Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
doğuda okul yaktıklarını biliyorsunuz,tv ler göstermediği halde ama doğudaki eğitim şartlarını bilmiyorsunuz.üstelik elinizin altında araştırabileceğiniz yayın organları varken.hiç mi girip bakmıyorsunuz,merak etmiyorsunuz?

çelişkiler içindesiniz.bana da hiç samimi gelmiyorsunuz,kusura bakmayın.erdoğanı seviyorsunuz,kayıtsız şartsız, ama savunmak için de birşeyler yazıyorsunuz.biz de onları yemiyoruz işte.
Ayy hala Erdoğanı seviyorsunuz diyorsunuz eyy Yaradan Allahım sen biliyorsun içimi😂seviyorum aşığım çok yağuşuklu başkan😂üff seviyorsun kelimeleri bana çok çocukça geliyor ben markete girdiğimde tereyağa kaşara kaç TL verdiğime bakarım boş sevgi karın doyurmaz be canım

Ayy hala Erdoğanı seviyorsunuz diyorsunuz eyy Yaradan Allahım sen biliyorsun içimi😂seviyorum aşığım çok yağuşuklu başkan😂üff seviyorsun kelimeleri bana çok çocukça geliyor ben markete girdiğimde tereyağa kaşara kaç TL verdiğime bakarım boş sevgi karın doyurmaz be canım
Seviyor gibi görünüyorsun

Bir odtülü olarak doğrusunu yazayım da aramızda İngilizce bilmeyen varsa manipülasyona ve kötü niyete kanmasın

Bu bir online sınav yönetmeliği
İnsanlar ya kendileri yerine başkasını sokuyordu maske takarak
Ya da başörtüsü altına bluetooth kulaklık takarak kopya çekiyordu

Hoca da demiş ki kulaklarınıI ve yüzünüzü sınav boyunca açık tutun. Sınavlar platform üzerinden kamera ile yapılıyor.

Saçını aç dememiş. Kulağın açık kalsın demiş. Şaoka, saç veta başörtüsü ile kulağını ve yüzünü kapatma demiş

Kötü niyetin bu kadarı

Hocayı da hedef göstermiş

Yazıklar olsun
Bunu ben de yazacaktım hem dil yok hem online sınav yönetmeliği nasıl işler haberi okuyunca bir insan okur, bilmiyor ise o da yok. Yapıştır gelsin bunlar din düşmanları diye.

Eğitimi avuçlarının içine alamıyorlar ama hukuk resen işliyor 🙄

Ben herhangi bir partiyi savunmam, chpli de değilim bu arada, ama olanı söylüyorum sadece. Eleştirmek hakkım olduğu için eleştiriyorum. Benim aldığım eğitim bu, ya yine burda çok genç çalısıp çabalayıp en iyi universiteleri kazandı çok şükür. Terör örgütünü yok saymıyorum, yaptıkları yanlarına kalmasın, en kısa zamanda belalarını da bulsunlar ancak pkk ile alakası olmayan bir neslin eğitim imkanlarından mahrum kalması beni üzüyor. Benim köyümde öğretmenleri evlere davet ederlerdi gayet güzel ağırlarlardı, evet bir kesim cani, ama çok iyi bir kesim de var lütfen.
Lütfen derken

Ben ordaki halka laf etmedim konuyu başka tarafa getirme black lütfen
Dediğim gibi ben vanda kaldım halkini bilirim iyisini kötüsünü benim dediğim şey başka halk değil siyaset ve o masum.halki kullanan zihniyeti başka olan bölücüler ve onu destekleyenler

Demi bizim aklimiz yok bi siz görüyorsunuz doğru haberleri doğruları
Yazdığım hersey haberleden değil kendi ağızlarından çıkan şeyler sözler

Hadi bizi kandırıyorlar peki sizin izlediğiniz okuduğunuz şeyler çok mu doğru çok mu mantıklı

Kılıctarğlu demirtaş çıkıcak dedi dimi yazık günah dedi mi dedi
Feto ve kavala cikicak dedi dimi

Pkk ile birlik oldumu oldu

Özerkli dedi mi dedi

Bez parçası dedi mi dedi

Ve chp nin bir numaralı canan pkk destekçisi mi yada diğer milletvekilleri

Ha nedense biz yalan haber dinliyoruz siz doğru ve sizler zaten hep doğrusunuz nedense keşke boyke dmeknyerine evet ülke için şunu şunu yapicak evet bunları dedi bunlar doğru değil ülke adına ama ülkenin iyiliği güzelliği kalkınması için de şunları yapicak deseydiniz

Ve chp Atatürkün partisi falan değil buda diğer gerçek

Dediğim gibi bi sizler doğrusunuz 🤣
Demirtaş neden hapiste? Kavala neden hapiste?

Kılıçdaroğlu: İktidar olduğumuzda FETÖ'nün de mafyanın da siyasi ayağını çıkaracağım...çıkarmaktan kastınız buysa kırpılmış video izlemişsiniz.​

Bez parçası dedi...Seccadeye bastı...Kürt=PKK demek değildir. Burada da Kürtler var onlara hakaret etmiş olursunuz.
Günlerdir neler yapacağını anlatan videolar yayınlıyor hangisini tv lerde gördünüz.

Halis mi bu alıntı 😄🤦‍♀️

Ben bugün sonuna kadar iktidarı eleştirme hakkını kendimde görüyorum
Yaşanmışlıklar yapılanlar yapılmayanlar hepsi iktidarın icraatleridir fırsat verilmiştir
Ne olduğunu görmüşümdür
Lakin muhalefeti eleştirme olayı tamamen varsayımlar üzerinedir
Ne yapar ne yapmaz kesinlikle tahmindir
Hdp en büyük kozu iktidarın lakin şunu untmasınlar erdoğanın büyük başarısı o günkü hadepin desteği ile olmuştur
Yani bugün kınadıkları muhalefetin aynısını akp yaptı
Hdp ile görüşmeleri olumlu olsaydı ne olurdu
trolleri iktidar medyasını milketvekillerini hepsi hdp nin yollarına gül dökerlerdi
Siyaset kirli birşeydir algıyla oynanır ayakta uyutulur insanlar
Sen uyurken onlar seni soyar:KK70::KK70::KK70:

Lütfen derken

Ben ordaki halka laf etmedim konuyu başka tarafa getirme black lütfen
Dediğim gibi ben vanda kaldım halkini bilirim iyisini kötüsünü benim dediğim şey başka halk değil siyaset ve o masum.halki kullanan zihniyeti başka olan bölücüler ve onu destekleyenler
Ki burda adama soruyorum oyun kime diye aday falan bilmiyor hdp diyor, dindar olarak da bilinir mesela. Bazıları cehaletinden oy veriyor onlara, ne diyeceğimi bilmiyorum o yüzden.

Cidden okudun mu? Canının kıymeti yok mu 😊
Okudum gerçekten, dedim belki bir kişi de farklı bir şey yazar ama yok hep aynı :KK43: Kendi adıma şunu yazmak istiyorum ben iktidarı eleştiriyorum. Hani diyorsunuz ya neden Kılıçdaroğlunu eleştirmiyorsunuz diye. Ülkeyi o yönetmiyor çünkü, şuan her şeyin sorumlusu iktidardır. Kılıçdaroğlunu ne diye eleştiricem ben ekonominin sorumlusu o mu, bu saçma ekonomi politikasını o mu yaptı. Ülkeye bakamayacağı kadar mülteciyi o mu aldı. Eğitimi o mu kötüleştirdi, yabancılara ev parasına vatandaşlığı o mu verdi...

@tek_yol_islam63 on Instagram: "#uyan artık ey müslüman uyan#"

Bir yerleri izlemeye gerek yok kendi ağızlarından dedikleri laflar sözler bunun kanalla yada site adı önemli değil önemli olan bunları dediler mi evet dediler diyorlar mi diyorlar ...kimse kimsenin beynini yıkamıyor zehirlemiyor
Buyurun bunun gibi dünya video var ha şimdi buna trol dersiniz 🤣🤣

Okudum gerçekten, dedim belki bir kişi de farklı bir şey yazar ama yok hep aynı :KK43: Kendi adıma şunu yazmak istiyorum ben iktidarı eleştiriyorum. Hani diyorsunuz ya neden Kılıçdaroğlunu eleştirmiyorsunuz diye. Ülkeyi o yönetmiyor çünkü, şuan her şeyin sorumlusu iktidardır. Kılıçdaroğlunu ne diye eleştiricem ben ekonominin sorumlusu o mu, bu saçma ekonomi politikasını o mu yaptı. Ülkeye bakamayacağı kadar mülteciyi o mu aldı. Eğitimi o mu kötüleştirdi, yabancılara ev parasına vatandaşlığı o mu verdi...
Daha fazla say da kalbime insin

hah işte ben de onu diyorum,sadece sizin markette harcadığınız parayı düşünmeyin,pazar artıklarını toplayan insanlar olduğunu da düşünün.gerçekten,oyunuzu kime vereceğinizle ilgilenmiyorum.sadece seçiminizi yaparken,o marketin kapısından dahi girmeyen insanlar olduğunu da bilin diyorum.
siz her seferinde benim çevrem böyle,diğerlerini bilmiyorum diyince ,bu iletişim çağında böyle olması bana akıllıca gelmiyor.

genç insansınız,araştırın ,gözlem yapın.bu ülke .yi size ve sizin yetiştireceğiniz çocuklara emanet edeceğiz.gözümüz arkada kalmasın.
bu arada 60 yaşındayım"canım"

hah işte ben de onu diyorum,sadece sizin markette harcadığınız parayı düşünmeyin,pazar artıklarını toplayan insanlar olduğunu da düşünün.gerçekten,oyunuzu kime vereceğinizle ilgilenmiyorum.sadece seçiminizi yaparken,o marketin kapısından dahi girmeyen insanlar olduğunu da bilin diyorum.
siz her seferinde benim çevrem böyle,diğerlerini bilmiyorum diyince ,bu iletişim çağında böyle olması bana akıllıca gelmiyor.

genç insansınız,araştırın ,gözlem yapın.bu ülke .yi size ve sizin yetiştireceğiniz çocuklara emanet edeceğiz.gözümüz arkada kalmasın.
bu arada 60 yaşındayım"canım"
Ya onları düşünmese nolur tereyağının kaşarın fiyatından haberiniz var mı? Bir de gülüyor ya. Insan atik eritme peynire 150 tl verir mi ablalarim kardeslerim. Allah icin ya

Sitemim size degil alintiladiginiz kisiye yanlis anlamayin

@tek_yol_islam63 on Instagram: "#uyan artık ey müslüman uyan#"

Bir yerleri izlemeye gerek yok kendi ağızlarından dedikleri laflar sözler bunun kanalla yada site adı önemli değil önemli olan bunları dediler mi evet dediler diyorlar mi diyorlar ...kimse kimsenin beynini yıkamıyor zehirlemiyor
Buyurun bunun gibi dünya video var ha şimdi buna trol dersiniz 🤣🤣

işte farkımız burada siz öldürülen askerle gürür duyarken ,biz neden öldürülyor askelerimiz diye sorguluyoruz.mesela erdoğanın oğulları,askerlikten kaçmak için çürük raporu alırken,neden garibanın çocuğu şehit oluyor diyoruz.

Ki burda adama soruyorum oyun kime diye aday falan bilmiyor hdp diyor, dindar olarak da bilinir mesela. Bazıları cehaletinden oy veriyor onlara, ne diyeceğimi bilmiyorum o yüzden.
Işte masum insanlar ve çoğu bilmiyor bile onların bu cahilliklerine kullanıyorlar aynen akp ye neden oy deyince ilahlastiriyorlar ya yada chp ye oy deyince Atatürkçü deniyor ya

Herk kesimde cahil çok bilinçsiz oylar yazık olan oylar

Öyle sanıyorlar. Ülkenin cumhurbaşkanı kendisi değilmiş gibi her gün çıkıp muhalefete yüklenen biri var yukarıda. Millet de sorunları CHP çıkarıyor sanıyor. Hiç iktidarda olmamış bir parti, iktidardakilerin yıllarca eksikliğinin nedeni oluyor.

Hangi biriyle uğraşsınlar yahu üstüne bir de deprem oldu kaç ton yağ getirttiler yağ fiyatı değişmedi sabit kaldı

Neden utanayım tabii ki şuanda iktidarı destekliyorum başka seçenek mi var karşı taraftan bir umut düzgün aday bekledik hani nerede Kılıçdaroğluna rüyamda atmam oy yahu 😂

Kendi aralarında anlaşamayanlar, bir aday bile çıkaramayanlar ülkeyi mi yönetecek yağ, ilaç kuyruklarında beklemeye niyetim yok üstelik AKP karşıtı biri olarak söylüyorum bunu hep karşıtlığını yapmış biri olarak üstelik
Niloya şu iki yorumun arasında 2 gün var.
Sen olsan ne düşünürdün?

X