilleri

Ha nedense biz yalan haber dinliyoruz siz doğru ve sizler zaten hep doğrusunuz nedense keşke boyke dmeknyerine evet ülke için şunu şunu yapicak evet bunları dedi bunlar doğru değil ülke adına ama ülkenin iyiliği güzelliği kalkınması için de şunları yapicak deseydiniz

Ve chp Atatürkün partisi falan değil buda diğer gerçek

Dediğim gibi bi sizler doğrusunuz 🤣

Ekleme yapayım.. yoruldunsa okuma yada hem yorulup hemde yazmışın keşke eziklemek yerine başka şeyler yazsaydın

Neyse 😊😊😄😄
Şu yazdıklarınızın bir tanesini bile kesintisiz videolarla destekleyin görmek istiyorum . Bir tanesini bile. Daha KK geçen akşam -zahmet edip izleseydiniz keşke ama reisiniz izlemeyin diye kendini koydu başka kanallara-Tv de bas bas konuştu terörü biz bitireceğiz. Yıllardır bizi terörle bağdaştırıyorlar bir tane elele kolkola fotoğrafımız yok. Şehit verdik Rusya ya gitti Putin benim cumhurbaşkanımı kapıda bekletirken dünyaya izletti diye. Trump benle uğraşma mal beyanını açıklarım dedi açıklamazsan namertsin dedi mi trumpa reisiniz. Demedi diyemedi. Bunla Kk nın açıklamaları. Ve ben her mecrada Erdoğan’la yüzleşirim diyor. Erdoğan bunu bir kere dedi mi. Demedi. Nedenini hiç düşündünüz mü? Düşünmediniz istemediniz. Gerek görmediniz. Armut piş ağzıma düş. Kk dedi Chp PKK lı. Tu kaka. Pensilvanya’ya laf ettirmeyen insanlar bizi fetöcü yaptılar ya bak Allah’ın işine. Bazı değerler - asker gibi örneğin- gerçekçi olmalı. Boy boy fotoğrafı olana değil reisinizin ve trollerin kesip biçtiği videolara göre karar vermişsiniz. Evet evet kopyala yapıştır sen uğraşma 😄 bu arada Chp nin de artık yukarıda ettiğiniz iftiralar için koca bir avukat ordusu çalışmaya başladı. Reisinizden eksik kalmıyorlar dava açma konusunda bilginiz olsun. Yani demedikleri beyanları demiş gibi bilgi veriyorsunuz ya açıklamalarınızda haber vereyim dedim.

@tek_yol_islam63 on Instagram: "#uyan artık ey müslüman uyan#"

Bir yerleri izlemeye gerek yok kendi ağızlarından dedikleri laflar sözler bunun kanalla yada site adı önemli değil önemli olan bunları dediler mi evet dediler diyorlar mi diyorlar ...kimse kimsenin beynini yıkamıyor zehirlemiyor
Buyurun bunun gibi dünya video var ha şimdi buna trol dersiniz 🤣🤣

Fetö yü çıkaracağıyla ilgili videoyu merak ettim onu da atar mısınız, Fetöyü nereden çıkaracak onu da anlamadım, ABD de değil mi kendisi

ben sırf iktidari eleştirdiğim için dini anlamda bile aforoz edilecek noktaya getirildim.
Eski bir Müslüman olarak net biliyorum, İslamiyet'te aforoz yok. Hatta benim gibi umutsuz bir vakadan bile ölürken iman eder diye umut kesmez Müslümanlar. Kimse seni aforoz edemez merak etme. (Benden umut kessinler ama, geçtim o yoldan ben 🤗)

Eski bir Müslüman olarak net biliyorum, İslamiyet'te aforoz yok. Hatta benim gibi umutsuz bir vakadan bile ölürken iman eder diye umut kesmez Müslümanlar. Kimse seni aforoz edemez merak etme. (Benden umut kessinler ama, geçtim o yoldan ben 🤗)
Biliyorum tekfir diyecektim bilmeyen olur diye demedim, kullanırım bazen aforoz kelimesini şakasına :) tekfir ediyorlar yani diyecektim. Sen kafirsin, dinsizsin deme noktasına getirdiler isi, ben acıyorum sadece, ne diyim bilemedim.

Hatta bunlar adamı dinsiz eder diyorum bazen, böyle insanlar yüzünden dinden nefret eden çok insan tanıyorum.

Biliyorum tekfir diyecektim bilmeyen olur diye demedim, kullanırım bazen aforoz kelimesini şakasına :) tekfir ediyorlar yani diyecektim. Sen kafirsin, dinsizsin deme noktasına getirdiler isi, ben acıyorum sadece, ne diyim bilemedim.
Hadsiz, de. İnsan kendini istediği gibi tanıtır. Sen ne isen onu söyle, aksini söyleyen hadsizdir.

Hadsiz, de. İnsan kendini istediği gibi tanıtır. Sen ne isen onu söyle, aksini söyleyen hadsizdir.
Çoğuyla artık görüşmüyorum, şu seçim döneminde aldığım eleştirileri 25 yıllık hayatımda almadım, seçim herkesin hayatını önceden bile etkiliyor 🤣 ben Müslümanim, dindar bilir çevrem beni, giyim tarzım, tavırlarımdan dolayı. Ama çok şükür kibirli Müslümanlardan (!) değilim 🥰

Bu videoları biliyorum defalarca izledim. Başörtü konusunda o günün şartlarına göre konuşmuş o zaman mevzuat öyleydi devlet daireleri, üniversitelerde yasaktı. Şimdi yasak kalktı artık her yerde başörtüsü serbest. Madem bu kadar gerilere gidiyoruz şuan iktidardakilerin Fetö ile muhabbetleri belli. Kandırıldım demek onları affetmenize yetmiş anladığım kadarıyla. Demirtaşın, Kavalanın hapiste olması şuan hukuka aykırı zaten haklarında kesinleşmiş bir ceza olmamasına rağmen keyfi olarak hapisteler. Aponun heykelini dikme meselesi çözüm sürecinde söylenmiş gerçekten öyle bir amacı olmadığını da açıklamış Demirtaş, hatta yanlış ifade ettim demiş.... Bu arada bütün terör örgütlerine karşıyım, PKK, FETÖ, HİZBULLAH....Bir de hatırlatayım belki gözünüzden kaçmıştır Hüda-Par Hizbullahın ta kendisidir.
Benim gözümden kaçmaz huda par konusu geçmediği için demedim bir şey

Ve ne kadar masumlastirdiniz herşeyi önce denmiş şundan denmiş

Bana göre dedi mi dedi kandildekiler meclise giricek dedi mi dedi bitti

Kılıf uydurmaya gerek yok

O kadar kolay değil, kimse kimse için dinden soğumaz. İnanç çok başka bir meseledir. Kişilerin davranışları ile ilgisi olmaz.
Evet kolay değil zaten yavaş yavaş oluyor, zorla tesettüre giren, namaz kılmıyor diye dayak yiyen, hakaret gören vs vs. Birden olmuyor, bir yerden sonra kopuyor. Ben yaşamadım böyle bir şey, ama yaşayanlar için üzülüyorum.

Öldürülen askerler gurur duymak mi pardon kim gurur duyuyor acaba bu çok çirkin bir şey

Burda acaba ben ne yazıyorum bir şehit bile olmasin çabasındayım ne gururu ya hayret cidden hayret

Evet fakirin evladı şehit oluyor ve bu terör 40 yıldan fazla var yeni değil bu kırk yıl boyunca bir dünya hükümet geldi geçti hangi zenginin iş adamının milletvekilinin hanı başbakanın oğlu askere gitti şehit oldu erdoğan da o digeride hangi hdp li oğlu kızı dağda olan masum ve fakirlere oldu
Benim.yazdiklarimi okumadiniz galiba okuduysanız tam tersi anlamışın yada hiç anlamsmaisin gurur duymak nedir ya nedir çok ilginç
Sadece şehit oldular sırf koltuk kavgası yapanlar yüzünden ve kardeşi kardeşe vurduydular hesap kitap yurt dışı destekçileri yüzünden bi halkı bıraksalar herkes gayet güzel geçinecek ama baştaki kiskirticilar düşman etti herkesi birbirine

Ayrıca ekleyim öldürülen asker tabiri bile kötü asker ölmez şehit olur

Birilerinin toprak sevdası koltuk sevdası yüzünden

Şehitlerimize " Kelle " denildiğinde de aynı hassasiyeti gösterdiniz mi acaba

Valla yalan yok artk yaptkları iyi seyler bile gözüme yokmuş gbi geliyor.. daha dgrusu bu kadarınıda yapsınlar bari diye bakıyorum .. tarafım yok cumhur dısında herseye saygı da duyuyorum.. söylediklerinizin dgru oldugunuda biliyorum.. keşke sizin kadar medeni karsılayabilsem ama yapamıyorum ve elimden geldiğince terbiyemi korumaya calsııyorum.. ama bu kadar … ama kii yaptgm yasak veya banlanma sebebiyse bu topiğe bidaha girmem orası ayrı😅😅
Kurallara uyduğunuz müddetçe sorun yok😉benim yaptığım medeni bir davranış mı bilemiyorum ama hayat şunu öğretti kimseyi değiştiremiyorsunuz insanlar kendisi değişmek isterse değişiyor, karşımdaki insan psikopat, pedofili, tecavüzcü, sapkın ya da katil değilse, olduğu gibi kabullenir arkadaşlık ederim, siyasi veya dini bakış açımız farklı diye niye birbirimizle kötü olalım ki🤷‍♀️ birimizden biri çok fazla hassasiyet gösteriyorsa tepkilerini kontrol edemiyorsa bu muhabbetlere girmeyiz olur biter, misal benim akrabalarım arasında siyasi görüş gökkuşağı gibi her renk var, aralarında Muharrem İnce’yi savunan da var, AKP‘yi savunan da var, CHP diyen de var, TİP diyen de var, ben ne yapayım şimdi hepsine rest mi çekeyim, seviyorum hepsini:))

Ben aralarında değişik olanım, siyasi görüşlerim onlarınkine göre uçuk, bana halkın birebir meclise katılıp onay hakkının olduğu bir sistem dışındaki sistemler uymuyor, 600 vekilin 2 dudağının ucundan çıkacak sözlere göre halk hakkında karar verilmesi tuhaf geliyor mesela veya bir devlet ihalesinde vatandaş olarak benim karar hakkım olmaması, ben seçimden seçime oy istenen etkisiz eleman gibiyim, bir de vergi ödüyorum işte.

Fetö yü çıkaracağıyla ilgili videoyu merak ettim onu da atar mısınız, Fetöyü nereden çıkaracak onu da anlamadım, ABD de değil mi kendisi
Yazın googleye çıkıyor madem merak ettiniz KHK ilgili açıklamaları açık bilmiyor olmanız garibime gitti

X